Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Krakus 14:21, 05 kwi 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
Glediczja trójcierniowa lub ambrowca...
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 09:14, 08 kwi 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
a wiosna zawitała juz w pełni..no u mnie słabo wiosennie...musze podosadzać jakieś wczesnowiosenne kwiatki...




i jeden rodzynek...
____________________
Zielonym do góry...
nicol21 20:51, 10 kwi 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10275
Ale Ci wszytko wyrosło. Na ambrowca albo inne pochodne możesz dużą rabatę wygospodarować i nawet 2-3szt posadzić bo jedna, szczupła to samotnie będzie wyglądała.

Fusy też zbieram z pracy czasem bo wiadomo że ilości bardziej konkretne. Są w miarę rozdrobnione i nie widać jak się je w miarę równo rozsypie. Wiedziałam że użyźniają glebę i że niby odstraszają ślimaki. Nie wiedziałam że ściagąją dżdzownice

Widziałam tą poradę z Mai o occie i czytałam tutaj parę mądrych głów które stwierdziły że jest to gniot. Bałabym się tak zrobić u siebie a muszę magnolii zakwasić glębę.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
sylwik69 21:35, 10 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Szpaler wiśni piękny! mam nadzieje na taki efekt za kilka lat
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Iwonka 10:38, 20 kwi 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Krakus napisał(a)
a wiosna zawitała juz w pełni..no u mnie słabo wiosennie...musze podosadzać jakieś wczesnowiosenne kwiatki...




Szpaler Pisardii robi za całą wiosnę u ciebie zasada, że w masie siła sprawdza się w ogrodzie w 100%
Radosnych Świąt dla całej RODZINKI
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
vviki 16:59, 29 kwi 2019

Dołączył: 16 cze 2016
Posty: 7
Witam serdecznie,
Chciałam zapytać gdzie kupowałes rozchodniki? Chciałabym zakupić do swojego ogrodu, u Ciebie pięknie wyglądają /pamiętasz odmiany/.
Krakus 08:05, 13 maj 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
vviki napisał(a)
Witam serdecznie,
Chciałam zapytać gdzie kupowałes rozchodniki? Chciałabym zakupić do swojego ogrodu, u Ciebie pięknie wyglądają /pamiętasz odmiany/.


witaj,
rozchodniki tych co mam najwięcej to od Rodziców wiec odmiany nie znam ale pewnie ta najpopularniejsza ;D bo pancerna...

pozostałych to nie pamiętam. pewnie jak gdzieś poszperasz u mni wątku to cos o nich pisałem...jak znajdę to też wrzucę...

____________________
Zielonym do góry...
Krakus 08:07, 13 maj 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
Iwonka napisał(a)


Szpaler Pisardii robi za całą wiosnę u ciebie zasada, że w masie siła sprawdza się w ogrodzie w 100%
Radosnych Świąt dla całej RODZINKI


tak często u siebie bywam że nawet nie widziałem Twoich zyczeń

widziałem że spotkanie się u Ciebie udało...szkoda że nie miałem jak być..
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 08:12, 13 maj 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
no wpadłem w sumie bo tez cos sie udało w ogrodzie zrobić... w końcu wiec u pokażę..nie tak spektakularnie jak u Was ale mnie cieszy

zakupy sobotnie...niestety nie udało mi sie kupic glediczji..tylko czewrone były a jakoś na sunburst mi bardziej pasuje...

____________________
Zielonym do góry...
Krakus 08:17, 13 maj 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
coś tam posadziłem...
moge terar napisac..wszyscy mają Olę mam i ja a tak naprawde to u Sylwi w jesieni widziałem i super więc jak Glediczji nie było to wiadomo
jeszcze linie rabaty do poprawienie ale juz nie zdążyłem w sobotę...
żurawki mi niestety wypadły napierwszym planie i czyms musze je zastapić...zastanawiam się czy Red barona nie pociągnąć do końca...


Tu za Ola też coś pustawo więc coś us tam wsadzić bo hosty przenoszę bo je za bardzo przypalało rok temu w tym miejscu...



donice zaczynam obsadzać..


____________________
Zielonym do góry...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies