Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

BusyBee 08:48, 20 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Kasya napisał(a)


jakie swieto roz ?


To było święto róż w Końskowoli. Pojechałam tam specjalnie z Lublina żeby je zobaczyć. Bardziej to był gminny festyn z występami, jedzeniem i całym tym zamieszaniem...i przy okazji sprzedaż roślin- także róż
Było oookropnie gorąco- słabo funkcjonuję w takich warunkach
Ale byłam, widziałam, parę fotek zrobiłam i zaraz wstawię...
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 08:50, 20 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Zazdroszczę Ci tego wyjazdu na święto róż Ja chciałam jechać na Weekend różany do Rosarium, ale nie miałam z kim się zabrać Idę zaraz kibicować naszym

Aha, rób zdjęcia różom


O kibicowaniu nie rozmawiam
Wierzę, że szykują formę na olimpiadę liga jest przecież co roku!
Buziaki dla Kibicki
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 09:04, 20 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Aneta1309 napisał(a)
No i jak zakupy poczynione? też byłam w Końskowoli ale chyba się trochę rozczarowałam


Co do zakupów- wiesz co było dużo lawendy, trochę róż, traw i bylin, cebule kwiatowe...
Kupiłam tylko 3 aspirynki i nic więcej. Liczyłam na jeżówki- ale nie było nic dla mnie średnich różowiastych potrzebuję.

Patrzyłam na róże i próbowałam zastanowić się co do mnie pasuje i co mi się podoba.
Oglądałam
- Johann Wolfgang v. Goethe Rose- piękny kolor- ładne krzewy, ale u mnie może przemarzać i ostre słońce wykańcza kwiaty- mumie na krzewach po prostu. goethe
- Chippendale rose- nad tym mogę się zastanowić- rośnie silnie do około 1.20. Ma dużo pąków i to witalna zdrowa róża.
chippendale

Oglądałam jeszcze trochę innych np róże Austina, ale uznałam, że za delikatne dla mnie.

A Ty Anetko widziałaś coś ciekawego? jak zakupy ??
____________________
U BusyBee w ogródku...
Gabrysia_ 09:07, 20 lip 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
BusyBee napisał(a)




Już jestem

Decyzja co do drzewek? pewnie w końcu nigry będą
wiem...wiem... tyle się zastanawiałam i w końcu nigry Ale one mi tam najbardziej pokrojem i kolorem pasują. Teraz tylko je znaleźć

A jaka jest według Was różnica między nigrą i pissardi? Wiem, że pissardi mniejsza rośnie. Poza tym ich nie rozróżniam



Dobra decyzja

Podobno jest różnica bodajże w kwitnieniu,pissardi szybciej kwitnie.
____________________
BusyBee 09:11, 20 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Gabrysia_ napisał(a)



Dobra decyzja

Podobno jest różnica bodajże w kwitnieniu,pissardi szybciej kwitnie.


Fanka nigryod początku kibicowalas nigrom; )
Buziaki Gabrysiu

Coś mi się fotki z wystawy nie dodają. ..jeszcze próbuje. ..
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 09:13, 20 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493


poszło w końcu. ..
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 09:16, 20 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ta śliczna


A tu morze lawendy



i byliny różniaste. ..


____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 10:50, 20 lip 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Będą jeszcze zdjęcia? Mało
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Aneta1309 11:16, 20 lip 2015


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
BusyBee napisał(a)


Co do zakupów- wiesz co było dużo lawendy, trochę róż, traw i bylin, cebule kwiatowe...
Kupiłam tylko 3 aspirynki i nic więcej. Liczyłam na jeżówki- ale nie było nic dla mnie średnich różowiastych potrzebuję.

Patrzyłam na róże i próbowałam zastanowić się co do mnie pasuje i co mi się podoba.
Oglądałam
- Johann Wolfgang v. Goethe Rose- piękny kolor- ładne krzewy, ale u mnie może przemarzać i ostre słońce wykańcza kwiaty- mumie na krzewach po prostu. goethe
- Chippendale rose- nad tym mogę się zastanowić- rośnie silnie do około 1.20. Ma dużo pąków i to witalna zdrowa róża.
chippendale

Oglądałam jeszcze trochę innych np róże Austina, ale uznałam, że za delikatne dla mnie.

Liczyłam na to że moje wachania dotyczące róż się rozwieją ale sama wiesz jak było więcej innych krzewów i bylin w ofercie niż samych róz
Myślałam o jakiś niskixh jasnych najlepiej białych okrywowych na początek wpdł mi w oko Artemis ale on za wysoki bo do 1,20 dorasta Wedding Piano też mi się widzi wśród zielonych traw ale pewnie skończy się na tradycyjnej Swany. Myślę jeszcze liczyłam,że bardziej przekonana wrócę
U siebie wrzuciłam kilka zdjęć zeby była ściąga na przyszłość
Dobrze,że chociaż Twoje zakupy bardziej udane bo ja ze święta Róż z trawami wróciłam

A Ty Anetko widziałaś coś ciekawego? jak zakupy ??
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
BusyBee 13:39, 20 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Anetko, a Ty całkiem białe chcesz?? bo może takie ?

piękne róże św Tereski u Ewy

tylko one nie są całkiem białe...
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies