Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nieuporządkowana działeczka.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nieuporządkowana działeczka.

paulina_wero... 12:06, 16 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
elzbieta_g napisał(a)

a ja czytalam , że z Klimkowki już coś spuścili ale może źle poczytałam, ja mam dojazd do Jasła zalany


To może ja niedoinformowana jestem choć faktycznie coś tam spuszczali ale tylko po troszku.
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 12:07, 16 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Tusiala napisał(a)
Paulina mam nadzieję, że jednak prognozy się nie sprawdzą i przestanie padać u Ciebie. Ech tak to już jest, że tam gdzie by mogło popadać to susza... i na odwrót. Pozdrawiam serdecznie


Tak tak poprawią się już Hanusia mi wysłała słoneczko w poniedziałek ma dojść więc czekam
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 14:47, 16 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Dziękuję wszystkim za słoneczko na chwilkę do mnie zawitało i na działeczkę szybciutko pojechałam.
takie fotaski cyknęłam
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 14:48, 16 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
U was z oczek sie wylewa? u mnie było puste susza w nim panowała. musze jeszcze nad kształtem popracować miała byc elipsa a jest kwadrat

i troche kwiecia przy oczkowego.
____________________
Nieuporządkowana działeczka
jolka 20:46, 16 maj 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Pięknie Ci się hortki poprzyjmowały!!
Teraz się zastanawiam, dlaczego swoje patyczki po przycięciu wyrzuciłam zamiast poukorzeniać??
Ech, mądry polak po szkodzie

Pozdrawiam po sąsiedzku!!!


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Kasik 08:54, 17 maj 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Witaj. Wpadam i ja do Ciebie. Widzę, że ogrom pracy przed Wami, ale to nic. Każdy gdzieś kiedyś zaczynał. Już widać efekty pracy, a z każda nowa rabatką będzie coraz ładniej.
Pytałaś o ciecie wierzb. By się ładnie zagęściły musza być cięte, a już takie młode nawet częściej.
Ostatnio w ogrodnictwie rozmawiałam o tym , bo sąsiadka takie maluszki kupowała. Pan powiedział, że wody i ciecia wierzbie nigdy nie za dużo:

Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
paulina_wero... 17:22, 17 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
jolka napisał(a)
Pięknie Ci się hortki poprzyjmowały!!
Teraz się zastanawiam, dlaczego swoje patyczki po przycięciu wyrzuciłam zamiast poukorzeniać??
Ech, mądry polak po szkodzie

Pozdrawiam po sąsiedzku!!!




wywiozłam na działeczkę mam nadzieje że ich nie pozalewało zadołowanych szkoda by było
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 17:25, 17 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Kasik napisał(a)
Witaj. Wpadam i ja do Ciebie. Widzę, że ogrom pracy przed Wami, ale to nic. Każdy gdzieś kiedyś zaczynał. Już widać efekty pracy, a z każda nowa rabatką będzie coraz ładniej.
Pytałaś o ciecie wierzb. By się ładnie zagęściły musza być cięte, a już takie młode nawet częściej.
Ostatnio w ogrodnictwie rozmawiałam o tym , bo sąsiadka takie maluszki kupowała. Pan powiedział, że wody i ciecia wierzbie nigdy nie za dużo:

Pozdrawiam


Dziękuję Kasiu za wiadomość, choć nie wiem czy teraz jeszcze można je przyciąć.
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Toszka 19:39, 17 maj 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ja swoją cięłam najpóźniej co 6 tyg. Już w drugim roku uzyskałam foremną kulę.
Sygnałem do cięcia jest albo nieforemny, rozcapirzony wygląd, albo zanikający różowy kolor.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
19:53, 19 maj 2014
Witaj Paulinko, dziękuję za wizytę u mnie jesteśmy sąsiadkami
Przeglądając Twój watek zauważyłam rewelacyjny grill kamienny. Powiedz mi czy one jest robiony przez kogoś???
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies