Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Katkak 07:12, 18 mar 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
hej Iwonko. Ja część okien już umyłam, reszta czeka. A choć ogród mam nieduży to jest w nimbco robić. I dobrze Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Iwk4 07:19, 18 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Cześć wszystkim. Dziś u mnie na plusie. Nawet +4 jest z rana.
Miłego dnia wszystkim życzę.
____________________
Ogródek Iwony II
Dominika11 07:20, 18 mar 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Cześc Iwonko
może w końcu ta pogoda, głównie z rana zacznie sie powoli przełamywać
u mnie na lekkim minusie

a jak na weekend co planujesz ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Iwk4 07:46, 18 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jutro do południa porządki. Potem weekendowe zakupy... Oprać przyjezdnych, przygotować do wyjazdu... Standard.
W niedzielę chcę siostrę odwiedzić... I następny tydzień będzie
____________________
Ogródek Iwony II
Moniq 07:51, 18 mar 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Iwk4 napisał(a)

Aniu, wczoraj poszłam spać wcześnie, jak dziecko o 22.00 byłam już przygotowana do błogiego snu. A o 1.00 obudziłam się i nie mogłam zasnąć. Czasami tak mam. I tak do 3.30 bezsenne kręcenie się na łóżku... Poodpisywałam na posty, zajrzałam na kilka wątków.
Dziś po pracy byłam padnięta. Wypiłam koktajl i się zaczęłam zastanawiać. Miałam dwa wyjścia: przespać się, albo iść do ogrodu. Poszłam przekopywać kawałek rabaty, nawiozłam obornika, przycięłam trawy, dosypałam resztę kompostu, wygrabiłam rabatę. Przesadziłam 3 bukszpany i 3 żurawki na rabacie ognistej Dosadziłam ID przed Baronem. Będę miała zestawienie, jak u Polinki: Red Baron i ID. Wytyczyłam miejsce pod parking. Tylko nie wiem, kiedy kostkę położymy, ale wytyczenie linii pozwoliło na poszerzenie rabaty

A potem poleciałam na chór. Dziś zeszło nam trochę dłużej, prześpiewaliśmy cały repertuar na Tridum Paschalne .... na 4 głosy. jeszcze we wtorek ostatnia próba. Ładnie już wychodzi nam

Dziewczyno ale masz power
Tez musze porzadnie wziac sie do roboty
____________________
beskidzkie marzenie
Iwk4 08:14, 18 mar 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Moniko, a mi się zdaje, że połowa rzeczy leży ugorem.
Muszę opróżnić komodę, bo M ją do malowania chce zabrać. Nie wiem, gdzie wszystko upchnę. A święta idą...
____________________
Ogródek Iwony II
Mirka 08:42, 18 mar 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Iwk4 napisał(a)
Jutro do południa porządki. Potem weekendowe zakupy... Oprać przyjezdnych, przygotować do wyjazdu... Standard.
W niedzielę chcę siostrę odwiedzić... I następny tydzień będzie
Z kąd ja to znam .Milego weekendu Iwonko.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Shemsi 08:44, 18 mar 2016


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Zaglądam sobie do Ciebie po cichutku co jakiś czas i pomyślałam, że w końcu się ujawnię. Ślicznie masz, pięknie już posprzątane, nic, tylko czekać na więcej ciepełka i zacznie tętnić wiosną

U mnie jutro nad ranem zapowiadają -8
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Moniq 08:48, 18 mar 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Ja jestem w trakcie remontu, wprawdzie finiszuje ale ciezko bedzie sie wyrobic
Jutro planuje tez mycie okien, i na godzinke do ogrodu kolejna rabate szykowac zeby po swietach rozpoczac sadzenie
____________________
beskidzkie marzenie
Asiuniaa 08:56, 18 mar 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Iwk4 napisał(a)

Postaram się zajrzeć, ale na weekend nie licz. Muszę odwiedzić moją siostrę, jest poważnie chora.
Hortensje powoli zaczęłam ciąć, przy okazji porządkowania rabat. Robię tak, by już do danej rabaty nie wracać. Na koniec zostawię sobie różankę i lawendę.
Mówisz, ze stipę się źle pikuje? Hm... chciałam moją popikować, ale czasu zabrakło. Po kilka sztuk może być


Życzę zdrowia dla siostry . Ja hortensje ciachnę chyba wszystkie jutro bo już wypuszczają paki.Dziś krwawnik muszę popikować. Ale najpierw idę robić gipsowe jajca
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies