Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 17:58, 26 lis 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Pomidory dziś
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Joku 20:25, 26 lis 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Pomidorki pierwsza klasa. Chyba zapewniłaś im idealne warunki. Jakoś je doświetlasz czy wystarcza ilość światła wpadającego przez okno?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ryska 14:22, 27 lis 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Jolu pomidory stoją na oknie dobrze doświetlonym. Pierwsze piętro od południa, więc na chwilę obecną dają radę. Nie wiem jak długo pociągną w takich warunkach, nie zamierzam ich doświetlać. Cały czas kwitną i zawiązują owoce. Ale przed nami coraz krótsze dni, zobaczymy czy dotrwają do wigilijnego stołu
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Napia 20:58, 27 lis 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Pomidorki pod koniec listopada, to naprawdę osiągnięcie
Przeczytałam ostatnich kilka stron i pozostaje mi tylko życzyć dużo zdrowia dla Ciebie i rodziny. Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Martka 18:56, 29 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Renato, na niektóre pytania nie ma odpowiedzi, trzeba chwycić się liny czasu i przeprawiać dalej, dopóki sił starczy. Życzę dużo dobrego!
Muszę przyznać, że widok Twoich pomidorków uruchamia moją wyobraźnię. Widzę je na środku wigilijnego stołu lub w dekoracji stroikowej, to byłaby świetna tradycja, o, zamiast poisencji Z której pożytek krótkotrwały i tylko wizualny.
A śnieg miałaś piękny, z mrozkiem, ja to nawet żałuję, że tak szybko się roztopił i czekam na kolejną dostawę, spodobała mi się ta odmiana krajobrazowa.
Oby pomidorki dotrwały do Nowego Roku! Będą miały znów więcej słońca
Ciepło pozdrawiam!
eda 23:08, 02 gru 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Oj tak śnieg przykrywa i oczy odpoczywają życzę ci kochana ukojenia i zmartwienia niech lecą w dal trzymaj się Renatko ....
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
ryska 19:22, 11 gru 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Agnieszko, Marto, Edyto ślicznie dziękuję za ciepłe słowa
Również Was pozdrawiam.
Dla Was grudniowe pomidory, fotki dzisiejsze.
Rośliny wyciągnięte, ogołocone przeze mnie z dolnych wilków. Na niektórych nawet zawiązują się owoce, niektóre kwitną ale potomstwa się nie doczekują.
Muszki za to działają.
Póki co wypadł tylko jeden krzaczek.
Myślę, że sukces.
Zobaczymy ile sztuk w Wigilię zbiorę

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gruszka_na_w... 21:36, 11 gru 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Muszki o tej porze? Toż to skandal sponiewierać tak cudne pomidorki. Sukces w ich uprawie rzeczywiście możesz odhaczyć.
Usciski!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Martka 01:15, 15 gru 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Pomidor na oknie o tej porze to jest widok! Muszki nie mają wstydu!
Pozdrowienia, Reniu!
ryska 20:20, 15 gru 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Co nie? Też byłam zniesmaczona, że buszują
Proszę sobie wyobrazić, jak mój nos przyklejony do okna podczas podglądania parki kosów potrąca te pomidorki i roztacza się nieziemski zapach. Ale mam frajdę z tych roślinek.

Tymczasem dla Was wieczorny przegląd traw rosnących nad wodopojem.
Buziaki i pozdrowienia odwzajemniam

śmiałek darniowy

sesleria jesienna
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies