Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nieuporządkowana działeczka.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nieuporządkowana działeczka.

kasiek 18:57, 29 maj 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Śliczny awatarek

Na slimaki syp, pomaga , inaczej nie mozna się ich pozbyć...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
paulina_wero... 18:57, 29 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
jolka napisał(a)
O, widzę zmiana awatarka
Wystraszyłaś mnie Paula tymi ślimakami w hortkach.
Jutro jadę sprawdzić czy moich świeżo posadonych nie zeżarły, wredoty jedne!



ślimaków masa w tym roku ;/
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 18:58, 29 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Magda_ napisał(a)
współczuję ślimaków to to wstrętne dranie bo wiem co to znaczy u mnie opanowały warzywniak
Ciekawa jestem jak będą dalej wyglądały twoje rewolucje. Pozdrawiam


____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 18:59, 29 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Margaret_ka napisał(a)
Witaj,
Wpadam i ja.
Fajnie jak można powoli sadzić roślinki, jeszcze przed budową domu, choć z drugiej strony strach, by coś je nie zniszczyło. Wiele ładnych roślinek już masz. Już widzę jak zaczniesz to sadzić w docelowe miejsca.


powolutku się nasadzają może nie zgodnie z planem, ale mam nadzieje że i tak dobrze wyjdzie
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 19:00, 29 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
kasiek napisał(a)
Śliczny awatarek

Na slimaki syp, pomaga , inaczej nie mozna się ich pozbyć...


dziękuje Kasiu.
a jaki syrop? bo na pewno by mi się przydał na taka ilość ślimaków.
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Joanna___ 17:47, 30 maj 2014

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Nie wiem czy już rozszyfrowane "żółte cudo".To jest Gleditsia trójcierniowa Sunburst.
Moja wygląda identycznie,no może ma trzy "witki".Chyba ją eksmituję.Kupiłam jak miała ok.1 metra i przywiazana była do kijka.Jak odwiązałam to się wkurzyłam na siebie.Miejsce szczepienia miała tuz przy ziemi a ja chciałam drzewo.No i jest takie nie wiadomo co.W tym roku przemarzły listki w maju ale odbijają.
____________________
paulina_wero... 08:55, 31 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Joanna___ napisał(a)
Nie wiem czy już rozszyfrowane "żółte cudo".To jest Gleditsia trójcierniowa Sunburst.
Moja wygląda identycznie,no może ma trzy "witki".Chyba ją eksmituję.Kupiłam jak miała ok.1 metra i przywiazana była do kijka.Jak odwiązałam to się wkurzyłam na siebie.Miejsce szczepienia miała tuz przy ziemi a ja chciałam drzewo.No i jest takie nie wiadomo co.W tym roku przemarzły listki w maju ale odbijają.


Dziękuję bardzo to będzie to moja była dokładnie taka sama jeden przewodnik z listkami a teraz co roku od dołu odbija.
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Agania 09:50, 02 cze 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mam granulki Brosa /snacol/ na ślimaki, też walcze z tymi obślizgaczami, te niebieskie granulki, są szybko skuteczne, założyłam wawrzywnik, jest juz bezpieczny

Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katkak 10:05, 02 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witam Paulinko Widać, że się nie obijasz ,odwalasz kawała roboty, co widać ze zdjęcia na zdjęcie. A kiedy planujecie budowę domku? Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
paulina_wero... 10:29, 02 cze 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Agania napisał(a)
Mam granulki Brosa /snacol/ na ślimaki, też walcze z tymi obślizgaczami, te niebieskie granulki, są szybko skuteczne, założyłam wawrzywnik, jest juz bezpieczny

Pozdrawiam


Ja muszę coś zakupić bo jak to moja mama stwierdziła szkoda było mojej pracy jak i tak ślimaki wszystko zjadły śmiała się że ona ślimaków nie ma ani jednego nie widziała u siebie a to po drugiej stronie drogi hihi a ja na to a co miały jeść trawę choć ostatnio ja naszło i zakupiła sobie klonika 3 magnolie bo różne kolorki i karaguane. A ja walczę ze ślimakami i z perzem
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies