Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

vita 19:54, 26 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3998
Hej, śliczności w tych donicach. A i kolor donic bardzo trafiony.
Napisz słów parę o wspomnianym zimowaniu pelargonii Zbieram się ze swoimi, ale jeszcze nie bardzo wiem jak i gdzie je umieścić. Będę wdzięczna za info.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
an_tre 20:10, 26 paź 2019


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Powzdychałam z zachwytu, pa
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
AnnaCh 21:10, 26 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Przepiękne połączenie
Uwielbiam stipy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
gosika67 23:30, 26 paź 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ładną kompozycję zrobiłaś ze stipą. Pozdrawiam Reniu.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ryska 09:46, 28 paź 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
vita napisał(a)
Hej, śliczności w tych donicach. A i kolor donic bardzo trafiony.
Napisz słów parę o wspomnianym zimowaniu pelargonii Zbieram się ze swoimi, ale jeszcze nie bardzo wiem jak i gdzie je umieścić. Będę wdzięczna za info.


Witaj, dawno Cię nie było. Uwielbiam Twój ogród.
Dziękuję za uznanie. Donica to moje rękodzieło, wykorzystanie odpadów
Pelargonie ma te zwyczajne, niektóre wyhodowane z nasion.
Pakuję je ciasno do pojemników i wstawiam do chłodnego pomieszczenia w piwnicy. Podlewam rzadko.
Można też teraz robić sadzonki i je przechowywać (zamiast matecznika) ale ja robię sadzonki dopiero wczesną wiosną.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
vita 09:53, 28 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3998
Dziękuję za szybką odpowiedź, dzisiaj muszę gdzieś umieścić resztę pelargonii, na chłodnych parapetach miejsc brak. Ostatnio bardzo mi się pelargonie podobają, dostałam sporo szczepek od Danusi, wszystkie się ukorzeniły, to był wrzesień. Miłego dnia
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
ryska 09:54, 28 paź 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Aniu, Aniu, Gosiu dziękuję bardzo.
Proste kompozycje lubię najbardziej
Stipa dała mi dużo radości w tym roku.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 10:01, 28 paź 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
vita napisał(a)
Dziękuję za szybką odpowiedź, dzisiaj muszę gdzieś umieścić resztę pelargonii, na chłodnych parapetach miejsc brak. Ostatnio bardzo mi się pelargonie podobają, dostałam sporo szczepek od Danusi, wszystkie się ukorzeniły, to był wrzesień. Miłego dnia

Czyli pozostają ciepłe parapety Tak kiedyś babcie trzymały u siebie. Nie wiem jak sobie poradzą angielskie i inne rarytasy ale jestem bardzo ciekawa. Też odkryłam pelargonie na nowo i się zachwycam nawet tymi bluszczolistnymi czy rabatowymi.
Dziękuje, wzajemnie, udanego dnia
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Joku 10:59, 28 paź 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Przeczytałam o samodzielnie wyprodukowanych donicach. Zazdroszczę umiejętności. Na kolor też zwróciłam uwagę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
anka_ 11:30, 28 paź 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Chryzantemy w stipie wyglądają wspaniale. A Queen of Sweden i lawenda to już cudeńko. A obiecałam sobie nie wzdychać do róż.
Ja właśnie dzisiaj czyściłam pelargonie i tak się zastanawiałam co z nimi zrobić- na parapet do pokoju czy do piwnicy. Czy te przechowywane przez zimę musza mieć światło?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies