Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

anabuko1 08:32, 18 lip 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Ładne to spojrzenie na ogród z ostatniego zdjęcia.
Bukietówki już pięknieją .
widzę dużą hortesję ,pieknie się zapowiada
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
BusyBee 08:50, 18 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
GosiaJoanna napisał(a)


Ewcia u nas róże na pniu przemarzają, mój sąsiad zimuje je w piwnicy i na wiosnę ścina te wybujałe pędy co przez zimę róża puszcza i teraz znowu mu ślicznie kwitną ale są zadołowane wraz z donicą.

Nie mam piwnicy a w gruncie to ryzyko
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 08:53, 18 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)
Czyli zakupy różane się szykują...hm zaczekam, podglądnę u Ciebie i może cosik i u mnie pokombinuję....Twoje obecne róże nadal mnie kuszą....chodzę i planuję


W ogrodnictwie planowanie i zmienianie jest wspaniałe. Nie da się zrobić ogrodu na zawsze i to jest to trochę czasu minęło zanim to zrozumiałam i zacząło mi to sprawiać przyjamność

Planuj Julcia
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 08:54, 18 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Aneta1309 napisał(a)
Kasiu wrzuciłam u siebie tą nieszczęsną rabatę z brzozami


Dzięki Kochana zaraz lecę zobaczyć i nie wierzę, że nieszczęsna- u Ciebie? to niemożliwe
____________________
U BusyBee w ogródku...
Anusia 08:56, 18 lip 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
BusyBee napisał(a)


Tak Aneczko- olbrzymy i to z wielkimi potrzebami. Popatrz sama Widać, że hortensja najbliżej tuj jest najniższa z tych trzech

Tak było ze 2 tygodnie temu...



A tak wczoraj...Muszę ją bardziej podlewać....







Nie było mnie jeden dzień u Ciebie a tu tyle wpisów Różnica jest widoczna ja mam za płotem tuje sąsiadki dodam, że już 10-letnie. Robią mi tło mojej rabacie folkowej ale tyle wody tam codziennie w nią wlewam, że coś nieprawdopodobnego. Tuje wyciągają wszystko
Co do róż ja osobiście lubię czerwone ale podobają mi się takie w kolorze herbacianym. Różu nie za bardzo lubię chociaż u Ciebie pasowałby ale taki trochę przełamany.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
BusyBee 08:59, 18 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
martaibartek napisał(a)
Ja zostawiłabym klony, albo zmieniła na nigry, wtedy byłby dodatkowy kolor na rabacie.


Dawno byłyby tu nigry- bez żadnych kombinacji. Bardzo je lubię Tylko zastanawiałam się, czy nie za dużo bordowego wyjdzie, bo na trawniku obok posadziłam w zeszłym roku buka bordowego ot i nie miała baba problemu....zrobiła se rabate

O to maleństwo się rozchodzi Powiedzcie, że nie za dużo borda, a wnet będą nigry



____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 09:00, 18 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Kasia, oglądałaś mecz?


No pewnie, dlatego dopiero dziś wchodzę na O niech ich licho- tyle się namęczyć i przerąbać! paznokcie obgryzłam
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 09:01, 18 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Betka napisał(a)
Pozdrowionka zostawiam


I ja też pozdrawiam
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 09:06, 18 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
anabuko1 napisał(a)
Ładne to spojrzenie na ogród z ostatniego zdjęcia.
Bukietówki już pięknieją .
widzę dużą hortesję ,pieknie się zapowiada


Dziękuję Aniu
Tak- bukietówki coraz fajniej wyglądają. Tylko ich kwiaty trochę mi się kojarzą z końcem lata...Po prostu długo kwitną

No doooobra- nie było tematu lipiec przecież!
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 09:08, 18 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Anusia napisał(a)


Nie było mnie jeden dzień u Ciebie a tu tyle wpisów Różnica jest widoczna ja mam za płotem tuje sąsiadki dodam, że już 10-letnie. Robią mi tło mojej rabacie folkowej ale tyle wody tam codziennie w nią wlewam, że coś nieprawdopodobnego. Tuje wyciągają wszystko
Co do róż ja osobiście lubię czerwone ale podobają mi się takie w kolorze herbacianym. Różu nie za bardzo lubię chociaż u Ciebie pasowałby ale taki trochę przełamany.


No a ja pozbyłam się czerwieni z ogordu- w życiu tez jej unikam takiej typowej- czerwieni czerwonej coś mi nie leży niestety ale bordo np- już ok no coż - rzecz gustu.
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies