Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co się stało kwiatom ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Co się stało kwiatom ...

Mirella 20:38, 20 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
ZbigniewG napisał(a)
tuje dość duże to chyba tam jest totalna susza i jałowizna, przesadź i zostaw maksymalnie trzy proste pędy bez rozgałęzień, jak wypuszczą mocne pąki to przytnij nad 2-3 oczkiem

Dzięki za diagnozę temat hortensjowy był mi obcy do teraz, zrobię tak jak piszesz na pewno będzie super.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Mirella 22:07, 21 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Po pracy, szybko do ogrodu, zrobiłam sporo, przycięłam róże, wygrabiłam pod tujami, taras ogarnęłam, ustawiłam stół, krzesła ogrodowe, przeniosłam całą paletę drewna, ręce mi odpadająwygrabiłam trawnik, złożyłam pergolę i ogarnęłam dom , przycięłam hortki bo żle to zrobiłam wcześniej, wyszłam z piesiem na spacer .A jutro luzik.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Eve 09:59, 22 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
No to się napracowałaś Dzisiaj ciesz się piękną pogodą i odpoczywaj

Wiosna u Ciebie całkiem zaawansowana

Ciekawe, że laurowiśnia nie kwitnie u Ciebie, moja kwitła każdego roku, może przemarzała? Po tej zimie powinna zakwitnąć Trzymam kciuki
____________________
ogród Ewy
Mirella 11:59, 22 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Eve napisał(a)
No to się napracowałaś Dzisiaj ciesz się piękną pogodą i odpoczywaj

Wiosna u Ciebie całkiem zaawansowana

Ciekawe, że laurowiśnia nie kwitnie u Ciebie, moja kwitła każdego roku, może przemarzała? Po tej zimie powinna zakwitnąć Trzymam kciuki


Wczoraj jeszcze przesadziłam bukszpany które sama ukorzeniłam, zrobiłam z nich obwódkę przy różach, cieszę się bardzo bo teraz widzę że mój ogród jest prawie uporządkowany, rośliny są na swoich miejscach, jeszcze tylko zrobić drewutnie i mogę w pełni cieszyć się ogrodem, a teraz siedzę sobie w górach i delektuję się ich pięknem. pozdrawiam i dziękuję Ewo
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Mala_Mi 00:04, 23 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mirella, zawsze możesz mnie o wszytko pytać i zawsze odpoweim.. tylko pytaj u mnie lub proś o zajrzenie do Ciebie.. dużo wątków , dużo sympatycznych osób i nie wyrabiam czasowo.
Kocham góry .... popodziwaj krajobrazy i w moim imieniu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
laurowisnia 08:21, 23 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Porządki wiosenne zakończone? Szybka jesteś, u mnie jeszcze dużo brakuje. Mam również hortensję Silver Dollar, nie rośnie zbyt silnie ale bardzo jej lubię. To chyba żart z jej pozbyciem się, Zbyszek jest niezawodny ze swoimi radami. Miłej niedzieli.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
renatamama3 09:03, 23 mar 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Mirella napisał(a)


Wczoraj jeszcze przesadziłam bukszpany które sama ukorzeniłam, zrobiłam z nich obwódkę przy różach, cieszę się bardzo bo teraz widzę że mój ogród jest prawie uporządkowany, rośliny są na swoich miejscach, jeszcze tylko zrobić drewutnie i mogę w pełni cieszyć się ogrodem, a teraz siedzę sobie w górach i delektuję się ich pięknem. pozdrawiam i dziękuję Ewo


pozdrów góry ,ode mnie ,wczoraj się nimi delektowałam z daleka ,jadąc zakopianką ,kwitną krokusy ?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Mathildis 14:04, 23 mar 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Mirella napisał(a)
Zrobiłam taki domek dla owadów.


Fajniutki ten domek i taki pomysłowy... w kilku wątkach ostatnio widziałam różne.. chyba poddam się tej modzie i też jakiś wykombinuję.. tylko gdzie ja go powieszę???

I takie cudne nożyce masz

Jak możesz napisz gdzie kupiłaś, albo jakiej firmy są.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mirella 20:47, 23 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Mala_Mi napisał(a)
Mirella, zawsze możesz mnie o wszytko pytać i zawsze odpoweim.. tylko pytaj u mnie lub proś o zajrzenie do Ciebie.. dużo wątków , dużo sympatycznych osób i nie wyrabiam czasowo.
Kocham góry .... popodziwaj krajobrazy i w moim imieniu

Aniu, bardzo się cieszę że o mnie pamiętasz: w razie problemu wiem że mogę na Ciebie liczyć.
Góry pozdrowilam w twoim imieniu, wyjazd udany ale skończył się żle niestety
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Mirella 21:00, 23 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
laurowisnia napisał(a)
Porządki wiosenne zakończone? Szybka jesteś, u mnie jeszcze dużo brakuje. Mam również hortensję Silver Dollar, nie rośnie zbyt silnie ale bardzo jej lubię. To chyba żart z jej pozbyciem się, Zbyszek jest niezawodny ze swoimi radami. Miłej niedzieli.


Agatko, mam luz bo wszystko zrobiłam, róże przyjadą w maju to robota będzie,ale mam jeszcze wypełnić skrzynie kompostem, ziemią, będą tam warzywa, ale jestem kontuzjowana i robota zejdzie na dalszy plan. Hortensje przycięłam jak Zbigniew radził myślę że będzie super

____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies