Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenie o ogrodowym zaciszu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o ogrodowym zaciszu...

aniaib 22:42, 15 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
Kondzio napisał(a)
tylko wszystko zależy co chcesz zrobić limka rośnie wyższa i się pokłada a anabel jest niższa i trzyma się twardo do góry ale pomysł jest świetny

no właśnie - czyli przed limką trzeba by coś posadzić a przed anabelką niekoniecznie?
problemem jest to, że jest tam latem palące słońce od rana do wieczora
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Alisonek 22:43, 15 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
aniaib napisał(a)
Jako dowód - wstępny podział rabatek z naniesionymi potem wymiarami

A w miejscu krzyżyka planowane miejsce wsadzenia choinki kto znajdzie krzyżyk?


Witaj
powinnam napisać to samo co Ty u mnie, czyli trzymam kciuki za metamorfozy przez duże M ale się będzie u Ciebie działo i masz wielką działkę do zagospodarowania. Będziemy się wspierać
Ta obwódka z anabelek jest śliczna, i z tego zdjęcia od Bogdy wyglądało że one są w słońcu, więc u Ciebie też dadzą radę jak im dasz wody ;P
Bardzo fajnie że masz warzywnik, ja jeszcze swojego nie obfotografowałam bo najpierw trzeba 1 ogród zrobić a potem reszta
Zaznaczam do podglądania jawnego
Pozdrawiam sąsiadkę
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
dominika_rew 22:43, 15 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
http://www.pinterest.com/pin/94083079685547970/ do pełnego zestawu jeszcze same limki masz w czym wybierać teraz
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Kondzio 22:44, 15 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
weź sobie papier milimetrowy wyrysuj brzegi budynki pergole rzeczy które chcesz zostawić i wtedy wyrysuj linie rabat a później rośliny taka kolejność
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
aniaib 22:44, 15 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
Alisonek napisał(a)


Witaj
powinnam napisać to samo co Ty u mnie, czyli trzymam kciuki za metamorfozy przez duże M ale się będzie u Ciebie działo i masz wielką działkę do zagospodarowania. Będziemy się wspierać
Ta obwódka z anabelek jest śliczna, i z tego zdjęcia od Bogdy wyglądało że one są w słońcu, więc u Ciebie też dadzą radę jak im dasz wody ;P
Bardzo fajnie że masz warzywnik, ja jeszcze swojego nie obfotografowałam bo najpierw trzeba 1 ogród zrobić a potem reszta
Zaznaczam do podglądania jawnego
Pozdrawiam sąsiadkę

hi hi moje fotki takie niezbyt zachęcające, więc teraz pewnie może być już tylko lepiej
a faktycznie, stan obecny mamy podobny
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
aniaib 22:45, 15 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
dominika_rew napisał(a)
http://www.pinterest.com/pin/94083079685547970/ do pełnego zestawu jeszcze same limki masz w czym wybierać teraz

teraz to mi dopiero dałaś do myślenia - same limki i też wyglądają dobrze...
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Kondzio 22:46, 15 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
aniaib napisał(a)

no właśnie - czyli przed limką trzeba by coś posadzić a przed anabelką niekoniecznie?
problemem jest to, że jest tam latem palące słońce od rana do wieczora
nic się nie dzieje ja mam limki i anabele w pełnym słońcu i daje radę tylko szybciej przekwita ale nic poza tym się jej nie dzieje
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 22:47, 15 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
aniaib napisał(a)

teraz to mi dopiero dałaś do myślenia - same limki i też wyglądają dobrze...
bo ma racje nic bym nie dawał oprósz nich ewentualnie podsadził bym je jak znajdę to ci wkleję poczekaj
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
aniaib 22:47, 15 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
Kondzio napisał(a)
weź sobie papier milimetrowy wyrysuj brzegi budynki pergole rzeczy które chcesz zostawić i wtedy wyrysuj linie rabat a później rośliny taka kolejność

mam już linie działki i wymiary tego, co już jest - odległości szopki, studni, tych rabat, które są (ale one niekoniecznie są ostateczne, mogę je pod wpływem waszych rad zmienić) jutro będę rysować! strasznie ciężko mi się za to zabrać. Znacznie łatwiej oglądać inspirujące obrazki
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
aniaib 22:54, 15 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
Kondzio napisał(a)
bo ma racje nic bym nie dawał oprósz nich ewentualnie podsadził bym je jak znajdę to ci wkleję poczekaj

ok, czekam
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies