Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

JulkAd 23:08, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
JoannA napisał(a)

Oj bidulka
Wyobrażam sobie te Wasze wrzaski



U nas wszyscy zapaleni kibice...a piesa po polujących rodzicach, więc nie powinna być taka płochliwa
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JoannA 23:13, 21 wrz 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
JulkAd napisał(a)



U nas wszyscy zapaleni kibice...a piesa po polujących rodzicach, więc nie powinna być taka płochliwa

Niekoniecznie Julciu
Gdyby sama uczestniczyła w polowaniach to pewnie tak.
Matka mojej suniu to jamnik szorstkowłosy, niby z tych polujących a najmniejszy hałas przeżywa jak wystrzał z armaty.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
SylwiaKa 07:43, 22 wrz 2014


Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 138
O matko! Ale żeście natrzaskały! Będę nadrabiać. Zdałam w końcu ten okropny egzamin i wracam do świata żywych. Wczoraj po byłam tak zmęczona (nie spałam od dwóch dni) że padłam i spałam do rana. Mecze mnie ominęły i dopiero dziś się dowiedziałam od Was, że wygraliśmy. Jednak O to nie tylko wiadomości o roślinkach
____________________
BusyBee 08:29, 22 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
SylwiaKa napisał(a)
O matko! Ale żeście natrzaskały! Będę nadrabiać. Zdałam w końcu ten okropny egzamin i wracam do świata żywych. Wczoraj po byłam tak zmęczona (nie spałam od dwóch dni) że padłam i spałam do rana. Mecze mnie ominęły i dopiero dziś się dowiedziałam od Was, że wygraliśmy. Jednak O to nie tylko wiadomości o roślinkach


Gratuluję Ci serdecznie fajnie, że to już za Tobą!!

Złooooto mamy!!! cieszę się niezmiernie

U mnie w domu znowu klub kibica był.... a ja chora trochę- w śpiworze oglądałam i po meczu od razu spać.....nawet do Was na O nie zajrzałam...
...a teraz do pracy muszem...

..... buziaki na nowy dzień i....... tydzień
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 08:32, 22 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
O pieskach była mowa- mój to Welsh terier- kochana sunia- raczej niestrachliwa, ale inie polująca, bo i my niepolujacy
...ale fajerwerków się boi...
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 08:35, 22 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JoannA napisał(a)
Kasiu,
w Skierniewicach spotkałam właścicieli zielonych progów
Porozmawialiśmy sobie troszkę, w jednej sprawie też


Jednak byli na tej wystawie.... napisz na pv co tam pogadaliście- ciekawa jestem...
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 08:38, 22 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)
Czytam, że się nad New Dawn zastanawiasz?...jeżeli lubisz romantyczny wygląd róży, w kolorze porcelanowego różu to polecam...u mnie kwitnie mało obficie(jest drugi sezon), owszem ma zawsze dwa trzy kwiaty, które faktycznie są bardzo wrażliwe na dotyk i szybko opadają...niestety, a co za tym idzie, śmieciuch z niej straszny. Giardinę ma Gierczusia myślę, że Ona więcej o niej powie


Asia ma new dawn i pięknie kwitnie u niej...Twoja na pewno się rozkręci, bo róża to podobno w 3 sezonie tak naprawdę rusza... giardina też piękna , tylko na mróz wrażliwsza...
____________________
U BusyBee w ogródku...
JulkAd 11:22, 22 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
JoannA napisał(a)

Niekoniecznie Julciu
Gdyby sama uczestniczyła w polowaniach to pewnie tak.
Matka mojej suniu to jamnik szorstkowłosy, niby z tych polujących a najmniejszy hałas przeżywa jak wystrzał z armaty.


Czyli jak rodzice polowali to jeszcze o niczym nie świadczy?, a ja myślałam, że pomimo małych rozmiarów, ale bojowego charakteru powinna się nie bać hałasu.
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Gocha 11:33, 22 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
SylwiaKa napisał(a)
O matko! Ale żeście natrzaskały! Będę nadrabiać. Zdałam w końcu ten okropny egzamin i wracam do świata żywych. Wczoraj po byłam tak zmęczona (nie spałam od dwóch dni) że padłam i spałam do rana. Mecze mnie ominęły i dopiero dziś się dowiedziałam od Was, że wygraliśmy. Jednak O to nie tylko wiadomości o roślinkach


Sylwia gratuluję serdecznie zdanego egzaminu.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
JulkAd 12:09, 22 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)


Asia ma new dawn i pięknie kwitnie u niej...Twoja na pewno się rozkręci, bo róża to podobno w 3 sezonie tak naprawdę rusza... giardina też piękna , tylko na mróz wrażliwsza...


Kasiu ja myślę, że i tak ciut okrywać każdą byś musiała...coby Ci miśki polarne nie zżarły
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies