Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Nikita 17:48, 02 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
O ja ccie Aniu, dopiero teraz zobaczyłam że Ty nasza jesteś ...znaczy z łódzkiej ekipy !!!!
Które rejony województwa prezentujesz?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Ania111 19:01, 02 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Oj mogę być Waszą

Resztę masz na priv
____________________
Ania Spelnione marzenie
Helen 21:53, 03 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Nikita, trafiłam do Ciebie, bo wypatrzyłam, że masz magnolię Elisabeth. Czy ona jest trudna w uprawie? Czy trzeba ją nakrywać? I czy zawsze tworzy kwiaty, czy np. jest wrażliwa na suszę lub braki pokarmowe?
____________________
Helen - Hortensjowo
Nikita 07:55, 04 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ania111 - cieszę się, że jesteś z nami.
Dobrze znane mi są twoje rejony, choć ogrodowiskowej przedstawicielki jeszcze tam nie mamy. Mam nadzieję, na jakiś wspólny wypad na jakieś ogrodnicze wystawy. Wiosną zawsze wyjeżdżamy na targi do Opatówka ...to dość blisko od ciebie, więc zapraszam. Zapisz sobie w kalendarzu na przyszły rok czerwonym mazaczkiem "koniec kwietnia Opatówek - spotkanie Ogrodowiskowe".
Myślę że powinnaś się skusić na ten wyjazd...co ja piszę ...musisz być !!!

Helen - niestety Helen ale nie nam "Elizabeth". Mam dwie magnolie, pierwsza to "Susan", która po licznych dyskusjach okazała się być "Betty", żeby ostatecznie zostać "Ann". Druga to "Alexandrina". Przy czym ta pierwsza prześlicznie kwitnie i cieszy oko swoimi kwiatami dwa razy w roku, natomiast ta druga nie zakwitła jeszcze ani razu...dam jej jeszcze szansę w tym roku...jeśli się nie zdecyduje pójdzie precz. Zastąpię ją odmianą "Genie" lub "Nigra"
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Kasiolaaa 08:15, 04 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Nikitko ale masz cudowna czerwona sciane cos pieknego i znowu mi sie kojarzy to z NL z cz. ulicą hehehe buziakow moc ♥️
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Ania111 09:20, 04 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Nikita napisał(a)
Ania111 - cieszę się, że jesteś z nami.
Dobrze znane mi są twoje rejony, choć ogrodowiskowej przedstawicielki jeszcze tam nie mamy. Mam nadzieję, na jakiś wspólny wypad na jakieś ogrodnicze wystawy. Wiosną zawsze wyjeżdżamy na targi do Opatówka ...to dość blisko od ciebie, więc zapraszam. Zapisz sobie w kalendarzu na przyszły rok czerwonym mazaczkiem "koniec kwietnia Opatówek - spotkanie Ogrodowiskowe".
Myślę że powinnaś się skusić na ten wyjazd...co ja piszę ...musisz być !!!

Helen - niestety Helen ale nie nam "Elizabeth". Mam dwie magnolie, pierwsza to "Susan", która po licznych dyskusjach okazała się być "Betty", żeby ostatecznie zostać "Ann". Druga to "Alexandrina". Przy czym ta pierwsza prześlicznie kwitnie i cieszy oko swoimi kwiatami dwa razy w roku, natomiast ta druga nie zakwitła jeszcze ani razu...dam jej jeszcze szansę w tym roku...jeśli się nie zdecyduje pójdzie precz. Zastąpię ją odmianą "Genie" lub "Nigra"


Ojej

Bardzo chętnie
Pojadę wszędzie gdzie są roślinki
A jeszcze jak by można było coś kupić
Oj to by się działo

Mam nadzieję,
Że uda mi się do tego czasu skończyć Zakątek
To by była okazja na " parapetöwke "
____________________
Ania Spelnione marzenie
Helen 20:23, 04 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Nikita napisał(a)


[b]Helen
- niestety Helen ale nie nam "Elizabeth". Mam dwie magnolie, pierwsza to "Susan", która po licznych dyskusjach okazała się być "Betty", żeby ostatecznie zostać "Ann". Druga to "Alexandrina". Przy czym ta pierwsza prześlicznie kwitnie i cieszy oko swoimi kwiatami dwa razy w roku, natomiast ta druga nie zakwitła jeszcze ani razu...dam jej jeszcze szansę w tym roku...jeśli się nie zdecyduje pójdzie precz. Zastąpię ją odmianą "Genie" lub "Nigra"

Dziekuję Ci bardzo za inforamcje
____________________
Helen - Hortensjowo
Ania111 20:50, 04 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Nikita ,

Jak szybko przybyło Ci stron ,
Rano 2 a wieczorem 694

____________________
Ania Spelnione marzenie
popcorn 10:12, 05 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia pozdrawiam!
PS pięknie masz
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 10:16, 05 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Kasiolaaa – czerwona ściana jest przepiękna jesienią i choć w ciągi roku jest tylko zieloną ścianą to towarzyszy mi od lat. Wiąże się z nią wiele miłych i wesołych wspomnień z moich dziecięcych lat. Bywały też wspomnienia mrożące krew w żyłach…choćby te z przed 3 lat…
Czytaj tutaj… https://www.ogrodowisko.pl/watek/4041-szmaragdowy-zakatek?page=375#post_7
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies