Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

JulkAd 10:18, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Miłego dnia Kasiu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
gierczusia 21:56, 23 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)


A może to była fatamorgana z przepracowania???

Nooo fieszzzz .. Joleńce chłopaków w kapeluszami kowbojskich żalujeszzzz ??... Mogła jechać do tego Krakowa i jeszcze nas zaprosić
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:57, 23 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
W kwestii róż niestety nic nie pomogę bo sama raczkująca jestem .. Ale chętnie poczytałam o kopczykach i o tym ,że tych dragali całych okrywać nie trzeba ..... Ufffffff ,ale mi ulżyło

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:01, 23 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)


Asia ma new dawn i pięknie kwitnie u niej...Twoja na pewno się rozkręci, bo róża to podobno w 3 sezonie tak naprawdę rusza... giardina też piękna , tylko na mróz wrażliwsza...


Nooo zobaczymy co z tą giardina będzie .. Poleciła mi ją Ania od róz i ma nadzieję ,że się nie pomyliła..po następnym sezonie bedę coś wiedzieć , bo póki co Kindzia mi mówi ,że nie mam na giardinę marudzić , bo ona świeżak jeszcze i dopiero w drugim sezonie pokaże na co ją stać .. Noo tooo zobaczymy
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
BusyBee 22:14, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
gierczusia napisał(a)


Nooo zobaczymy co z tą giardina będzie .. Poleciła mi ją Ania od róz i ma nadzieję ,że się nie pomyliła..po następnym sezonie bedę coś wiedzieć , bo póki co Kindzia mi mówi ,że nie mam na giardinę marudzić , bo ona świeżak jeszcze i dopiero w drugim sezonie pokaże na co ją stać .. Noo tooo zobaczymy


A jak długo masz swoją giardinę- pierwszy sezon??? I dlaczego właśnie ona? .........Bo zbieram informacje, żeby wybrać pnącą siłaczkę w różowym kolorze.... miała być New dawn, ale dopiero na wiosnę, więc mam czas pomyśleć....
____________________
U BusyBee w ogródku...
GosiaJoanna 22:31, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Moja sąsiadka ma te róże, którą Danka Ci w linku poleciła specjalnie się zapytałam jaka to odmiana i to jest 'Rosarium Uetersen', przywiozła ją z Niemiec, nie okrywa jej i ma ja juz 5 lat....dodam że cudownie pachnie
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 22:33, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
BusyBee napisał(a)


A jak długo masz swoją giardinę- pierwszy sezon??? I dlaczego właśnie ona? .........Bo zbieram informacje, żeby wybrać pnącą siłaczkę w różowym kolorze.... miała być New dawn, ale dopiero na wiosnę, więc mam czas pomyśleć....


Elcia ma ją pierwszy sezon ale w donicy i chyba będzie ją w garażu zimowała tak mi sie wydaje
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
BusyBee 22:40, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
GosiaJoanna napisał(a)
Moja sąsiadka ma te róże, którą Danka Ci w linku poleciła specjalnie się zapytałam jaka to odmiana i to jest 'Rosarium Uetersen', przywiozła ją z Niemiec, nie okrywa jej i ma ja juz 5 lat....dodam że cudownie pachnie


Gosiu to dobra wiadomość dziękuję, że pomyślałaś o mnie a jak z tym podwiązywaniem pędów, bo piszą o niej, że trzeba, bo się zwieszają.... czasami piszą o różach, że pędy silne i kwiaty do góry rosną. A jak w tej róży Twojej sąsiadki???

... a Ty planujesz jakieś różyczki??? Udzieliło Ci się? ... ja myślę o nich, bo liczę na kwiecie przez dłłłuuuugi czas....
____________________
U BusyBee w ogródku...
GosiaJoanna 22:44, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
BusyBee napisał(a)


Gosiu to dobra wiadomość dziękuję, że pomyślałaś o mnie
... a Ty planujesz jakieś różyczki??? Udzieliło Ci się? ... bo ja myślę o nich, bo liczę na kwiecie przez dłłłuuuugi czas....


Miałam 3 rabatkowe jedna padła nie znam nazw niestety ale tę co moja sasiadka ma z chęcia bym kupiła. Ona ma 3 na pergolach 2 z Niemiec a jedna w Białej kupiła ..ten zapach mnie uwodzi co lato.

O znalazłam jej foto, sąsiad moim aparatem robił foto aby auto sprzedać i widać tę różę w tle Foto robione jakos 2 tyg. temu juz przekwitała niestety A nie wiem czy podwiązuje ja, podpytam dokładnie ale chyba nie i kwiatostany nie zwisały tylko ładne kule były


____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
SylwiaKa 11:10, 24 wrz 2014


Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 138
Kasia - kupiłam wczoraj Vanilki tam gdzie Ty - dziękuję Pan S. powiedział, że do nich przyjeżdża jakiś facet spod Białej po towar, nie dopytywałam ale to by znaczyło, że gdzieś tam jakąś szkółkę z roślinami masz niedaleko siebie.
Teraz idę walczyć z darnią - póki słońce.
Miłego dnia!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies