Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

AnnaCh 17:44, 17 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Makusia, zobacz, były tak blisko nas i się nie pochwaliły Ogród mam w stanie opłakanym, ale kawa i jakieś ciastko by się znalazło
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Nikita 20:01, 17 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Kasiolaaa – wypad naprawdę super !!!
A w sprawie moje bramy – dziś się dowiedziałam, że fachowcy montujący moja bramę w strugach deszczu…przypłacili to zdrowiem. Rozchorowali się i nie przyszli do pracy przez 3 dni.

jolanka – Jolu, co tam kupiłaś w Skierniewicach ?

AnnaCh – Aniu, tak byłyśmy w Klukach „na grobli”. To fantastyczna miejscówka!.
Że „dziura” kiedyś będzie jeziorem wiedziałyśmy, a słyszałaś, że powstaje w Szczercowie druga, bliźniacza góra Kamińsk???

Margarete – no co jak co, ale pogodę miałyśmy wprost wymarzoną. U nas teraz leje !!!!!!!!!!!!!
I okropnie wieje!

Kasya – Kasiu, przybywaj do Łodzi na Festiwal Światła…zobaczysz wszystkie nas „na żywo”.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 20:04, 17 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
AniazUroczyska - wiedziałam Aniu, że mnie opitolisz za brak podpisów.
Już się poprawiam.


Od prawej: Margarete (Małgosia), Mariolka (Małgosi przyjaciółka), Ela (Małgosi kuzynka), Nikita (Małgosi kumpela),
Yolka (Małgosi koleżanka), Krys (Małgosi psiapsiółka). Hi hi hi
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 20:05, 17 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
popcorn – następnym razem musisz pojechać z nami…może do Dubaju ???

Makusia – ekstra weekendowy wypad. Polecam wszystkim takie krótkie wyprawy…mała rzecz a cieszy…i relaksuje!

AnnaCh – wołałyśmy Was ze szczytu góry Kamińsk, krzyczałyśmy, machałyśmy łapkami, ale nas nie słyszałyście ! Ha ha
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
AniazUroczyska 23:53, 17 wrz 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Nikita napisał(a)
AniazUroczyska - wiedziałam Aniu, że mnie opitolisz za brak podpisów.
Już się poprawiam.


Od prawej: Margarete (Małgosia), Mariolka (Małgosi przyjaciółka), Ela (Małgosi kuzynka), Nikita (Małgosi kumpela),
Yolka (Małgosi koleżanka), Krys (Małgosi psiapsiółka). Hi hi hi


No popatrz, jak to cały świat się kręci wokół Małgosi Małgoś- pozdrawiam przy okazji!
Droga Nikito, następnym razem proszę nie czekać na opitalanie, tylko od razu podpisywać
A teraz się pochwalę: gorczyca dzisiaj do mnie dotarła, umyślny przywiózł od Agi 55( kupiła na rynku), razem z workami pięknie przekompostowanej końskiej qpy. Dostałam też dwa słoiczki z paskudami, cobym wiedziała, które są cacy, a które be! Gdyby mi ktoś jeszcze niedawno powiedział,że będę się cieszyć z takich prezentów, to bym powiedziała, że oszalał
Kasiolaaa 05:56, 18 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
faktycznie z tymi prezentami i kto by pomyslal ze taka radocha z qpy hihi
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
ryska 11:20, 18 wrz 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Fanka Małgosi opowieści (czyli ja) i Twojego poczucia humoru (czyli ja) uśmiała się do łez.
Świetna wycieczka, pozdrawiam serdecznie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AnnaCh 11:45, 18 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Nikita napisał(a)
AnnaCh – wołałyśmy Was ze szczytu góry Kamińsk, krzyczałyśmy, machałyśmy łapkami, ale nas nie słyszałyście ! Ha ha
Bo my w Skierniewicach siedziałyśmy
Pozdrawiam Madziu
____________________
Ania - Malutki pod lasem
popcorn 13:24, 18 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nikita napisał(a)
popcorn – następnym razem musisz pojechać z nami…może do Dubaju ???



Madzia, są wycieczki! Lot na tydzień z hotelem 4 gwiazdki i śniadaniami za 1000 zł na majówkę!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 16:20, 18 wrz 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
AniazUroczyska - wiedziałam Aniu, że mnie opitolisz za brak podpisów.
Już się poprawiam.


Od prawej: Margarete (Małgosia), Mariolka (Małgosi przyjaciółka), Ela (Małgosi kuzynka), Nikita (Małgosi kumpela),
Yolka (Małgosi koleżanka), Krys (Małgosi psiapsiółka). Hi hi hi

Ale pojecałaś z tymi podpisami pod zdjęciem Magda

Przecież one wszystkie i ty nie moje ale nasze - ogrodowiskowe dziewczyny są, jedne mniej jawne a inne bardziej tu na forum ujawnione .

Czuję sie jak "pępek świata" albo "król Słońce- Ludwik XIV"...grunt że cały świat sie wokół mnie kręci i wszystko z nim dookoła. Nie ma to jak być docenionym przez przyjaciół, rosne w górę ( choć i tak do niskich osób nie należę ), dobrze że nie rosnę z tego powodu w szerz, bo tego bym już chyba nie przeżyła...

Buziaki !
I dzieki
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies