Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

pawel_snopek 21:27, 29 sie 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Gratulacje co za nowina gratulacje jeszcze raz
____________________
Paweł - Ogród pod górą
A_gawa 22:30, 20 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Oglądam i podziwiam.
U Ciebie w ogrodzie jest tak - mam dwie ręce i nie boję się ich użyć!
Pozdrowienia!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
alinak 22:08, 28 paź 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Emila ostatnio znalazłam w magazynie PIĘKNO & PASJE . gratuluję uznania .



może jak znajdzie chwilkę czasu to wpadnie na forum i pokaże jak ogród dorósł przez ten rok
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
lida 21:46, 12 sty 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 20
Emilu ! jak narazie przeczytałam o Twoich zmaganiach do str.8 i nie mogę się powstrzymać od napisania, że jestes WIELKI. Twój upór i wzmagania w dążeniu do celu są godne podziwu. Nie wątpię że masz w tym kierunku fachowe przygotowanie, pomoc ojca też fachowca , gospodarskie podejscie do materiałów z rozbiórki, wydobytych z wykopów .....wszystko potrafisz wykorzystać.Gratuluję , jutro czytam dalej.
Pozdrawiam
____________________
Lidia
anitan 16:19, 22 sty 2015


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 860
nie mów, że sam te kamienie przekładałeś!!!!
przyjedź do mnie, też ma do zrobienia skarpę a te kamyczki bardzo by mi odpowiadały
Emilianoparmezano napisał(a)




____________________
Anita zaczynam-od-zera-zobaczymy-gdzie-skoncze
anitan 12:19, 24 sty 2015


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 860
skończyłam czytać! jestem pod ogromnym wrażeniem!
Cudo stworzyłeś! Odrestaurowałeś miejsce, które w innych rękach nie miałoby szansy na godną przyszłość. Ogrom pracy i pasji.
PIĘKNIE! ))
podoba mi się wszystko a najbardziej to "coś"



____________________
Anita zaczynam-od-zera-zobaczymy-gdzie-skoncze
kabriolina_sf 12:31, 09 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 84
Zostawiam ślad że tu byłam i zobaczyłam. Veni vidi vici
____________________
Kabriolina- Na pustyni przy puszczy
Alicja169 13:55, 05 maj 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
witaj. szukam przepisu na preparat z jaskólczego ziela. Właśnie nazbierałam w ogrodzie cały koszyk i nie bardzo wiem co dalej. Gdzieś czytałam Twoj post w tym temacie ale nie mogę go znaleźć. Możesz pomóc?
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
sylwia_slomc... 23:23, 24 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Witam, Ilość pracy jaką włożyłeś w swój kawałek planety rozłożyła mnie na łopatki bo do dziś wydawało mi się, że więcej niż ja nie można, a okazało się, że jednak, moje gratulacje, metamorfoza niesamowita, ale zdaję sobie sprawę dosłownie jaki to był wysiłek.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Emilianoparm... 21:49, 09 cze 2015


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
Witam, dawno mnie nie było
Dziękuję za miłe słowa i życzenia
Ostatnimi czasy strugam głównie poroże, a jako że to wymagający materiał i czasochłonne zajęcie, niezbyt często bywam w ogrodzie. Przeprowadziłem się i odwiedzam go w miarę możliwości, czyli nieczęsto W dodatku zazwyczaj nie posiadam aparatu.
Ogród , rzec można, zmężniał. Drzewa i krzewy podrosły. Rabaty się zagęściły. ścieżki i kamienie nabrały patyny.
Ogrodu doglądają rodzice, z obserwacji mej wynika że z satysfakcją
Przechodnie podziwiają przez bramę a przybyli goście najpierw robiż obchód po ogrodzie
Jednym słowem ogród ma się dobrze, wszystko rośnie i kwitnie i jest domem dla licznej fauny....w skalniaku zagnieździła się sikorka i co chwila przylatuje z robakami do gniazda.
Jeśli nie zapomnę zrobię kilka zdjęć przy okazji kolejnych odwiedzin.

pozdrawiam serdecznie
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies