Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Kindzia 09:24, 23 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ewa777 napisał(a)


Kasia, umówimy się na długi weekend majowy i posadzimy begonie u Ciebie Weźmiemy jeszcze Ciocię Gosię do pomocy

Moje ogrodówki pękają z dumy


Wiadomo, Ciocia Gosia musi być

Należy im się
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ewa777 12:44, 23 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Joku napisał(a)
Piękne.


Byłam w szoku jak to zobaczyłam. Przez ostatnie lata bardzo zmieniły się nasadzenia miejskie i to na duży plus. Bardzo mi się podobają
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 12:53, 23 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Annak napisał(a)
Ewuniu, siedzę z otwartą buzią i podziwiam, nie wiem co bardziej - róże, czy hortensje, szczególnie, że ostatnio pytałam Cię o hortki, a tu proszę - cały spektakl. Dzięki. Szukam teraz you&me together, ale w necie ciężko...


Z tych pełnych różowych, kwitnących na zeszłorocznych i tegorocznych pędach to możesz jeszcze poszukać Princess Diana (ostatnio kupiłam i jeszcze nie kwitła, więc nie wiem, czy polecać). Ostatnio zachwycam się hortensją Inspire. Strasznie mnie kusi, żeby ją kupić

You&Me Together udało mi się kupić stacjonarnie w ogrodniczym, ale nie była tania. Takie odmiany często są też w OBI. Warto sprawdzić.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Kasik 13:23, 23 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Ogrodówki to u Ciebie przebijają wszystkie. No i te begonie- są słodkie. Mam i ja do nich sentyment.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Anusia 22:12, 23 lip 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa hortensje ogrodowe piękne. Róże też widzę jeszcze kwitną. Ty wróciłaś ja chwilowo zrobiłam sobie przerwę.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Dorota123 22:56, 23 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie masz wystopniowane rośliny w ogródku i jak starannie dobrane. U mnie teraz tylko jeżówki i lilie kwitną, róże się zbierają do kwitnięcia.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Annak 23:15, 23 lip 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Ewa777 napisał(a)


Z tych pełnych różowych, kwitnących na zeszłorocznych i tegorocznych pędach to możesz jeszcze poszukać Princess Diana (ostatnio kupiłam i jeszcze nie kwitła, więc nie wiem, czy polecać). Ostatnio zachwycam się hortensją Inspire. Strasznie mnie kusi, żeby ją kupić

You&Me Together udało mi się kupić stacjonarnie w ogrodniczym, ale nie była tania. Takie odmiany często są też w OBI. Warto sprawdzić.

Dzięki Ewuniu, już mnie na nie "wzięło", więc będę szukać, aż znajdę
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
anabuko1 07:31, 24 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Ewa777 napisał(a)
Trochę zdjęć z ogrodu.
Rabata hortensjowo-różana każdego dnia się zmienia i pięknieje.






Piękna rabata.
Lubię takie zmienne ogrody, rabaty pełne kolorów.
A ty masz tu pięknie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ewa777 10:09, 24 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Kasik napisał(a)
Ogrodówki to u Ciebie przebijają wszystkie. No i te begonie- są słodkie. Mam i ja do nich sentyment.


Tak mi się spodobały obwódki begonii u Magdy, że przeniosłam ten pomysł do siebie. Bardzo mi to odpowiada i tak zostanie. Ogrodówki szaleją i rozmiarami i kwieciem
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 10:17, 24 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Anusia napisał(a)
Ewa hortensje ogrodowe piękne. Róże też widzę jeszcze kwitną. Ty wróciłaś ja chwilowo zrobiłam sobie przerwę.


Róże u mnie jakieś spóźnione. Wszyscy piszą, ze u nich zaczyna się drugie tłoczenie, a u mnie pierwsze się nie skończyło. Ale to też zależy, bo niektóre właśnie odpoczywają po pierwszym kwitnieniu, a połowa nadal kwitnie.

Przerwy na forum wymuszone są przez inne obowiązki. Teraz jak mam czas, to piszę i wrzucam zdjęcia.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies