Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 14:43, 03 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
anpi napisał(a)
Ewa, przepięknie Ci kwitną te wszystkie hortensje. Mam nadzieje,że ja w przyszłym sezonie doczekam się kwiatów na trzech z serii you & me



Myślę, że doczekasz kwiatów Do tej pory You&Me Passion kwitła bardzo skromnie. W tym roku mam dużo więcej kwiatów i bardzo mnie to cieszy.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 14:47, 03 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
yolka napisał(a)


W ogrodzie zaszło wiele zmian w ciągu ostatnich 6 lat pobytu na forum. Orgodowisko bardzo wpłynęło na te zmiany. Ogród w tej wersji ogromnie mi się podoba. Na odwiedzających też robi wrażenie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anabuko1 17:41, 03 paź 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Ewa777 napisał(a)


W ogrodzie zaszło wiele zmian w ciągu ostatnich 6 lat pobytu na forum. Orgodowisko bardzo wpłynęło na te zmiany. Ogród w tej wersji ogromnie mi się podoba. Na odwiedzających też robi wrażenie

Ach te zmiany. .. skąd ja to znam. ..
Twój ogród jest śliczny.
Ja wciąż coś zmieniam.
Ale jeszcze nie jestem usatysfakcjonowana ze swojego ogrodu w całości.
Są miejsca że muszę nad nimi popracować. Zmienić
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ewa777 17:51, 03 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
anabuko1 napisał(a)

Ach te zmiany. .. skąd ja to znam. ..
Twój ogród jest śliczny.
Ja wciąż coś zmieniam.
Ale jeszcze nie jestem usatysfakcjonowana ze swojego ogrodu w całości.
Są miejsca że muszę nad nimi popracować. Zmienić


Ciągłe zmiany są chyba wpisane w ogród
Już teraz widzę, ze muszę podzielić i przesadzić kilka traw. Przesadzić różę, bo właśnie trawy ją zagłuszyły. Wiosną chcę też przesunąć kilka kul bukszpanowych, bo róże, które obok nich rosną mają mało miejsca i być może przez to nie rozkrzewiają się jakbym chciała
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Roocika 20:13, 03 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ewa Twój ogród jest oszałamiający, a w ogóle jak hortensje kwitną, masz tak ładnie wszystko skomponowane...
Ja wszędzie widzę te vaniliki, bardzo mi się podobają
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ElzbietaFranka 21:33, 03 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865


Princess Diana






Musisz mieć wyjątkowy klimat, że hortensje ogrodowe tak pięknie rosną i kwitną. U mnie to ryzyko sadzenia ogrodowych. Nie tyle zima co przymrozki majowe.
Zaglądałam w necie odnośnie tej hortensji Princes Diana rzeczywiście kwitnie na pędach z zeszłego roku i nowych to duży plus i trzeba ją nabyć.

Na innej focie widać, że na pniu i dlatego pytałam bo zadziwiająco wysokie i pytałam jak tniesz. U mnie też Wanilii piękne już prawie przybrały ciemny roz.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Dorota123 01:12, 04 paź 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Masz jeszcze bardzo letni ogród, pięknie kwitną Ci hortensje i begonie. U mnie od początku sierpnia istna porażka w ogrodzie. Co nie uschło to wybił grad sierpniowy, więc pozostało zachwycać mi się u innych w ogrodach.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Ewa777 17:34, 04 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Roocika napisał(a)
Ewa Twój ogród jest oszałamiający, a w ogóle jak hortensje kwitną, masz tak ładnie wszystko skomponowane...
Ja wszędzie widzę te vaniliki, bardzo mi się podobają


Dziękuję Asiu To miłe, że podoba Ci się w moim ogrodzie

Lubię ogród, gdy zakwitnę wszystkie hortensje Z roku na rok rozrastają się i jest coraz piękniej

W tym roku róże gorzej powtarzały kwitnienie.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 17:36, 04 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
ElzbietaFranka napisał(a)


Musisz mieć wyjątkowy klimat, że hortensje ogrodowe tak pięknie rosną i kwitną. U mnie to ryzyko sadzenia ogrodowych. Nie tyle zima co przymrozki majowe.
Zaglądałam w necie odnośnie tej hortensji Princes Diana rzeczywiście kwitnie na pędach z zeszłego roku i nowych to duży plus i trzeba ją nabyć.

Na innej focie widać, że na pniu i dlatego pytałam bo zadziwiająco wysokie i pytałam jak tniesz. U mnie też Wanilii piękne już prawie przybrały ciemny roz.

Pozdrawiam


Na Pomorzu w wielu ogrodach są hortensje ogrodowe. To prawda, że klimat nasz sprzyja, chociaż kilka osób narzeka, że im się nie udają.

Warto pokusić się o Princess Dianę, to jest bardzo ładna hortensja
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 17:45, 04 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Dorota123 napisał(a)
Masz jeszcze bardzo letni ogród, pięknie kwitną Ci hortensje i begonie. U mnie od początku sierpnia istna porażka w ogrodzie. Co nie uschło to wybił grad sierpniowy, więc pozostało zachwycać mi się u innych w ogrodach.


U mnie długo dobrze wygląda ogród, często nawet w listopadzie. Przykro, gdy grad, czy inna nawałnica niszczy rośliny. Nadrabiasz za to pięknymi dekoracjami Bardzo je lubię.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies