Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Toja 09:02, 04 lip 2014


Dołączył: 17 mar 2014
Posty: 214
To jest najlepszy wątek na ogrodowisko w temacie "przemiana roku", dla mnie osobiście pokazałeś najpiekniej obraz wiejskiego domu z duszą, przemienionego w bajeczny ogródek.
Zdjęcia są cudne, przeczytałam cały wątek i nie mogę się oderwać. Bardzo mi się podobają takie przemiany, chodniki, murki, ogordzienie bajeczne.
Moje wielkie gratulacje. Będe zaglądała.
____________________
Paulina Zakamarek
Zuzula 08:44, 16 lip 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Właściciel wątku się nie odzywa, a ja tu trafiłam z "polecenia" i zanim jeszcze raz na spokojnie obejrzę wszystko, muszę zostawić ślad.

I zaznaczam oczywiście do przestudiowania...
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
dorotka_z 14:57, 07 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2012
Posty: 132
Niesamowite! Ciężka praca popłaca! Mam nadzieję, Emilu, że wrócisz i pokażesz kolejne przemiany.
____________________
mateuszmichn 21:07, 14 sie 2014


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Witaj Emilu!
Dzisiaj szperając w internecie i szukając sposobu na zasłonięcie płyt ogrodzeniowych natknąłem się na twój wątek. Przeglądając od początku wszystkie twoje zdjęcia jestem pod wrażeniem efektem, który zobaczyłem na ostatnich zdjęciach i ilością włożonej pracy.
Pozdrawiam Mateusz.
____________________
Mój mały zakątek
pawel_snopek 21:23, 19 sie 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Normalnie jestem zadowolony z naszego Rodaka przemiany ogromne widać pasję w tym co Robisz będę teraz częściej tutaj zaglądać
____________________
Paweł - Ogród pod górą
AsiaK_Z 13:37, 22 sie 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj Emilu. Zerknęłam do Ciebie i oniemiałam z wrażenia!!!
Twój wątek przeczytałam jednym tchem, tak przyjemnie jest Ciebie czytać. Zmiany jakich dokonałeś w ogrodzie są ogromne i dodają otuchy takim "ogrodnikom" jak ja

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam

____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
guska 09:18, 29 sie 2014

Dołączył: 05 sie 2014
Posty: 2
Dzięń dobry. Chyba znalazłam Emila, przez przypadek. Nie umiem wlejać linków(to mój "pierwszy raz" na Ogrodowisku), ale zerknijcie na fb na profil Drewutnia Emila. Wyczarowuje z rogu(poroża? )cudowne rzeczy. Fantastyczna jest również przemiana jego ogrodu i daje mi nadzieję, że i namoim skrawku ziemi będzie kiedyś pięknie. Pozdrawiam.
hanka_andrus 19:19, 29 sie 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Emil nie jest już do wzięcia! Zabrała nam go Magdalena na złe i dobre.
Mam nadzieję, że w ich życiu będą tylko dobre chwile, czego z całego serca życzę w imieniu własnym i całego Ogrodowiska.

Wszystkiego najlepszego.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
iwonaal 21:00, 29 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Wszystkiego najlepszego dla młodej pary
____________________
Zakochana w ogrodach
AsiaK_Z 21:09, 29 sie 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
To w takim razie życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies