Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Pola 12:21, 14 mar 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Ewa, wiosna cudna ciemierniki wymiatają , u nas chłodniej , ale dwa tygodnie luzu to ogród będzie pod kreskę zrobiony
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Ewa777 17:38, 15 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
malgorzata_szewczyk napisał(a)
W całej Polsce zimno.U mnie też pruszy.


Jutro ma być cieplej Może wreszcie pójdę ciąć
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 17:40, 15 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Pola napisał(a)
Ewa, wiosna cudna ciemierniki wymiatają , u nas chłodniej , ale dwa tygodnie luzu to ogród będzie pod kreskę zrobiony


Myślę, że dłużej posiedzimy w domu niż 2 tygodnie. Do świąt minimum...
Ale to fakt - będzie czas na ogród
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
nicol21 12:20, 16 mar 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Piękne masz te ciemierniki i jakie dorodne kępy!! na jakich stanowiskach je masz?

krokusy cudne, ale te pasiaste są moimi faworytami Mus dosadzić jesienią.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Ewa777 19:28, 16 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
nicol21 napisał(a)
Piękne masz te ciemierniki i jakie dorodne kępy!! na jakich stanowiskach je masz?

krokusy cudne, ale te pasiaste są moimi faworytami Mus dosadzić jesienią.



Ciemierniki mam posadzone właściwie na wszystkich stanowiskach, bo mam na każdej rabacie po kilka. Z roku na rok kępy robią się coraz większe. Znajduję też dużo siewek w pobliżu mateczników


Krokusy są urokliwe. Dziś zrobiłam kolejne zdjęcia
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 16:15, 22 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
W tym tygodniu były 3 dni naprawdę piękne - słoneczne i ciepłe. Codziennie popracowałam 3 godziny. Mam przycięte wszystkie hortensje bukietowe i róże, Ścięłam trawy i doprowadziłam do porządku hortensje ogrodowe. Niestety odbiło się to na moich plecach. Od wczoraj mogę tylko leżeć - taki ból.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Joku 18:19, 22 mar 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Ojej
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gardener27 19:15, 22 mar 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Współczuję, w tamtym roku tak załatwiłem sobie kręgosłup dźwigając terakotę.

U Ciebie wiosna zawsze parę kroków przed moją. Sporo prac udało Ci się wykonać ale teraz musisz się oszczędzać bo zdrowie ważniejsze.

Ciemierniki zjawiskowe, pamiętam jak zamawiałaś mikrusy a teraz takie piękne kępy
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ewa777 19:32, 22 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Gardener27 napisał(a)

Współczuję, w tamtym roku tak załatwiłem sobie kręgosłup dźwigając terakotę.

U Ciebie wiosna zawsze parę kroków przed moją. Sporo prac udało Ci się wykonać ale teraz musisz się oszczędzać bo zdrowie ważniejsze.

Ciemierniki zjawiskowe, pamiętam jak zamawiałaś mikrusy a teraz takie piękne kępy


Niestety przeforsowałam się, bo żal mi było ładnej pogody. Teraz się wyleżę. Dobrze, że jest zimno i nic nie można robić w ogrodzie. Do środy może wydobrzeję. W czwartek ma być już ciepło i chciałabym wzbogacić ziemię na nowy sezon, ale teraz z umiarem

Ciemierniki pięknie się rozrosły, widać jak zagęszczają się z roku na rok

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
malgorzata_s... 19:34, 22 mar 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ewcia buziaczki dla Was.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies