Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

JulkAd 20:25, 09 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Gosiu szkoda, że tak daleko mieszkam zamówiłabym u Ciebie takie smakowitości
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
monteverde 20:44, 09 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
kaisog1 napisał(a)
Joasiu hahahhaha pewnie, już lecę lokal wynająć

Danusia to fajny pomysł ale...... tu wchodzi w grę Sanepid.... poczytałam troche i jak poczytałam o tym, że mają byc oddzielne pomieszczenia na mycie owoców, oddzielne na trzymanie jajek to mnie zatkało
Piec mogę na zamówienia - ale dla znajomych Zbije majątek na marchewkowym Anuli hahahahhaa
Torty jakie robiłam były generalnie z dżemami i białymi kremami dość lekkimi. Kusi mnie, żeby zrobić taki przekładany ganażem czekoladowym, albo masą krówkową z masą śmietanową

Sylwia widziałam A torta zawsze mogę dla Was upiec i to bez okazji

Monika chyba z 600!

Marta jakie tematy Ci się nasuwają?? Ja sie tez nie wyspałam i nie kumom



Moja znajoma w domu siedzi, bo ma małe dzieci i piecze ciasta i chleby na zamówienie znajomych, nawet do urzędu wozi dla pracowników, bo zamawiają, a to jest bardzo poważny zastrzyk dla budżetu domowego Gosia a ciasto może upiecz sama z mąki ryżowej i łatwiej Avanta potem wykroisz
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
AniaDS 21:06, 09 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Poszło, trzymam kciuki
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
kaisog1 21:35, 09 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Haneczko dziękuje za głos Buziaczek

Danuś będę piekła dla tych, którzy będą chcieli te moje wypociny Zobaczymy...... czytałam teraz troszkę i nie wiem na ile to jest prawda ale ponoć można piec w domu i nie mieć Sanepidu na głowie pod warunkiem, że będzie sie sprzedawało osobom fizycznym Poza tym jeszcze wiele wody upłynie zanim zdecyduję się w ten sposób ewentualnie zarabiać

Julita dzięki buziak wielki

Ania pewnie, że zawsze to jakiś zastrzyk gotówki Tylko ze mną jest taki problem, że ja nie umiem zarabiać na znajomych..... Wiesz taki tort 21 cm to koszty rzędy 77 złotych. To tylko produkty.... a prąd, woda??? Ja nie wiem jak to liczyć..a robocizna? Przecież to kolosalna kwota za taki tort wyjdzie (przynajmniej tak mi się wydaje, bo dla mnie 100 to dużo ) A cukiernie za tort wielkości 24 cm, obleczony lukrem plastycznym z jedną figurką biorą 180!!!!! Za każdą następną figurkę 60!!!!! To jest normalnie zdzierstwo moim zdaniem.... dlatego ja nie bardzo do biznesu sie nadaje

AniaDs bardzooooo dziękuję i buziaka ślę A swoją drogą to dobra robota z ta rabatką
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Matka 21:44, 09 paź 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
http://www.facebook.com/DekoracjaCiast/app_419824064741449



tyż tyż!!

chyba zrobię moim Dzieciokom taki na urodzinki!ile można w końcu przeplacać???
____________________
U Matki
Bogdzia 21:44, 09 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wszyscy fachowcy biorą za robocizne tyle ile kosztował materiał do wykonania pracy więc te 180 to wcale nie zdzierstwo tylko normalna cena.Tak u mnie brali wszyscy fachowcy w czasie budowy domu.Dla kupującego może trochę drogo ale przecież zarobek musi byc no i jeszcze z tego trzeba oddac fiskusowi co nieco , kupic środki czystości , jakiś papier i pudełko do zapakowania. Tak wiec 180 zł całkiem realna cena przy kosztach jednak powyżej 77zł.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
kaisog1 21:47, 09 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Bogda rób rób

Bożenko pewnie, że masz rację w tym co piszesz. ja nie miałabym żadnych wątpliwości gdyby moje torty były na wysoki "połysk" Uczę się dopiero i dlatego mam takie wątpliwości.....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Matka 21:52, 09 paź 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Gosiak,
zaglosowałam...hihi

a powiedz jak się robi taka wróżkę?bo chyba nic trudnego, co?lalka w środek i suknia z ozdobami?a co to za masa?gdzie ją można kupić?w moim grajdołku dostanę?a sam tort?biszkopt przekladany czymś?no podjarałam się?
____________________
U Matki
monteverde 21:56, 09 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)
Wszyscy fachowcy biorą za robocizne tyle ile kosztował materiał do wykonania pracy więc te 180 to wcale nie zdzierstwo tylko normalna cena.Tak u mnie brali wszyscy fachowcy w czasie budowy domu.Dla kupującego może trochę drogo ale przecież zarobek musi byc no i jeszcze z tego trzeba oddac fiskusowi co nieco , kupic środki czystości , jakiś papier i pudełko do zapakowania. Tak wiec 180 zł całkiem realna cena przy kosztach jednak powyżej 77zł.


jak tort będzie smakował kupującym , to chętnie zapłacą, wiedząc, że będzie zjedzony a nie wyrzucony
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 21:58, 09 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Bogda dzięki za głos

Wróżkę? Jak wróżka to musisz mieć formy do wycięcia skrzydełek. barbie robi się dość prosto..... Ciasto modelujesz na kształt sukni, przekładasz czym tak chcesz, obkładasz lukrem plastycznym... Lalka do środka..... dekoracja według uznania
Masy pewnie u siebie nie dostaniesz ale jest mnóstwo sklepów w necie, które wysyłają
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies