Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 19:30, 24 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewa777 napisał(a)


Wspaniała ta podpórka do róż Podziwiam zdolności syna Agatki już od dawna Wasza rodzina jest bardzo utalentowana
Dziękuję ślicznie W produkcji u bratanka jest jeszcze nietypowa ozdoba świąteczna. Niby choinka, a jednak to nie choinka.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:34, 24 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
greg66 napisał(a)



Dorota powinnaś jakieś warsztaty prowadzić, myślę, że chętnych byś miała wielu a ja jestem pierwszy
Grzesiu za robienie dyni możesz się już zabrać, opis jest. Jak będziesz chciał jakąś podpowiedź to pytaj. Teraz robię ozdobne kule z kleju budowlanego. Kupiłam worek 25 kg muszę go jakoś wykorzystać, tyle że robienie czegokolwiek z kleju, czy z betonu to kilkudniowe zajęcie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ElzbietaFranka 11:43, 26 sie 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Ej Dorotka tyle pomysłów,że mój umysł tego nie ogarnia kiedy ty masz czas na te robótki.
Dynia pomysł bardzo fajny ale pewnie zabawa z tymi rajstopami aby je zdjąć. A nię można rajstop do oleju włożyć przed załadowaniem tej masy betonowej.


Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
GorAna 17:50, 28 sie 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Dorotko, nieustająco podziwiam Twoje prace, dekoracje i kompozycje kwietne
Śliczne wszystko, że nie wiem co zacytować
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Dorota123 21:16, 29 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)
Ej Dorotka tyle pomysłów,że mój umysł tego nie ogarnia kiedy ty masz czas na te robótki.
Dynia pomysł bardzo fajny ale pewnie zabawa z tymi rajstopami aby je zdjąć. A nię można rajstop do oleju włożyć przed załadowaniem tej masy betonowej.


Pozdrawiam
Pomysłów mam dużo, kłębią się w mojej głowie ciągle. Czasu mam dużo, dzieci odchowane, siedzę w domu to coś tam sobie dłubię.
Więcej dyń nie potrzebuję , raczej nie będę robiła kolejnych. Jeśli ktoś spróbuje z moczeniem rajstop w oleju to proszę o informację.

Dziś zrobiłam wianuszek i opaskę na rączkę do pierwszej komunii, oraz dwa jesienne wianuszki dla siostrzyczek.



a to już starsza dekoracja.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 21:24, 29 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
GorAna napisał(a)
Dorotko, nieustająco podziwiam Twoje prace, dekoracje i kompozycje kwietne
Śliczne wszystko, że nie wiem co zacytować
Pozdrawiam
Dziękuję za tak miłe słowa U mnie ogród usycha, wygląda bardzo jesiennie. Dziś wycięłam już część jeżówek. Na początku tygodnia zrobiłam sobie na pocieszenie taki stroik.

Czy te dynie i kulki komuś coś przypominają?
Ciekawe kto skojarzy z czego je zrobiłam.






____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
GorAna 12:07, 30 sie 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Dorota123 napisał(a)


Czy te dynie i kulki komuś coś przypominają?
Ciekawe kto skojarzy z czego je zrobiłam.






Nasienniki stipy
Chylę czoła
Cudna dekoracja!
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Dorota123 14:37, 30 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
GorAna napisał(a)

Nasienniki stipy
Chylę czoła
Cudna dekoracja!
Dziękuję Szybko się wydało , ale my tu na O wszyscy znamy tę trawę. Myślę, że nikt wcześniej nie wpadł na to, że z tych nasienników można coś zrobić.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Anitka 15:19, 30 sie 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Dorotko wszystkie wianuszki śliczne i bardzo pomysłowe. Super wykorzystałaś tą stipę.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Dorota123 17:49, 30 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Anitka napisał(a)
Dorotko wszystkie wianuszki śliczne i bardzo pomysłowe. Super wykorzystałaś tą stipę.
Poprawiam sobie humor dekoracjami, bo ogród wygląda bardzo nieciekawie. Jak zaglądam do Waszych ogrodów to się załamuję wyglądem swojego. VI klasa ziemi czyli żółtego piachu nie służy ogrodom. Co z tego, że daję co rok dużo kompostu, że podlewam, robię opryski, ta ziemia nie współpracuje ze mną podczas braku opadów deszczu. Kilka róż ładnie powtórzyło kwitnienie, jeżówki już wycięłam, bo żal było na nie patrzeć. To jest ten moment kiedy mam ochotę się poddać.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies