Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Hogata 22:36, 10 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Emilianoparmezano napisał(a)
Szybko, bo szykowała się wymiana dachu, zabrałem się do pracy. Głównym założeniem było pozbycie sie z działki wszystkich kamieni i płyt które znalazłem pod ziemia podczas różnych robót. Postanowiłem pozbyć się ich w taki sposób:
dzień 1.

pół dnia lało więc słabo praca poszła
dzień 2.




Witaj.
Widzę, że rzadko zaglądasz na forum, ale mam nadzieję,że jak zawitasz to coś mi podpowiesz.

Bardzo podoba mi się ścieżka z kamieni. Jak układałeś kamienie? Czy dobrze myślę, że na beton układałeś kamienie i spoiny wypełniałeś betonem.
Lubie kamienie polne i od dziecka zbierałam wszystkie na polach i przynosiłam do domu.

____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
grembosia 21:39, 12 lis 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Ale niesamowicie to wygląda!
Będziesz miała niepowtarzalną nawierzchnię, super
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
monteverde 21:45, 12 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Grembosiu Emiliano to mężczyzna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Kuklik 12:00, 13 lis 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Wątek się rozwija a właściciela ani widu ani słychu...szkoda.
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Emilianoparm... 07:12, 14 lis 2012


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
Drogie Panie dziękuję za miłe słowa.
Jeśli chodzi o kamienie to na początku kładłem płyty aby dobrze zakomponować wzór a w miarę możliwości tam, gdzie płyty tworzyły zamkniętą przestrzeń (kieszeń) układałem kamienie. W praktyce wyglądało to tak, że ja robiłem płyty (poziomowanie gruntu, wyliczanie lokalizacji i pilnowanie wzoru, oadzanie itp.) a mój Tata w międzyczasie tam gdzie już się jakaś kieszeń pojawiła wtapiał kamienie....oczywiście na beton.
Co do sugestii jakoby mógłbym być kobietą to chciałbym zdementować te doniesienia. Kiedy ostatnio sprawdzałem miałem spore podstawy by stwierdzić że jednak jestem mężczyzną
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
hanka_andrus 08:31, 14 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
O,jest i Emil! Witaj o poranku!Pozdrowienia z bliska,a jednak.......
Dobrze,że szybkie!
Dla Ciebie mój jesienny RH +azalia

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ewalm 08:37, 14 lis 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
O, Emiliano jest. A ja niedawno cały Twój watek przeczytałam po raz pierwszy, ale nic nie pisałam bo myślałam, że nie zaglądasz. A skoro jednak zaglądasz to serdecznie pozdrawiam. Baardzo, baardzo fajny kawałek planety, a Wasze kamieniarskie talenta i ogrom wykonanej pracy - podziwiam.
____________________
Ogródek na trzy lata
jagoda99 18:26, 14 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Ciezka praca ale i tez rezultat tylko podziwiac i gratulowac.
Jestem z Wami od niedawna uwielbiam te Wasze pogaduchy.
Sama bardzo lubie kamien naprawde wyglada to super zeby jeszcze tak znalesc pare duzych korzeni drzew takich wykopanych z ziemi do dekoracji.

pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Hogata 21:05, 14 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Dzięki Emilu za odpowiedź na moje pytanie. Muszę mojemu M pokazać twoje ścieżki i grila z kamienia, ja wyszukuje fajne pomysły, a M spełnia moje zachcianki.
Uśmiałam się z "kobiety" ( tylko nie myśl, że się śmiała) rozbawiła mnie ta pomyłka. Dobrze że jesteś pewny co do swojej osoby i chyba sprawdzać nie musisz
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
hanka_andrus 11:46, 01 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pozdrawiam z nadejściem zimy......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies