Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Gruszka_na_w... 20:22, 07 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
paniprzyroda napisał(a)
Gaura potrafi przezimować, miałam olbrzymią trzyletnią kępę. Niestety, tej zimy jednak zmarzła. Nasiało się jej mnóstwo. Może przezimują. "Pomogłam" jej rozsiać się i w tym roku. Ale mówię tu tylko o białej, różowa nie dała mi samosiewu.


Miałam właśnie różową. Też rosła trzy sezony i padła w marcu podczas bezśnieżnych mrozów. W tym roku dokupiłam białą i różową.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
an_tre 20:25, 07 paź 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
ryska napisał(a)
Dziękuję Aniu, wiesz nawet ostatnio jak tworzyłam nową galerię w salonie to zastanawiałam się nad wydrukiem paru zdjęć ale ostatecznie wybrałam plakaty

Sama gaura cudowna, lubię ją podglądać na rabacie jak faluje wśród traw.
Pozdrawiam również


...i trzeba było tak zrobić szkoda, że wygrały plakaty, przecież masz całą masę cudownych zdjęć
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
BasiaLT 21:20, 08 paź 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ojej ale masz sajgon w ogrodzie, ale to lepiej robić rewolucję na całego a nie picać po kawałku. Raz a konkretnie. Będzie pięknie
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kokesz 21:19, 09 paź 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Dziś próbowałam jak wyszły nadziewane fetą papryczki czereśniowe z Twoich nasionek ostre są dla mnie ok ale dla innych próbujących zbyt ostre.
U mnie nigdzie takich małych odmian nie sprzedają
Czy w Twoich okolicach zdarzają się takie mini ale łagodne?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
ryska 19:51, 10 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
BasiaLT napisał(a)
Ojej ale masz sajgon w ogrodzie, ale to lepiej robić rewolucję na całego a nie picać po kawałku. Raz a konkretnie. Będzie pięknie

Już mam ładnie 7 dni roboczych i bałagan ogarnięty.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:03, 10 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Kokesz napisał(a)
Dziś próbowałam jak wyszły nadziewane fetą papryczki czereśniowe z Twoich nasionek ostre są dla mnie ok ale dla innych próbujących zbyt ostre.
U mnie nigdzie takich małych odmian nie sprzedają
Czy w Twoich okolicach zdarzają się takie mini ale łagodne?


Haha dla mnie właśnie za ostre ale dla rodzinki są ok Robimy ich dużo, kupujemy na bazarze ale z tymi papryczkami to jest loteria, czasem trafi się mniej ostra ale która to nie wiadomo.

Nasionek takiej łagodnej nie posiadam.


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:11, 10 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Troszkę przebarwień u mnie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:17, 10 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:23, 10 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Napia 21:44, 14 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Piękna ta gaura... nie znałam jej, a tu człowiek ciągle uczy się czegoś nowego Zdjęcie prześliczne. Zresztą nie tylko to Kapusta ozdobna to hit - chyba w przyszłym roku też o niej pomyślę.
Budowlanego bałaganu nie zazdroszczę, ale efekt na pewno będzie świetny. Tylko białego płotku trochę żal
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies