Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Dorota123 22:24, 29 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewa777 napisał(a)
Dziś kilka godzin popracowałam w ogrodzie Od razu czuję się lepiej, chociaż mięśnie bolą

Kilka fotek na dobranoc



Prześlicznie
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anpi 22:40, 29 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
Ewa, obejrzałam Twój hortensjowy spektakl,który się przecież niedawno zaczął,a już tak zachwyca Masz fajne odmiany i jeszcze dokupiłaś
Ja kupiłam malutkie sadzonki hortensji you& me ciekawe czy jeszcze zakwitną,skoro jeszcze nie widać paków kwiatowych?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
malgorzata_s... 09:56, 30 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ewcia kupiłaś działkę obok???Może trawnik likwidujesz? Gdzie Ty wsadzisz 6 nowych hortek? Widoczki miodzio
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ewa777 16:39, 30 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Dorota123 napisał(a)
Prześlicznie

Dzięki, Dorotko
Hortensje nabierają masy i koloru Ta rabata zmienia się z dnia na dzień
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 16:44, 30 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
anpi napisał(a)
Ewa, obejrzałam Twój hortensjowy spektakl,który się przecież niedawno zaczął,a już tak zachwyca Masz fajne odmiany i jeszcze dokupiłaś
Ja kupiłam malutkie sadzonki hortensji you& me ciekawe czy jeszcze zakwitną,skoro jeszcze nie widać paków kwiatowych?


Z małymi sadzonkami bywa różnie. Czasami bez problemu zimują, a czasami niestety giną po zimie. Tak mi zginęła fioletowa przywieziona ze Śląska i kupiona w ubiegłym roku Green Cloud, mimo że kwitły. Bardzo mi ich brakuje.
Na dodatek tej ostatniej nie mogę dokupić, bo nie ma jej w tym roku w sprzedaży

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 16:51, 30 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ewcia kupiłaś działkę obok???Może trawnik likwidujesz? Gdzie Ty wsadzisz 6 nowych hortek? Widoczki miodzio


Gosiu, Ty najlepiej wiesz, że wszystko się w ogrodzie zmieści
Planujemy z Krzysiem zrobić małą rewolucję na rabacie naprzeciwko tarasu i domu. Tam się mało dzieje. A duże rośliny dają ogrom cienia. I mimo, że jest to najbardziej słoneczna rabata, mało tam roślin kwitnących. Nie przyciąga wzroku, a ja rzadko robię tam zdjęcia.
Chcę tam posadzić hortensje bukietowe, które schowane na ambrowcowej słabo kwitną, a w ich miejsce posadzić ogrodowe.
Te które się nie zmieszczą na rabatach będą kwitły w donicach. Chciałabym mieć więcej donic i kwiatów na tarasie

Wczoraj kupiłam jeszcze 4 śliczne różyczki Fairy King
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Katkak 16:55, 30 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewunia kocham Twoje podejście: jak się nie zmieści, jak się zmieści . MAm tak samo i wodzisz mnie na pokuszenie tymi hortami, oj wodzisz .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Ewa777 20:00, 30 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Katkak napisał(a)
Ewunia kocham Twoje podejście: jak się nie zmieści, jak się zmieści . MAm tak samo i wodzisz mnie na pokuszenie tymi hortami, oj wodzisz .


Kasiu, myślę, że jak się chce coś mieć bardzo, to zawsze znajdzie się miejsce w ogrodzie. Myślę, że każdy ma taką roślinę, z której do końca nie jest zadowolony lub po prostu już się opatrzyła. Nowości bardzo kuszą, dlatego chętnie też mogę oddać roślinę nn koleżankom z pracy lub sąsiadom. Chętnych mam dużo
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Katkak 20:46, 30 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewa777 napisał(a)


Kasiu, myślę, że jak się chce coś mieć bardzo, to zawsze znajdzie się miejsce w ogrodzie. Myślę, że każdy ma taką roślinę, z której do końca nie jest zadowolony lub po prostu już się opatrzyła. Nowości bardzo kuszą, dlatego chętnie też mogę oddać roślinę nn koleżankom z pracy lub sąsiadom. Chętnych mam dużo

Masz rację Ewuś, wydaję nieraz rośliny, ale nie ukrywam, że czasem mi żal. Jak to powiedziała nasza Ciotunia: Kasia problem w tym, że tobie wszystkiego szkoda. I ma rację' teraz dojrzewam do decyzji rozstania się z moją hirtką ogrodową, która od dwóch lub trzech lat kwitnie dwoma kwiatkami w mało ciekawym, różowym kolorze. Ale to moja pierwsza ogrodówka więc reż trudno. Z ciuchami lub innymi rzeczami rozstaję się bez problemu. Z roślonami tylko mam takie jazdy.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
anabuko1 09:07, 31 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Ewa777 napisał(a)
Dziś kilka godzin popracowałam w ogrodzie Od razu czuję się lepiej, chociaż mięśnie bolą

Kilka fotek na dobranoc








Zmęczenie przechodzi a satysfakcja z eykonabej pracy zostaje.
Piękne widoczki
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies