Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 20:44, 21 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Nowa12 napisał(a)
Te begonie to faktycznie ci kwitną cały czas. Je się przycina w ciągu sezonu czy nic nie robi?


Nie przycinam begonii. Bardzo dobrze rosną. Są ładne od posadzenia (w maju) do samych mrozów. W tym roku kilka razy podlałam je nawozem, bo już kolejny sezon sadzę je w tym samym miejscu. Kilka krzaczków połamał mi pies, ale nawet nie widać tego po nich. Szybko się odbudowują.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Roocika 21:28, 21 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ewa kusisz tymi begoniami One pewnie lubią slonko?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Ewa777 18:29, 22 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Roocika napisał(a)
Ewa kusisz tymi begoniami One pewnie lubią slonko?


Lubią słonko Begonie kupuję w hurtowni kwiatowej. Biorę od razu 3 kuwety.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
GorAna 19:53, 22 paź 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ewcia, kusisz tymi begoniami
Chyba wrócę do nich w przyszłym roku, bo są wdzięczne i długo kwitną.
Piękna jesień u Ciebie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
AgataM 15:37, 24 paź 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Cudowną jesień masz w ogrodzie. Uwielbiam takie kolory. Muszę pomyśleć nad jesienną czerwienią, i coś dosadzić Dzięki za inspiracje
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Ewa777 19:52, 24 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
GorAna napisał(a)
Ewcia, kusisz tymi begoniami
Chyba wrócę do nich w przyszłym roku, bo są wdzięczne i długo kwitną.
Piękna jesień u Ciebie


Ja jestem nimi zachwycona
Robi się coraz bardziej jesiennie. Hosty już zżółkły.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 19:56, 24 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
AgataM napisał(a)
Cudowną jesień masz w ogrodzie. Uwielbiam takie kolory. Muszę pomyśleć nad jesienną czerwienią, i coś dosadzić Dzięki za inspiracje


Miło mi Agatko, że podobają Ci się kolory w moim ogrodzie.
Dziś dbałam o to, żeby kolory były też wiosną - sadziłam tulipany i żonkile. Nie miałam sił, żeby posadzić wszystkie. Muszę znaleźć jeszcze jeden dzień na sadzenie.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AgataM 20:13, 24 paź 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ewa777 napisał(a)


Miło mi Agatko, że podobają Ci się kolory w moim ogrodzie.
Dziś dbałam o to, żeby kolory były też wiosną - sadziłam tulipany i żonkile. Nie miałam sił, żeby posadzić wszystkie. Muszę znaleźć jeszcze jeden dzień na sadzenie.


Ewuniu, ja też ciężko pracowałam w ogródku. Wsadziłam wszystkie zakupione rośliny. opieliłam i wykancikowałam kilka rabatek. Kilka dni temu wsadziłam tulipany pełne pomarańczowe i narcyzy białe pełne i pomarańczowymi wypustkami. Jeszcze mam do wsadzenia ok 80 białych tulipanów i 50 białych narcyzy. U mnie dłużej zejdzie niż jeden dzień Wszystko muszę zrobić po pracy, a tu zmiana czasu..... Ale my jesteśmy silne babki i damy radę. Bo jak my nie, to kto?
Pozdrawiam cieplutko

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Joku 20:22, 24 paź 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Ja już posadziłam, ale nie miałam dużo. Hosty tez u mnie już pożółkły.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa777 10:14, 25 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
AgataM napisał(a)


Ewuniu, ja też ciężko pracowałam w ogródku. Wsadziłam wszystkie zakupione rośliny. opieliłam i wykancikowałam kilka rabatek. Kilka dni temu wsadziłam tulipany pełne pomarańczowe i narcyzy białe pełne i pomarańczowymi wypustkami. Jeszcze mam do wsadzenia ok 80 białych tulipanów i 50 białych narcyzy. U mnie dłużej zejdzie niż jeden dzień Wszystko muszę zrobić po pracy, a tu zmiana czasu..... Ale my jesteśmy silne babki i damy radę. Bo jak my nie, to kto?
Pozdrawiam cieplutko



Myślałam, że dziś przy ładnej pogodzie uda mi się posadzić resztę tulipanów, ale okazało się, że wczoraj zrobiły mi się wodne odciski na środku dłoni od wsadzarki. Muszę sobie odpuścić na kilka dni.
W takim razie dziś odpoczywam. Wybierzemy się na piękny spacer
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies