Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Aldony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Aldony

aldona 08:44, 15 kwi 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Sylwia, dzięki, podoba mi się, myślałam o czymś w tym stylu " Danusiowym", ale nie umiałam tego dokładnie określić. Tak po cichu, to trochę myślałam, że o mnie zapomniałaś, bo masz tyle swoich spraw, tym bardziej dziękuję. I Danusi oczywiście też, że jest, że czuwa i doradza.
____________________
Ogródek Aldony
Syla 09:57, 15 kwi 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Aldonko wybacz, że musiałaś tyle czekać .... ale tak się stresowałam nowym wyzwaniem, że o niczym innym nie myślałam .... Ale już praca prawie zakończona i zaczynam zabawę u siebie w ogrodzie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
aldona 21:48, 16 kwi 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Dziś wreszcie było trochę cieplej, więc wzięłam się za porządkowanie rabatek, bo jeszcze tego nie robiłam po zimie. Rozprawiłam się z zielskiem i wypróbowałam mój nowy nóż do darni.Porobiłam elegancie kanciki na razie tylko na dwóch rabatkach, ale już widać różnicę. Jestem zadowolona,bo dałam radę, myślałam, że to jest trudniejsze. W poniedziałek ciąg dalszy o ile pogoda pozwoli i mój kręgosłup.
____________________
Ogródek Aldony
monteverde 21:50, 16 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ja swojego dziś też nie czuję, za dużo na jeden raz))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
aldona 21:52, 16 kwi 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Najbardziej daje w kość chyba pielenie, najmniej ciekawe i męczące.
____________________
Ogródek Aldony
aldona 08:25, 19 kwi 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Kilka fotek z mojego szykującego się do wiosny ogródka. U mnie ze względu na pogodę wszystko zaczyna się z opóżnieniem.
____________________
Ogródek Aldony
aldona 08:33, 19 kwi 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268

To moja nowa żurawka.
____________________
Ogródek Aldony
aldona 08:49, 19 kwi 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Mam trochę wolnego miejsca na rabatce przy tarasie. W ubiegłym roku rosły tam jednoroczne, ale chciałabym to zmienić. Planuję małe żródełko otoczone bukszpanem i nie wiem co jeszcze. Chciałabym jakieś kwiaty, żeby cieszyły oczy, ale nie mogę się zdecydować. Rosną tam róże, chociaż nie wiem, czy nie wymarzły, bo jeszcze nie wypuszczają. Może dosadzić kilka krzaczków róż w jednym kolorze, np czerwonym, nie wysokich,do 70 cm,a czym je podsadzić, może lawendą, albo czymś srebrnym? Danusiu proszę Cię jeszcze raz o radę.
Przy kratce rośnie wiciokrzew i powojnik, przydałoby się coś jeszcze zimozielonego.
____________________
Ogródek Aldony
Sebek 17:51, 19 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Tulipany przepiękne, pokaż je koniecznie jak zakwitną
co co rabaty to chętnie bym ją przyłączył do tarasu. Może byłaby żwirowa, żeby zostawić chodniczek, bo widzę, że jest tam nieźle wychodzone. Wtedy źródełko fajnie by się z nim komponowało
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 22:05, 19 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
aldona napisał(a)
Z czym można połączyć róże żeby ładnie wyglądały?Możesz odpowiedzieć w moim wątku.


Pytanie nie było do mnie, ale odpowiem, że róże pięknie wyglądają z lawendą, bodziszkami, dzwonkami, ostróżkami, no i bukszpanem oczywiście jako obwódką, lub kulami.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies