Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród to życie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród to życie

margo 11:56, 20 maj 2014


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
Hej Aniu - zajrzałam do Ciebie, bo byłam ciekawa kto tak ładnie u mnie się wpisał i powiem Ci, że dreszcze miałam czytając twój wstęp. Umiesz ty pisać .. - a jak potem zaczęłam fotki oglądać - bomba. Dom macie wspaniały, coś pięknego. A jak ogród dojrzeje za parę lat zobaczysz jak się pięknie wszystko razem skomponuje. Widzę duży zapał w tobie - to dobry znak na świetnego ogrodnika Czekam na zdjęcia. Będę zaglądać - pozdrawiam )))
____________________
margo
ModraSowa 12:03, 20 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Dzięki, margo.Bardzo bym chciała żeby za jakiś czas było tak jak mówisz, żeby i mnie się udało upiększyć kawałek ziemi na Ziemi
Ale gdzie się podział Twój wątek?
____________________
Ania Ogród to życie
Mirella 12:33, 20 maj 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
ModraSowa napisał(a)
Napewno ją zakupię, tylko nie wiem czy wsadze na froncie. Chyba wszyscy na Ogrodowisku ją mają, to taka ogrodowiskowa roślina Obok bukszpanów oczywiście


Aniu ja mam ją na froncie, jest piękna, u mnie w miejscu gdzie mieszkam nie jest popularna każdy się zachwyca jak przechodzi obok domu, to taka wizytówka robi wrażenie, jesienią się przebarwia,a zimą też jest piękna, ścinam ją wiosną. .
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
yolka 12:38, 20 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Witaj Mo(ą)dra Sowo. dziekuje za wizytę w moim prawie ogrodzie. Zobaczę jak u Ciebie sprawy się mają. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 12:40, 20 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
ModraSowa napisał(a)


Witam Cię Zeta. dla Ciebie mój najlepszy okaz z "oranżerii"


Masz super kwiaty doniczkowe
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 12:44, 20 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Domek bóstwo
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
ModraSowa 12:51, 20 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Dzięki. Wiesz, z tych kwiatów już zrezygnowałam, zajmowały mi jednak zbyt dużo miejsca i nie chciały się komponować z niczym innym, tylko same ze sobą
____________________
Ania Ogród to życie
yolka 12:53, 20 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
ModraSowa napisał(a)
Dzięki. Wiesz, z tych kwiatów już zrezygnowałam, zajmowały mi jednak zbyt dużo miejsca i nie chciały się komponować z niczym innym, tylko same ze sobą

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
ModraSowa 12:56, 20 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Mirella napisał(a)


Aniu ja mam ją na froncie, jest piękna, u mnie w miejscu gdzie mieszkam nie jest popularna każdy się zachwyca jak przechodzi obok domu, to taka wizytówka robi wrażenie, jesienią się przebarwia,a zimą też jest piękna, ścinam ją wiosną. .

Mirella, na mój front ona jest jednak zbyt elegancka, u Ciebie pasuje jak ulał.
Odnoszę wrażenie, że hortensje są wogóle mało popularne, oczywiście nie na Ogrodowiisku.
Jak widzę je w jakimś ogrodzie, pierwsza myśl jest taka, że pewnie ma tu wątek
Nawet taka"oklepana "anabelle. U mnie w okolicy(nawet nie najbliższej) nigdzie jej nie widziałam.
____________________
Ania Ogród to życie
Mirella 13:24, 20 maj 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Dobre z tym wątkiem, Ania ja swojej jeszcze nie pokazywałam to skąd wiesz że pasuje
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies