Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Iwk4 23:46, 13 gru 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Danusiu kolor nieważny. Jaki wybierzesz, będzie ładnie.
Ja w tym roku poszłam w stare złoto, granat, grafit i naturalne dodatki: szyszki, orzechy, w stroikach dodałam kawałki kory, a podstawki z kawałków dębu... i sporo zielonego: gałązki, poduchy z mchu do tego światełka, świece...
____________________
Ogródek Iwony II
Gardenarium 10:01, 14 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ewciu, Ty to zawsze wiesz czym człowieka pocieszyć
Iwonko, dzięki za inspiracje.

Bardzo miłe wpisy, ale powiem Wam, że z biegiem lat stwierdzam "wszystko już było!", co tu jeszcze można wymyślić? To trudne..bardzo.

No i po jakimś czasie robię...o..tego jeszcze nie było. No więc w tym roku mam nowy materiał na wianki, tego jeszcze nie robiłam... Waham się czy dawać bombki, czy nie dawać bombek i chyba zrobię tak - na nowy ogród dam bombki, a na bukszpanowy nie dam bombek na wianek

Miło wspominam wianek w tonacji czerwieni, z użyciem ostrokrzewu.Ten wianek bardzo mi się podobał. I światełka w lampionach z bombkami, były takie kolorowe i prawdziwie świąteczne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kokesz 11:06, 14 gru 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Jak mi się coś bardzo podoba, to bez wahania powtarzam, nie szukam na siłę czegoś nowego
Długo kolor czerwony był w odwrocie i w ogrodzie i w ozdobach ale chyba najbardziej się kojarzy ze Świętami, ale to moja opinia
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Gardenarium 13:30, 14 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też na siłę nie szukam tylko jestem chyba już tak "zblazowana" dekoracjami, że najchętniej to bym powiesiła gołe gałązki świerkowe.

Nastąpił przesyt.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:37, 15 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Brat zadzwonił, jest kotek porzucony do przygarnięcia w Ostrowi Mazowieckiej.

Kotka półroczna czarno-biała, bardzo ładna i grzeczna, wysterylizowana, odrobaczona, tylko głaskać
tel.603 871 483 - może ktoś przygarnie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
BKosimkArt 08:18, 16 gru 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Gardenarium napisał(a)
Ja też na siłę nie szukam tylko jestem chyba już tak "zblazowana" dekoracjami, że najchętniej to bym powiesiła gołe gałązki świerkowe.

Nastąpił przesyt.

Same gałązki mają swój urok... byłoby naturalnie i elegancko
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Gardenarium 12:40, 16 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wczoraj byłam na giełdzie i dokupiłam gałązek - w ogrodzie jest naturalnie i elegancko. Kolorystycznie bardzo konsekwentnie. Nawet świece są białe i seledynowe

W poniedziałek dojdzie wianek z naturalnych gałązek. Natura jest najlepsza.
Obecnie mam wianek z ciemierników. Nawet pasuje.

W sobotę było bez śniegu, a dzisiaj już ze śniegiem.







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:41, 16 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Najpierw bez bombek. Gałązki pochodzą z odzysku po cięciu elektrowni, wszystko leżało rozesłane po ogrodzie, więc pozbierałam tylko. To nasze własne świerki serbskie z fioletowymi szyszkami.






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:42, 16 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:43, 16 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeleń z rdzy początkowo miał iść do ogrodów pokazowych, ale ostatecznie zdecydowałam, że chcę
na niego patrzeć codziennie. Do tego mam gwiazdki z drutu i koła z drutu.




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies