Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chatka Baby Jagi

Pokaż wątki Pokaż posty

Chatka Baby Jagi

iwonaal 15:43, 08 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Słodziak. A latarnia zawsze może się pojawić w tak zaczarowanym ogrodzie.
____________________
Zakochana w ogrodach
Tarnina 20:07, 08 lut 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
A teraz troszkę roślin z mojego ogrodu skąpanych w srebrze.... czyli ogród w deszczu...

( 28.06.2012 )

Kosaćce











Perukowiec











Berberys









Funkie





Orliki



Floksy





Naparstnica



Łubin





Wiciokrzewy









Wiesiołek



Ostróżka





Pełnik





Trawy





Jałowiec



Powojnik





Mikołajek i irys



____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
iwonaal 20:24, 08 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Przepiękne zdjęcia, rośliny oczywiście też.
____________________
Zakochana w ogrodach
megabasia 21:05, 08 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Jaki masz aparat? Bo zwykły głupi jaś takich zbliżeń chyba nie zrobi?
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Kondzio 21:06, 08 lut 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Piękne zdjecia
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Tarnina 22:15, 08 lut 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Basia : To jest Canon EOS 1000D, niestety bez automatycznej ostrości i lampy bo mi się zepsuły... przy zwierzaczkach i moim małym cudzie (Anielci), bardzo kłopotliwe... ale roślinki ładnie pozują....
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
megabasia 22:47, 08 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
No to nie zwykły głupi jaś Ale to cud, że Twój mały cud pozwala Ci robić zdjęcia Mój jest absorbujący (15 m-cy) na tyle, że czas, jaki mam, kiedy on śpi, wykorzystuję na gotowanie, pranie, sprzątanie i zbieranie psich kupek Mam nadzieję, że do wiosny przestanie wkładać do buzi wszystko, co znajdzie, bo jakiekolwiek prace w ogródku staną się niemożliwe, chyba, że przywiążę gościa do drzewa
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Tarnina 20:14, 09 lut 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
W tym okresie pozwalała, bo jeszcze nie chodziła... kładłam ją na kocyku, bawiła się, a ja sobie grzebałam w ogródku, abo oczywiście kiedy spała... Potem jak zaczęła raczkować, to już ogród odpadł... nie dało się spuścić z oka... jedynie jak spała, ale wtedy jak mówisz, pranko, gotowanko itp... teraz już lepiej... we wrześniu skończyła 2 latka... już się zajmie w ogrodzie łopateczką, bawi się w piasku... albo zaraz przy mnie, trzeba tylko pamiętać, żeby ciągle na nią spoglądać... żeby nie zniknęła z oczu... (strumyk koło domu i tysiąc innych pułapek, dobrze, że choć droga daleko...)
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
megabasia 20:49, 09 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Dwa lata mówisz To muszę jeszcze poczekać, choć patrząc na mojego szkraba, to będzie szalał, na ile mu jego serducho pozwoli, i ciężko mu będzie z łopateczką przysiąść
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Alisonek 20:58, 09 lut 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Super ujęcia tych mokrych roślinek, niektóre ma się ochotę dotknąć i poczuć deszcz na dłoni..udała Ci się ta sesja
Ja jestem ciekawa jak ten mój synek będzie się w ogrodzie zachowywał, bo w kwietniu kończy rok i nie wiem czy będzie chciał siedzieć ze mną, czy będzie biegał za wszystkim co go zainteresuje
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies