Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród to życie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród to życie

Ninoja 21:45, 17 maj 2014


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Sądzę ze ta ostatnia- Diamantino posadzona przed śliwa będzie wydalała rewelacyjnie.
____________________
Pozdrawiam Patrycja Ogród na torfowisku / Skalniak i przedogródek na torfowisku
ModraSowa 23:28, 17 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Karolinek napisał(a)


Ależ szczęściara z Ciebie Takie cacko i za taką cenę! Gdzie miałaś szczęście to wynaleźć?

Karolino, kupiłam ja na skupie złomu metali kolorowych,uwierzysz?
Pojechaliśmy oddać resztki blachy z dachów a tu taka nagroda Teraz będę tam zaglądała jak na targ staroci.
Nie rozumiem, jak ktoś mógł ja tak poprostu wywalić. Ludzie przestają chyba być czyli na piękno. Historia i tradycja też tracą na wartości. U mnie bedzie jej dobrze, lubię starocie.
Mam już trochę takich skarbów. Oby tylko moje dzieci przejęły po mnie to upodobanie , bo jak nie, to pewnie skończą na złomie Jesli zobaczę że ich nie ciągnie, wszystko rozdam. Także nie zdziw się jak za 40 lat dostaniesz przesyłkę z wagą
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 23:33, 17 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Karolina, Patrycja, dzięki za sugestie odnośnie hortensji. Teraz zaczęłam myśleć, ze może poczciwa anabelle byłaby dobra... Sama już nie wiem...
____________________
Ania Ogród to życie
Ninoja 07:55, 18 maj 2014


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Wydaje mi się ze wszystko zależy jak chcesz zestawić te rośliny.
Ja patrzyłam na wysokość docelowe i pomyślałam ze fanie by wyglądało zestawienie białe kwiaty na bordowym tle.
____________________
Pozdrawiam Patrycja Ogród na torfowisku / Skalniak i przedogródek na torfowisku
Karolinek 18:46, 18 maj 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
ModraSowa napisał(a)

Karolino, kupiłam ja na skupie złomu metali kolorowych,uwierzysz?
Pojechaliśmy oddać resztki blachy z dachów a tu taka nagroda Teraz będę tam zaglądała jak na targ staroci.
Nie rozumiem, jak ktoś mógł ja tak poprostu wywalić. Ludzie przestają chyba być czyli na piękno. Historia i tradycja też tracą na wartości. U mnie bedzie jej dobrze, lubię starocie.
Mam już trochę takich skarbów. Oby tylko moje dzieci przejęły po mnie to upodobanie , bo jak nie, to pewnie skończą na złomie Jesli zobaczę że ich nie ciągnie, wszystko rozdam. Także nie zdziw się jak za 40 lat dostaniesz przesyłkę z wagą


Dzięki za szczerą odpowiedź. Skup złomu! jeszcze mnie tam nie było po takie znaleziska warto i tam się wybrać. Strasznie zawsze ciekawią mnie dzieje takiej rzeczy, w ilu była rękach, z jakich okolicznościach była przekazywana, sprzedawana itp.
ModraSowo, proszę pamiętaj o mnie Ależ to byłaby historia!
Wiesz, że u mnie w ogródku ostatnio zadomowiła się s o w a Wyszperana w starej stodole przez przypadek. Ładny gipsowy odlew. Przy Twoim znalezisku to marnota, ale bardzo sympatyczna
Miłego wieczoru!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
bacha2224 00:04, 19 maj 2014


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witaj,przeczytałam cały wątek,jestem pod wrażeniem.
Działka bardzo duża,ogrom pracy musisz włożyć,ale dasz radę,czy ja dobrze wyczytałam że jesteś z okolic Pruszkowa.
Będę zaglądała częściej,pozdrawiam.
____________________
Lawendowy kredens
ModraSowa 00:09, 19 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Basiu, jak miło mi Ciebie powitać Dziękuję za odwiedziny.
I ja wierzę,że dam radę. Jestem z drugiej strony Warszawy, bliżej Ciebie
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 00:23, 19 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Karolinek napisał(a)


Dzięki za szczerą odpowiedź. Skup złomu! jeszcze mnie tam nie było po takie znaleziska warto i tam się wybrać. Strasznie zawsze ciekawią mnie dzieje takiej rzeczy, w ilu była rękach, z jakich okolicznościach była przekazywana, sprzedawana itp.
ModraSowo, proszę pamiętaj o mnie Ależ to byłaby historia!
Wiesz, że u mnie w ogródku ostatnio zadomowiła się s o w a Wyszperana w starej stodole przez przypadek. Ładny gipsowy odlew. Przy Twoim znalezisku to marnota, ale bardzo sympatyczna
Miłego wieczoru!

Ja też lubię dawać szansę, nowe żcie niechcianym przemiotom a nawet roślinom.
Karolino, pokaż tą sowę, skarb to skarb, nie ważne jaki
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 00:24, 19 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Ninoja napisał(a)
Wydaje mi się ze wszystko zależy jak chcesz zestawić te rośliny.
Ja patrzyłam na wysokość docelowe i pomyślałam ze fanie by wyglądało zestawienie białe kwiaty na bordowym tle.

Patrycja, chyba właśnie chciałabym białe. Ladnie by mi tą kompozycję rozjaśniły. Przejrzę jeszcze odnmiany o białych kwitach.
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 20:52, 19 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Nowy mieszkaniec mojego ogrodu. Śliwa dziecięca. Jeszcze samotna ale część towarzystwa już czeka na tarasie.

____________________
Ania Ogród to życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies