Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nieuporządkowana działeczka.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nieuporządkowana działeczka.

asiach 10:24, 09 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
paulina_weron_niemiec napisał(a)
asiach,hanka_andrus, cieszy mnie to że zauważyłyście że są postępy u mnie takie drobne wiec mało zauważalne tym bardziej się cieszę dziękuje

Jak zaczynałam swoją przygodę z ogrodem i jak uporządkowałam nawet mały skrawek ziemi to już się cieszyłam a jak jeszcze coś posadziłam jaka to była radość. Ja potrafie cieszyć się nawet z najdrobniejszej rzeczy. Kupiłam gęś (tą ceramiczną) to szłam ulicą z gęsią pod pachą i śmiałam się w duchu i byłam taka szczęśliwa. Smutno mi jest tylko jak coś pada, nieprzeżyje. Cieszę się jak wokoło jest pięknie jak ludzie dbają a jest coraz lepiej Pozdrawiam ciepło
agniecha973 10:26, 09 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Podoba mi się pomysł na ścieżkę z plastrów drewna przy truskawkach.

Małymi kroczkami do przodu i będzie dobrze. Rośliny rosną nie wiadomo kiedy.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
paulina_wero... 10:32, 09 kwi 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
agniecha973 napisał(a)
Podoba mi się pomysł na ścieżkę z plastrów drewna przy truskawkach.

Małymi kroczkami do przodu i będzie dobrze. Rośliny rosną nie wiadomo kiedy.


plastrów będzie więcej tylko M weźmie się do pracy i potnie truskawki będą podzielone na pół plastrami by było dojście z każdej strony truskawki będą jeszcze dosadzane w prawą stronę.
____________________
Nieuporządkowana działeczka
hanka_andrus 10:38, 09 kwi 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pytałaś u Bogusi o "koniczynkę" To jest zdjęcie orlika. Orlik jest fajną bylinką na pewno Tobie zakwitnie w tym roku. Teoretycznie żyje 3-4 lata, ale bywa i dłużej.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
paulina_wero... 10:44, 09 kwi 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
hanka_andrus napisał(a)
Pytałaś u Bogusi o "koniczynkę" To jest zdjęcie orlika. Orlik jest fajną bylinką na pewno Tobie zakwitnie w tym roku. Teoretycznie żyje 3-4 lata, ale bywa i dłużej.


dziękuje Haniu, nawet nie wiedziałam że kwitnie już szukam w Google jak wygląda była taka zapomniana i wyszła z gąszczy traw jeszcze przekopywałam wkoło oczka i zapomniałam o epimedium ale w jednym miejscu "coś" wychodzi zobaczymy jak podrośnie co z tego wyjdzie
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 12:45, 09 kwi 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
takie "dziwo" znalazłam na złamanej gałązce róży u mojej prababci w ogródku czy da się to "dziwo" jakoś ukorzenić?
____________________
Nieuporządkowana działeczka
boguslawa_ma... 13:11, 09 kwi 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Zaglądam do ciebie ,a tu tyle tulipanów zakwitło i drzewka owocowe będzie owoców na spróbowanie
Pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Kondzio 19:30, 09 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Magnoli oczko opony jako kwietniki super bardzo mi sie podobają pomysły hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
kasiek 19:55, 09 kwi 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
paulina_weron_niemiec napisał(a)
Myslialam o takiej suchej rzeczce co o tym myślicie reszta szybko i prowizorycznie nakreślona czekam na opinię.



Z góry dziękuję


Jestem za
Popytaj Agatkę (ogród Agani) i poprosby pokazała Ci swój suchy strumyk który miał łączyć oczka - na pewno Ci coś podpowie
Ale generalnie dobry pomysł (chos strumyk bedzie baaardzo długi)

Cebulowe super
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
aleksandra_g 10:05, 10 kwi 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
wpadam z rewizytą, widzę że u Ciebie tak jak u mnie kupa roboty przed nami tak więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies