Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Joku 20:15, 30 gru 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Ok, zapamiętam.
Wróciłam z wizytówki zachwycona zdjęciami, różami, powojnikami, oczkiem i tym wszystkim co masz w ogrodzie.
Pamiętam że kiedyś zamieszczałaś plan swojego terenu. Niby zabudowania komplikują sprawę przy tworzeniu ogrodu ale dają też niesamowite możliwości tworzenia tajemniczych zakątków. A ty potrafisz to wykorzystać.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ryska 20:35, 30 gru 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Tak, wstawiałam ale już jest nieaktualny. Tam gdzie był kojec dla naszego pieska ( którego już nie ma z nami od 19 kwietnia) są maliny i pergola z minikiwi.
Wyciskam Jolu z tego ogródka ile się da
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
antracyt 20:36, 30 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
ryska napisał(a)



Jak w tym roku Twoja Alba nie zachwyci to zmień jej miejsce.
To niewymagająca roślina ale być może sadzonka była słaba?

Miałam tak z bylinową Arabellą kupioną w biedrze na wyprzedaży. Dopiero w tym roku, po przesadzeniu (a jest u mnie 3 rok) pokazała na co ją stać.

Dzięki, rzeczywiście to może być wina miejscówki. Zobaczymy co pokaże w przyszłym roku.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
ryska 21:34, 30 gru 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
antracyt napisał(a)

Dzięki, rzeczywiście to może być wina miejscówki. Zobaczymy co pokaże w przyszłym roku.



Alba i Arabella dla Ciebie.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:18, 07 sty 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Słońce wyszło, śnieg popruszył...taką zimę to ja lubię
Moje wejście do domu. Pseudo choinki to obatulone róże.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Anda 21:49, 07 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Ślicznie, takie wejście do domu bardzo mi sie podoba. Tylko bym wychodziła i wracała, żeby je zobaczyć
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Joku 22:42, 07 sty 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Mnie się wejście też bardzo podoba.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Martka 22:50, 07 sty 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Bardzo klimatyczne wejście
ryska 18:45, 17 sty 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Dziękuję bardzo
O kuli z jemioły zapomniałam.

Ostatni tydzień spędziłam na malowaniu po numerkach obrazu Beksińskiego.
Bardzo uspokajające zajęcie
Nabyłam też nasiona najróżniejszych pomidorów.
Wstawię sobie tutaj listę z oczywiście oznaczeniem: ryska ku pamięci.
Golden Balcony Miracle
Snegirjok
Tiny Tim
Ded Moroz
Cherokee Lime Stripes
Tennessee Suited
Dwarf Blazing Beauty
Green Sausage
Desperado
San Marzano Redorta
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gruszka_na_w... 22:08, 17 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
A te ostatnie, to jakiś krewniak San Marzano?
Mam nadzieję, że z tych wszystkich nasionek urosną pomidory godne miana "Ku pamięci".
Beksiński? Ciekawy wybór.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies