Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

ewsyg 22:12, 27 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ewa, bardzo klimatyczne miejsce. Rabaty masz bardzo dopracowane i eleganckie. Co rośnie na obwódkach begonie, czy niecierpki ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Ewa777 22:20, 27 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18490
ewsyg napisał(a)
Ewa, bardzo klimatyczne miejsce. Rabaty masz bardzo dopracowane i eleganckie. Co rośnie na obwódkach begonie, czy niecierpki ?


Na obwódkach rosną begonie, bo to na słońcu.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Katkak 06:30, 28 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewciu do Twoich hort wzdycham. A wiesz jaka mi po głowie chodzi? Princess Diana, z serii You and Me. Widziałaś ją?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Ewa777 11:10, 28 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18490
Katkak napisał(a)
Ewciu do Twoich hort wzdycham. A wiesz jaka mi po głowie chodzi? Princess Diana, z serii You and Me. Widziałaś ją?


Kasiu, ja już ją mam Zamówiłam jeszcze 6 kolejnych bardzo pięknych hortensji ogrodowych.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Katkak 11:16, 28 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewa777 napisał(a)


Kasiu, ja już ją mam Zamówiłam jeszcze 6 kolejnych bardzo pięknych hortensji ogrodowych.

No to co się nie chwalisz? Powiedz jakie zamawiasz i gdzie, i czy z tej Princess jesteś zadowolona.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Annak 23:55, 28 lip 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Ewa777 napisał(a)
Kilka lilii się uchowało. Nie wiem czemu nie chcą u mnie rosnąć. Nie umiem się chyba nimi zajmować







Lilie piękne, u mnie w większości zjedzone przez poskrzypkę A co się z nimi robi jak przekwitną? Ścina się tylko górę, czy niżej?
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
ewsyg 01:46, 29 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ewa, Ty się stajesz hortensjomaniaczką Ależ masz ich dużo. Kochana masz cudnie skomponowany ogród. Przedogródek , mistrzostwo świata. szkoda, że róże już przekwitły.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Ewa777 09:37, 29 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18490
Katkak napisał(a)

No to co się nie chwalisz? Powiedz jakie zamawiasz i gdzie, i czy z tej Princess jesteś zadowolona.


Kasiu, Princess Diana mam od 2 tygodni, to nie wiem jeszcze czy jestem zadowolona. Ma jeden pąk kwiatowy, to pewnie zakwitnie

Zamówiłam hortensje:
Perfection
Hamburg
Magical Greenfire
You&Me Love
Europa
Inspire

Chodzą za mną fioletowe hortensje. stąd też zamówienie na 2 w fiolecie. Jedną już mam Frisbee Purple. Niebieskie u mnie zmieniają się w różowe, więc już się poddałam.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 09:39, 29 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18490
Annak napisał(a)


U mnie poskrzypka też atakuje.
Po przekwitnięciu ścinam lilie nisko. Jakieś 25cm nad ziemią.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 09:44, 29 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18490
ewsyg napisał(a)
Ewa, Ty się stajesz hortensjomaniaczką Ależ masz ich dużo. Kochana masz cudnie skomponowany ogród. Przedogródek , mistrzostwo świata. szkoda, że róże już przekwitły.


Przyznaję się - hortensjo maniaczką już jestem
Bardzo dziękuję za tyle pochwał W tym roku bardzo słabo rosną mi św. Tereski z Lisieux. Co roku były tak gęste, że nie było widać, gdzie się kończy jeden krzaczek, a zaczyna drugi. W tym roku są rzadsze, kilka złapało czarną plamistość i widać przerwę w kwitnieniu. Nie wiem, może za mało nawoziłam (w kwietniu i maju miałam mało czasu na ogród).
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies