Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

AnnaCh 22:09, 10 cze 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Froncik super, muszę pomyśleć o moim
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_p_k 07:44, 11 cze 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
laura_09 napisał(a)
No super masz ten front u mnie właśnie brakuje czegoś wyższego myślałam o trzmielinach na pniu i czerwonych berberyskach, dzieki za foto później wstawie swoje
to wstawiaj fotki zobaczymy trzmielina na pniu bardzo ładnie wygląda sama mam w planie gdzieś ją w ogródku umiejscowić
____________________
Ogródowe-początki
Efffa 08:34, 11 cze 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Ania tak Ci się to pięknie rozrosło, mozesz być dumna z siebie
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
anabuko1 09:05, 11 cze 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
magdziam napisał(a)
Aniu róża o która pytasz to bailando, kwitnie od czerwca aż do przymrozków, w zeszłym roku w listopadzie jeszcze miała kwiaty. Wysokosc to ok 50-60 cm, ma ciemne, ładne i lśniące listki, ja jestem z niej zadowolona (zgapilam ją od Gabisi z ogrodu dla roślin o mocnych nerwach). Lubię ją bardzo, mszyce niestety też

O taka róża to i mi się podoba!!
Super.Muszę sobie nazwę zapisać.
Cudnie obsadziłaś rabatę tymi żurawkami.To żurawka Marmolade ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anna_p_k 14:11, 11 cze 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
tak Marmolade one tak mają że szybko rosną, róża piękna też bedę na nią polować i myśleć gdzie ją umieścić
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 14:13, 11 cze 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Efffa napisał(a)
Ania tak Ci się to pięknie rozrosło, mozesz być dumna z siebie


ta żurawka tak ma żadnej w tym mojej zasługi to pórcz tego że zakupiłam i wsadział na wypełnienie miejsc jest fajna, zrobiłam sobie naszczepki na skarpie powsadzałam ale hmm tam chyba za bardzo słońce świeci no ale zoabczę może przetrwają
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 14:13, 11 cze 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Efffa napisał(a)
Ania tak Ci się to pięknie rozrosło, mozesz być dumna z siebie


ta żurawka tak ma żadnej w tym mojej zasługi to pórcz tego że zakupiłam i wsadział na wypełnienie miejsc jest fajna, zrobiłam sobie naszczepki na skarpie powsadzałam ale hmm tam chyba za bardzo słońce świeci no ale zoabczę może przetrwają
____________________
Ogródowe-początki
IzaK 20:56, 11 cze 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
anna_p_k napisał(a)


poranny front zdjęcia robione w pośpiechu przed pracą



pięknie Aniu...
żurawki cudne... dają radę na słońcu?
może bym i sobie takich nasadziła troszkę...
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
kasia_w 21:02, 11 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Bardzo ładnie się zrobiłoŻurawki fajnie zakryly kore i super to wygląda.Proszę przypomnijmy mi czy masz tam jakieś trawy?Wg mnie aż prosi się w wyższe zielone cos powiewajace nad zorawkowym morzem
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
anna_p_k 07:46, 12 cze 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
kasia_w napisał(a)
Bardzo ładnie się zrobiłoŻurawki fajnie zakryly kore i super to wygląda.Proszę przypomnijmy mi czy masz tam jakieś trawy?Wg mnie aż prosi się w wyższe zielone cos powiewajace nad zorawkowym morzem
Kasiu chciałam trawki ale nie moge się zdecydowac jakie by mi tam pasowały na stronie 18 wstawiłam rysunek jak bym to widziała ale nie wiem nie znam sie za bardzo na trawkach i innych roślinkach może kiedyś uda mi sie coś tam odpowiedniego dobrać napewno tulipany pójda między żurawki a narcyz pewnie w inne miejsce bo takie patyczki po przekwitnięciu mi nie bardzo pasują
____________________
Ogródowe-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies