Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

hanka_andrus 11:29, 20 paź 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Cieszę się, że zaglądasz. A teren wokół domu i sam domek wyporządniał! Widać rękę wiedzącego co i jak!
Gratuluję. A na tym hamaczku to chociaż poleżałeś?
Pozdrowienia zostawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
krolik10 20:28, 20 paź 2013


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 19
Dobrze jest siąść i popatrzeć, że tymi rencyma to się zrobiło. Frajda niesamowita.
____________________
Ogródek królika
gochnakozik 09:51, 21 paź 2013

Dołączył: 06 maj 2013
Posty: 23
Pięknie...
____________________
gochnakozik
MarzenaG 09:45, 23 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 757
Witaj, wsiąkłam w twój wątek przypadkiem ale jak miło pozdrawiam,
może zachaczysz kiedyś przypadkiem o moje niezdecydowane próby stworzenia czegoś ciekawego włąściwie czegokolwiek na mojej przestrzeni
____________________
Niezdecydowana ogrodniczka
Katkak 21:15, 27 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Emil jak zaczęłam czytać Twój watek, tak skończyłam za jednym posiedzeniem. Nie do wiary ile wspaniałej roboty wykonałeś. Z takiego armagedonu taka bajka, cudo! Jesteś moim bohaterem Ależ masz niesamowity talent, wszystko mi się podoba: ścieżki, skalniak, rabatki, weranda, grill, ogrodzenie i długo tak jeszcze mogę wymieniać. Nie dałbyś się czasem sklonować? Albo chociaż przyjmij moje oświadczyny hahaha. Cholera, ale pasuje poczekać aż zalegalizują bigamię Ale pewnie szybciej doczekamy się tego, jak zniesienia wiz do Stanów Pozdrawiam cieplutko, będę Cię odwiedzać Tytanie pracy
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
andziurex 05:49, 30 lis 2013


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Nie szukasz może żony? A zupełnie poważnie, jestem pełna podziwu dla ogromu pracy jaki włożyłeś w swój kawałek planety. Jestem w szoku, ale okazało się, że jest ktoś bardziej pracowity ode mnie!!!!!!!! Oglądanie Twoich fotek to sama przyjemność. I gratuluję rodzicom takiego pracowitego syna! Trymaj tak dalej, życzę powodzenia.
____________________
Ania
iwonaal 13:04, 09 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Nie będę oryginalna. Właśnie skończyłam czytać, oczywiście z zapartym tchem. Początek trochę przypomina naszą działkę, szopki, płotki, wychodki, tylko dom wybudowany nowy przez M, bo to złota rączka też. Kamienie uwielbiam, mam ich też sporo. Często jak wracam z pracy mam w bagażniku wiadra i zbieram ze stert kamieni przy polach. Opowiadasz rewelacyjnie. Nie spotkałam tak młodego człowieka, tak pracowitego, zdolnego, pomysłowego i jeszcze same ochy i achy. Powtórzę za innymi, pokazuj jak najwięcej.
____________________
Zakochana w ogrodach
alinak 22:32, 13 lut 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Emil nam zniknął ......
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Dajana64 07:48, 21 lut 2014

Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2
Oglondam i uśmiecham się bo tyle pracy .Od niczego pomału bez pędzenia na pokaz, właśnie tak pracuje się z mozołem ale i radością i właśnie tak tworzy się nasz dom ,nasze miejsce na tym padole.Nie wiem ale dla mnie to jest to, to super sprawa.
wojcieszko 21:22, 25 lut 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 12
Z pracy do pracy my tacy Polacy a ziemia coraz cięższa,..?jestem pełen uznania,...wyluzuj bo się zajedziesz
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies