Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród to życie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród to życie

ModraSowa 13:29, 20 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Bo widziałam zdjęcia Twojego domu i ogrodu Masz wszystko czego Limka potrzebuje: bukszpany,róże... A Ty pewnie myślisz,że u Ciebie nie byłam
____________________
Ania Ogród to życie
Mirella 13:33, 20 maj 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Tak myślałam bo śladu nie zostawiłaś, ale ja też podglądaczem byłam i to długo.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
ModraSowa 13:50, 20 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Dziś wieczorem zostawię Słowo harcerza.
____________________
Ania Ogród to życie
Mirella 13:58, 20 maj 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Jak Słowo Harcerza to ok, byłam harcerką .
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
ModraSowa 14:20, 20 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Byłam na spacerku z moimi Syneczkami "w głąb działki".
Popatrzcie co juz nam się urodziło
Wiadomo,co będzie jutro na śniadanie
____________________
Ania Ogród to życie
tabliczkazna... 08:13, 21 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
No właśnie nasi zaprzyjaźnieni grzybiarze tez mówili, ze idą w weekend na grzyby. Myślałam, ze po prostu szukają pretekstu do sobotniej wodeczki, a tu jednak nie ))
____________________
Marta
Gocha 17:12, 21 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witam. Wkradam się po cichu do Ciebie i chcę zostać na dłużej. Przecudny masz ten dom. Drewniany !!! i kolory cudne. Czy taki kolor desek zostanie czy coś będziecie z nim robić ? Bo mnie się bardzo podoba taki jaki jest teraz. - taki naturalny. Super grzybki. U mnie pod brzózkami i modrzewiem też rosną kozaki i maślaki ale w tym roku jeszcze nie zauważyłam. Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Ewik 17:22, 21 maj 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Ja sądzę że każda hortensja będzie pasować
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
ModraSowa 18:14, 21 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
No właśnie nasi zaprzyjaźnieni grzybiarze tez mówili, ze idą w weekend na grzyby. Myślałam, ze po prostu szukają pretekstu do sobotniej wodeczki, a tu jednak nie ))

Marta, jejecznica była bez grzyba, robaczywy. Teraz muszę częściej się zapuszczać w tą moją "dzicz" i zbierać młodsze. Nigdy w maju nie zbierałam grzybów.
Pamiętam w zeszłym roku ugotowałam zupę tylko i wyłacznie z tego co rosło u nas na działce. Cudowne uczucie, być samowystarczalnym, coraz rzadziej mamy ku temu okazję...
"Specjaliści" uwijają się robiąc wszystko żebyśmy zapomnieli jak żyli nasi przodkowie. A Oni żyli w zgodzie z Matką Naturą, dając Jej i czerpiąc z Niej. My przecież też tak nadal możemy.
Tej wiosny pierwszy raz pobierałam sok z brzozy. Jest pyszny, i smakuje zupełnie inaczej niż ten ze sklepu. I same plusy: wiem że nie zrobiłam drzewu krzywdy, wiem że jest naprawdę naturalny, i mam go za darmo.
A zaoszczędzone pieniądze mogę wydać na roślinki

____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 18:21, 21 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Gocha napisał(a)
Witam. Wkradam się po cichu do Ciebie i chcę zostać na dłużej. Przecudny masz ten dom. Drewniany !!! i kolory cudne. Czy taki kolor desek zostanie czy coś będziecie z nim robić ? Bo mnie się bardzo podoba taki jaki jest teraz. - taki naturalny. Super grzybki. U mnie pod brzózkami i modrzewiem też rosną kozaki i maślaki ale w tym roku jeszcze nie zauważyłam. Pozdrawiam i zapraszam

Witaj Małgosiu, bardzo się cieszę z Twoich odwiedzin,zostań ile chcesz, nawet na zawsze
Dziękuję za miłe słowa o moim domku, romantycznej chatce mojej.
Dzisiaj właśnie z Mężem o tym rozmawialismy, co tu zrobić,żeby kolor został taki jak jest ale jednak trochę go zabezpieczyć? Zgłębiamy temat.
____________________
Ania Ogród to życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies