Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

April 07:22, 16 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Fajne fotki. Może uda mi się jeszcze w sierpniu zobaczyć na żywo, co podziałałaś
____________________
April April podbija las Mazowsze
malgol 09:55, 16 sie 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Piękne foty Takie soczyste odcienie zieleni.Nie mogę uzyskać na swoich.
ogród masz już idealny więc nie dziwie się ,że nie chcesz na razie tego rozkopywać
Myślę,że dobrze ,że nie wycięłaś tego dębu. Teraz juz słońca chyba wystarczy a takie duże drzewo to jednak coś!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 10:01, 16 sie 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
jolanka napisał(a)
No pewnie, urzędnicy mają czas, mają tyle pracy, że zza dokumentów kawy nie widzą , o ciastkach czy sałatkach nie wspomnę. Tylko współczuć


Taaa... któregoś dnia dzwoniłam i dzwoniłam, ani razu nikt nie odebrał.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 10:04, 16 sie 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Kasya napisał(a)
Brzozę, sosnę pospolita to jeszcze jakos można przeboleć ale jakbym miała podnieść rękę na dęba to by mi chyba zadrżała


Też mi go żal, ale jestem otoczona dębami, są wszędzie wokół... No nic, drzewo zostało, zobaczymy jak będzie.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 10:05, 16 sie 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
April napisał(a)
Fajne fotki. Może uda mi się jeszcze w sierpniu zobaczyć na żywo, co podziałałaś


Wpadaj jutro!;D
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 10:08, 16 sie 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
malgol napisał(a)
Piękne foty Takie soczyste odcienie zieleni.Nie mogę uzyskać na swoich.
ogród masz już idealny więc nie dziwie się ,że nie chcesz na razie tego rozkopywać
Myślę,że dobrze ,że nie wycięłaś tego dębu. Teraz juz słońca chyba wystarczy a takie duże drzewo to jednak coś!


Rozkopię w co najmniej jednym miejscu w przyszłym sezonie, teraz już mi się nie chce.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 10:10, 16 sie 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Magara napisał(a)
Iza, u Ciebie zawsze pięknie Róża Herkules zapisana Gdzieś mam zapisaną listę Twoich róż do cienia, muszę wygrzebać


Dzięki Powiem Ci, że teraz sadziłabym tylko piżmowe. Urocze, niekłopotliwe, bujnie rosną, pszczoły je uwielbiają
____________________
ogród pod lasem
malgol 10:52, 16 sie 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)


Dzięki Powiem Ci, że teraz sadziłabym tylko piżmowe. Urocze, niekłopotliwe, bujnie rosną, pszczoły je uwielbiają


Bardzo lubie róże, szczegolnie u kogoś. Ale u mnie jakoś kiepsko rosną. Te co rosna to ciągle coś żre, albo żółkną liście, albo jakiś grzyb.Stale coś . Podziwiam tych co maja tyle wytrwałości ,żeby tak zadbać o krzewy żeby miały lśniące , zielone liście i na dodatek bujnie kwitły.
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Agatorek 18:24, 16 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Iza, u Ciebie zawsze tak soczyście w ogrodzie, pięknie .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
UrsaMaior 23:48, 16 sie 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Miłorząb pendula dla Malgol. Ciężko go całego złapać, jest bardzo rozłożysty.





____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies