Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Krakus 08:10, 11 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
A_gawa napisał(a)
Hej Krakus! Przeglądam Twój wątek i się pocieszam, sorry. Wielu z nas w lesie jeszcze siedzi i kombinuje z czym by z niego wyskoczyć. Budowanie za mną, teraz mąż rzeźbi ścieżki i murki - wiem jak to jest kłaść bruk i kombinować pod górkę. Czekam zatem cierpliwie aż się przestrzeń ogarnie z budowlanki ziemnej i może w przyszłym roku z czym wystartuję. Też kombinuję w puzzlach. Brzozy piękne będą - u mnie też są koniecznością. Pozdrowienia spod Czech!


Witaj...to ja się mogę pocieszać patrząc na Twoje poczynania , że da się własnymi rękami wykończyć swój domek...nie jest najgorzej ze mną bo ja zaczynałem w 2010 a ty 2008 więc mam 2 lata zapasu do Ciebie na szczęście z nikim się nie ścigam..co osiągnąłem to moje...co spieprzyłem to też w postaci doświadczeń na przyszłość..nie należę do ludzi zazdraszczających innym bo bym w kompleksy popadł mam ambitny plan do 30 się wprowadzić a później to już z "górki" ...

wątek pełznie powoli bo na razie czasu jak na lekarstwo...pozdrawiam i zapraszam częściej
____________________
Zielonym do góry...
A_gawa 08:40, 11 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
No właśnie. Powoli do przodu - jak w bajce o żółwiu i zającu. Da się swoimi rękami i krwawiacą, czasem tylko mnie boli, że za mało 'żurnalowo' wyszło i coś tam do siebie nie pasuje, kolor jaaakiś inny niż wybierałam albo kuchnia mniejsza niż myślałam ...ale olać.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Gardenarium 08:34, 12 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Krakus napisał(a)


Szefowa do mnie jeszcze nie zaglądała ale może kiedyś wpadnie w skromne progi hortki oczywiscie planuje i mi juz rosnie 10 sztuk w domu (w którym aktualnie mieszkam) 5 Vanila i 5 Lime ale takie rarytaski to do głownej częsci ogrodu...przy wjeździe raczej ma być zimozielono...kwitnac to beda pissardi po drugiej stronie..korci mnie coby tu jakies trawki wsadzic koło tego swierka i za danicami po drugiej stronie tam gdzie pissardi...


Jejku Krakusie, jak mogłam jeszcze nie wpaść, wpadam dziś, ale na razie czytam, żeby jakąś dobrą radę skonstruować, bo widzę że podobają Ci się akurat spod :mojej" ręki ogrody dwa Co prawda już się wymknęły spod kontroli, ale udział początkowy i planowy mam Poczytam i poradzę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:37, 12 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Krakus napisał(a)
wrzuce tylko to co na razie udało mi sie w gardenach zrobic a mianowicie stan posadzonych roslin...czekam na propozycje i dorzuce do wizji



Wiśnie ok, ale za dużo i za monotonnie chyba, bo wszystko takie proste, bardzoooo długie. Przełąm to trawami miskantami np. Albo zahacz pod kątem prostym gdzieś niesymetrycznie (góra przy płocie)
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:41, 12 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pod wiśniami myślę berberysy, trzmieliny? Dodaj miskanty 'Morning Light'.
A co tam między nimi za kulki jeszcze?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lojalna_ 08:50, 12 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Cudownosci pokazujesz a krakuski to najlepsze kwiatki nie wiedziałam, ze za brak zdjec wyleciec mozna ... Albo sie szybko poprawie albo mój czas bliski ... Pozdrawiam i buziaczki dla krakusków urocze
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Krakus 09:27, 12 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Gardenarium napisał(a)
Pod wiśniami myślę berberysy, trzmieliny? Dodaj miskanty 'Morning Light'.
A co tam między nimi za kulki jeszcze?


o witam Szefową w moich skromnych progach...

w nogach wiśni trzmielina emerald gold

za wisniami i trzmielinami pas berberysów golden ring...między wisniami kulki zielone daniki za którą właśnie planuję wrzucić Morning light coby coś sobie powiewało

zobaczę jak to się porozrasta i może jakieś tulipany wrzucę na pierwszy plan bo od wiśni i Daniki mam ok 1m do krawężnika ...

na razie bardziej męczy mnie druga strona podjazdu
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 09:30, 12 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
lojalna_ napisał(a)
Cudownosci pokazujesz a krakuski to najlepsze kwiatki nie wiedziałam, ze za brak zdjec wyleciec mozna ... Albo sie szybko poprawie albo mój czas bliski ... Pozdrawiam i buziaczki dla krakusków urocze


nie to że wylecieć za brak zdjęć ale to nie portal budowlany ani o Pociechach wiec chyba raczej należy dawkować takie zdjęcia

no ale z drugiej strony Ogrodowisko to nie tylko miejsce do pokazywania ogrodów ale też zawierania znajomości z innymi Psycho-Ogrodnikami...a żeby się poznać trzeba coś o sobie opowiedzieć
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 09:49, 12 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Gardenarium napisał(a)


Jejku Krakusie, jak mogłam jeszcze nie wpaść, wpadam dziś, ale na razie czytam, żeby jakąś dobrą radę skonstruować, bo widzę że podobają Ci się akurat spod :mojej" ręki ogrody dwa Co prawda już się wymknęły spod kontroli, ale udział początkowy i planowy mam Poczytam i poradzę


no nie tylko te dwa wspomniane ogrody mi się podobają ale realizacje też pełne inspiracji czekam z niecierpliwością
____________________
Zielonym do góry...
lojalna_ 13:07, 12 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Przeciez krakuski jak kwiatuszki wiec wszystko w temacie prywata musi byc bez niej oschło i sucho by było a to nie wskazane
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies