Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nieuporządkowana działeczka.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nieuporządkowana działeczka.

Tusiala 10:06, 10 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937


Prześliczne dziewczynki

Agania 13:12, 10 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dziewczynki macie super, jesteście przed wielkim wyzwaniem, poszukam fotek ze strumieniem, pokażę specjalnie dla Ciebie, może ci coś ułatwię w kreowaniu otoczenia oczek

Jeśli miałabym ci coś zasugerować, to myślę, raczej o alejce żwirowej z przyłączonymi rabatami niż suchej rzece, łączącej dwa oczka, ponieważ są one za bardzo oddalone od siebie............u mnie sucha rzeczka na swój początek w skalniaku i leci sobie w rabatę lub znika pod iglakiem, jest to krótki odcinek, który ma na celu np. zamaskowanie rynny

Mam połączone dwa oczka ze sobą poprzez kaskadę i żwirową rzekę i tutaj jest znaczna różnica poziomów pomiędzy oczkami ale to nie jest duża odległość, ponieważ uruchamiana pompa ma za zadanie przetransportować wodę z dolnego oczka do górnego, woda przepływa poprzez kaskadę i rzeczkę strumieniem pomiędzy oczkami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
paulina_wero... 16:40, 10 kwi 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Tusiala napisał(a)


Prześliczne dziewczynki



dziewczynkę mam jedna porostu dwa zdjęcia, i jednego chłopaczka
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 16:40, 10 kwi 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
aleksandra_g napisał(a)
wpadam z rewizytą, widzę że u Ciebie tak jak u mnie kupa roboty przed nami tak więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia


dziękuje
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 16:46, 10 kwi 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Agania napisał(a)
Dziewczynki macie super, jesteście przed wielkim wyzwaniem, poszukam fotek ze strumieniem, pokażę specjalnie dla Ciebie, może ci coś ułatwię w kreowaniu otoczenia oczek

Jeśli miałabym ci coś zasugerować, to myślę, raczej o alejce żwirowej z przyłączonymi rabatami niż suchej rzece, łączącej dwa oczka, ponieważ są one za bardzo oddalone od siebie............u mnie sucha rzeczka na swój początek w skalniaku i leci sobie w rabatę lub znika pod iglakiem, jest to krótki odcinek, który ma na celu np. zamaskowanie rynny

Mam połączone dwa oczka ze sobą poprzez kaskadę i żwirową rzekę i tutaj jest znaczna różnica poziomów pomiędzy oczkami ale to nie jest duża odległość, ponieważ uruchamiana pompa ma za zadanie przetransportować wodę z dolnego oczka do górnego, woda przepływa poprzez kaskadę i rzeczkę strumieniem pomiędzy oczkami


jak byś znalazła zdjęcia byłabym wdzięczna przeszłam u Ciebie po ogrodzie ale taki masz duży, że wszystkiego na raz nie da się ogarnąć.

tę alejkę to jak i gdzie ją widzisz? rzeczka pomogła by mi w ujściu wody ze studni. odwodnienie właśnie od niej by było podłączone i kiedyś pewno z rynien. No ale już sama nie wiem, liczę na Twoja pomoc, i podpowiedzi pozdrawiam

Dziewczynkę mam jedną i synka
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Dominika11 09:50, 11 kwi 2014


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Bardzo podoba mi się pomysł z tą SUCHĄ RZEKĄ
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Tusiala 09:51, 11 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
A ja myślałam, że bliźniaczki
paulina_wero... 11:28, 11 kwi 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
wystarczająco jedna mi daje popalić 2 to by była mała masakra
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 11:35, 11 kwi 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
U mnie pogoda niezbyt do pracy na działeczce ciągle pada i pada
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Marga 12:05, 11 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Hej Paulina
Pomysł z rzeką bardzo fajny. Jak niedawno u Mai w programie. Przetnie Ci ten wielki trawnik, będzie ciekawiej (moim skromnym zdaniem).
Śliczne masz księzniczki
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies