Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 20:33, 24 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Ania111 napisał(a)


Witaj Ewa
Przy takim wietrze i mrozie
To takie widoczki bardzo wskazane
Prześliczne

Krokusy rozróżniam
A te powyżej to co to za piękności?
Ja jestem początkująca I za dużo jeszcze nie wiem o roślinach
A tym bardziej nie znam ich nazw


Witam Cię, Aniu
Na pierwszych dwóch zdjęciach to zawilce wiosenne Mi one też się bardzo podobają. Mam je dopiero pierwszy sezon i poznaję je
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 20:38, 24 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Malgosik napisał(a)
Hej
Zdrowia życzę.
Też jednego dnia poszalałam z widłami i zaniemogłam. Ale szybko udało się z tego wyjść. Teraz jestem ostrożna. Przysiadam na krzesełku i spokojnie małą haczką plewię.
Krokusy cieszą oko.


Cześć Małgosiu Dawno Cię nie widziałam na forum. Jestem ciekawa co u Ciebie i co w ogródku. Dzięki za troskę No cóż latka lecą - trzeba zacząć się z tym liczyć, że pracę trzeba stopniować

U nas od czwartku ma być cieplej. Może do tego czasu już wydobrzeję
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anda 21:09, 24 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Śliczne masz te anemony. U mnie się jakoś nie zadomowiły.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewa777 21:57, 24 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Anda napisał(a)
Śliczne masz te anemony. U mnie się jakoś nie zadomowiły.


Jestem ciekawa jakie będą w przyszłym sezonie. Teraz rosną pięknie i bardzo się zagęściły
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Milka 07:40, 25 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewa777 napisał(a)


Całe szczęście, że się ochłodziło Przynajmniej nie żal mi, że nie mogę wyjść do ogrodu. Już czuję się trochę lepiej. Mogłam dziś posiedzieć
Wydawało mi się, Irenko, że wrażam się powoli. Poza tym ciągle jestem w ruchu i systematycznie chodzę na ćwiczenia, a jednak mnie dopadło.

Trzeba uważać i brać regularnie witaminy. ja od 5 lat codziennie biorę pakiet, w tym witaminę C1000 i jakoś przeziębienia na razie mnie omijają i niech tak zostanie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pola 11:08, 25 mar 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Ewuniu, czekamy na ciepełko, u nas też ma być lepiej.
Po pracy w ogrodzie człowiekowi lepiej na duszy.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Ewa777 16:53, 25 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Milka napisał(a)

Trzeba uważać i brać regularnie witaminy. ja od 5 lat codziennie biorę pakiet, w tym witaminę C1000 i jakoś przeziębienia na razie mnie omijają i niech tak zostanie.


Irenko, to nie przeziębienie Tego udaje mi się uniknąć - często spożywam dużo witamin w naturalnych składnikach i to mi pomaga. Teraz jednak przeciążyłam się pracą w ogrodzie. Było za dużo schylania i wyginania podczas cięcia hortensji i róż. Przez 4 dni bolały mnie tak plecy, że mogłam tylko leżeć i to tylko na lekach przeciwbólowych. Teraz jest już dobrze. Dziś jestem bez leków i chodzę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 16:57, 25 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Pola napisał(a)
Ewuniu, czekamy na ciepełko, u nas też ma być lepiej.
Po pracy w ogrodzie człowiekowi lepiej na duszy.


Dziś było u nas słonecznie, ale powietrze dość mroźne. Wyszłam na trochę do ogrodu i podlałam kilka rabat, bo sucho jest strasznie. Ciemierniki pomdlały, być może od mrozu, a może z braku wody.

Jutro ma być już cieplej, choć dzisiejszej nocy będzie jeszcze -2'C. Jak na razie nie widzę większych strat po przymrozku. Najcieplej ma być w sobotę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 17:03, 25 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Dzisiejsze kwiatki



____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 17:05, 25 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430



____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies