Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Tusiala 23:31, 04 cze 2015


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Życzę Ci osiągnięcia "efektu pięknej łąki"... bo naprawdę zapiera dech...
Marga 16:14, 05 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Hej Marta,
Dziękuję za odwiedziny i życzenia
Od dawna do Ciebie zaglądam. Nie wiem jak Ty to robisz, ale masz wielką działkę, a wszystko jest takie zadbane.
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
ewelaa74 09:23, 06 cze 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Jaktam idą postępy? Działasz? U mnie istnie letnia pogoda. Cały czas słońce. Trawa zaczyna miejscami robić się przypalona...
Wklejaj zdjęcia, wklejaj !
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
Marga 10:33, 07 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Tak się orobiłam, że nie porobiłam żadnych zdjęć
Obiecuję, będą po niedzieli.
Czuję każdy miesień, jak po dobrej siłowni , ale efekty naprawdę widać!
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 10:45, 07 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Martwi mnie coś innego: czy można robić nasadzenia w takim upale???
Ale jak nie zrobię teraz to znowu mi ziemia chwastami zarośnie
Jak te biedne roślinki się przyjmą?
Sadził ktoś w roślinki w lecie?
____________________
Ogród dla moich synków
sylwia_slomc... 12:49, 07 cze 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Jeśli są z doniczek to możesz sadzić cały rok jak tylko mrozu nie ma. Ja w grudniu posadziłam 4 świerki kupione w doniczkach z marketu tak przed samymi świętami, wsadziłam, wszystkie się przyjęły bo mrozu nie było. Piękne przyrosty mają. Przy takim upale lepiej sadzić wieczorem jak się schłodzi lub w cieniu i wiadomo mus podlewać obficie.
Ja wczoraj sadziłam na mojej patelni wiadomo trochę zwiędną bo wykopane z gruntu, ale najwyżej troszkę odchorują i myślę, że potem ładnie odbiją.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 12:51, 07 cze 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Też czekam na fotki u Ciebie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Tusiala 22:06, 11 cze 2015


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Hej cieszę się, że mogłam do Ciebie zajrzeć wiesz mi, że nie jest łatwo ogarnąć zwłaszcza, gdy się pracuje i ma dwójkę dzieci ale każdą nawet najmniejszą chwilkę, którą mam dla siebie, spędzam w ogrodzie. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała tak, jak chce mieć
Marga 22:20, 12 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jeśli są z doniczek to możesz sadzić cały rok jak tylko mrozu nie ma. Ja w grudniu posadziłam 4 świerki kupione w doniczkach z marketu tak przed samymi świętami, wsadziłam, wszystkie się przyjęły bo mrozu nie było. Piękne przyrosty mają. Przy takim upale lepiej sadzić wieczorem jak się schłodzi lub w cieniu i wiadomo mus podlewać obficie.
Ja wczoraj sadziłam na mojej patelni wiadomo trochę zwiędną bo wykopane z gruntu, ale najwyżej troszkę odchorują i myślę, że potem ładnie odbiją.

Ooo...to dobrze. Dzięki, że mnie uspokoiłaś. Rabata już gotowa na przyjęcie roślin
Nie przyjeły mi się 2 małe sosenki Podejrzewam, że przyczyną był goły korzeń przy przesadzaniu. Poprzednia właścicielka poprostu wyrwałą je z ziemi i mi dała.
Zdjęcia rabat będą. Na razie i tak nie ma co pokazać, wszędzie goła ziemia

Urzekła mnie dziś gorczyca kwitnąca przed domem. Kiedy przechodziłam obok, było słychać tylko buczenie pszczół zbierających nektar. 100 metrów dalej jest duża pasieka i chyba cała wylądowała na moim polu
Mam tylko bardzo słabe zdjęcie drogi dojazdowej do domu przez pole
gorczycy
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 22:36, 12 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Tusiala napisał(a)
Hej cieszę się, że mogłam do Ciebie zajrzeć wiesz mi, że nie jest łatwo ogarnąć zwłaszcza, gdy się pracuje i ma dwójkę dzieci ale każdą nawet najmniejszą chwilkę, którą mam dla siebie, spędzam w ogrodzie. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała tak, jak chce mieć

Tusiala, a ja się bardzo cieszę, że zaglądasz
Masz świętą rację. Łatwo nie jest, ale kto powiedział, że będzie My kobitka damy radę ze wszystkim i jeszcze znajdziemy czas na przyjemności. Twój ogród już jest śliczny, a ja na efekty mojej pracy będę musiała jeszcze poczekać. Zaczynam lubić grzebanie w ziemi.
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies