Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 19:32, 25 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430








____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 19:35, 25 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
AgataM napisał(a)
Niesamowite miejsce. Cudowne widoki. A kolory.... Ja też mam chrapię na takiego klinika. Nawet nie jednego...
Pozdrawiam


Miejsce godne polecenia Byłam tu wiosną pierwszy raz, a teraz jesienią. Obie wyprawy bardzo udane. Dobre miejsce na spacery Grzyby mnie zauroczyły - zwłaszcza te muchomorki
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Joku 19:39, 25 paź 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Rodzina chciała mnie dzisiaj tam wyciągnąć ale mi się nie chciało. To sobie popatrzę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa777 19:54, 25 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Joku napisał(a)
Rodzina chciała mnie dzisiaj tam wyciągnąć ale mi się nie chciało. To sobie popatrzę.


Od wczoraj zastanawiałam się gdzie wyruszyć - nad morze, czy do lasu? Rano mnie olśniło, że to dobra pora na Wirty. Niedługo posypią się liście z drzew i nie będzie tak kolorowo. Do tego pogoda dopisała
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
vita 22:03, 25 paź 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Piękne miejsce, takie między morzem a lasem Dzięki za relację. Apetyt na klony mam i ja
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
TAR 22:47, 25 paź 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
Ewa slicznie, bylismy 2 tygodnie temu ale jeszcze nie bylo tak kolorowo. Za to wiewioreczki i dziecioly cieszyly nas widokiem.

Wczoraj mezaty mnie wyciagal ale jakos weny nie mialam, a rano zabralam sie za tetrisy w ogrodzie i odwalilam kawal roboty, juz sie martwilam ze bede musiala meczyc sie wiosna. i suprajs, wszystko zrobione. Ibialaski po ostatnich chorobach tez sie ciezyly ze jestesmy w domu i korzystały z ogrodu w jednym z ostatnich takich slonecznych dni.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Ewa777 09:54, 26 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
vita napisał(a)
Piękne miejsce, takie między morzem a lasem Dzięki za relację. Apetyt na klony mam i ja


Miejsce odkryte dzięki TAR Chociaż jak się później okazało wielu moich znajomych je zna, ale do tej pory nikt się nim nie pochwalił

Klony japońskie wyglądają cudownie o tej porze roku. Muszę znaleźć takie, które dadzą radę w moim klimacie. Kilka już niestety straciłam.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 09:57, 26 paź 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
TAR napisał(a)
Ewa slicznie, bylismy 2 tygodnie temu ale jeszcze nie bylo tak kolorowo. Za to wiewioreczki i dziecioly cieszyly nas widokiem.

Wczoraj mezaty mnie wyciagal ale jakos weny nie mialam, a rano zabralam sie za tetrisy w ogrodzie i odwalilam kawal roboty, juz sie martwilam ze bede musiala meczyc sie wiosna. i suprajs, wszystko zrobione. Ibialaski po ostatnich chorobach tez sie ciezyly ze jestesmy w domu i korzystały z ogrodu w jednym z ostatnich takich slonecznych dni.


Dzięcioła słyszałam, ale nie udało mi się go wypatrzeć. Nie udało się zobaczyć żadnej wiewiórki. Pewnie za dużo osób było na spacerze. Chociaż nie odczuwało się tego. Spotkaliśmy 2 grupy, które dość głośno się zachowywały. To i zwierzątka się pochowały, a szkoda.

Wykorzystałaś czas na pracę w ogrodzie, to też fajnie. Pogoda dopisała i wiosną będziesz miała mniej pracy
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
TAR 10:06, 26 paź 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
fakt, jak my bylismy to bylo moze jeszcze w calym parku z 4 osoby plus grupa studentow leśnictwa. wiewiorek mnostwo ale glownie w czesci parkowej, dzieciolow sporo w alei dębowo bukowej, wszechobecne sojki tez w czesci parkowej i mnostwo innej drobnicy w lesie. jedna ciekawska wiewiorka odprowadzala nas az do wyjscia i potem buszowala przy wejsciu przy bukach, pewnie orzeszki zbierala. w ogrodzie miejsce zmienilo 8 drzew, niestety porzadkuje błedy popelnione na poczatku, no i rosliny tez pokazaly jakie wola miejscowki wiec im mus dogodzic
____________________
Ogrod nad bajorkiem
anabuko1 10:40, 26 paź 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Ewa777 napisał(a)
Abelia wielkokwiatowa






Przepiękne , malownicze jesienne widoczki ;0
I ta roślinka bardzo ładna. Nie znam tej.To drzewo czy krzew ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies