Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 17:31, 03 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Kurka wodna, tak pięknie świeci słońce a ja w pracy
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
lojalna_ 15:00, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
No tak a tuje czekają .... Zycze Ci zrealizowania planów i duzo siły bo ogrom prac przed Tobą
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
AsiaK_Z 15:05, 04 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
lojalna_ napisał(a)
No tak a tuje czekają .... Zycze Ci zrealizowania planów i duzo siły bo ogrom prac przed Tobą


Witaj Jolu. Dziękuję za odwiedziny. Póki co, mam "pod górkę", a czas ucieka... Stoję z robotą w miejscu
Pozdrawiam i zapraszam częściej
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Richie 22:03, 04 wrz 2014


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Jestem z rewizytą. Asiu trochę pracy przed Tobą ale dasz radę bo jesteś w dobrym towarzystwie i korzystasz z dobrych rad Pozdrawiam, życzę wytrwałości i pełnej realizacji zamierzeń
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
AsiaK_Z 06:16, 05 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
kosolka 13:14, 05 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Wlazłam z rewizytą Poczytałam, dostałam wielkich oczu gdy zobaczyłam CHMIEL Nie zazdroszczę walki z tym diabelstwem!! No chyba że zostaw i piwo bedziesz warzyć Na dzień dobry dostałas porady od Szefowej, nie wszystkim się poszczęściło Pozdrawiam i będe wracać
____________________
Ola Kosolkowa pasja
AsiaK_Z 13:31, 05 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Olu. Piwo, to ewentualnie z sokiem mogę wypić ale warzyć??? O nie
Jeszcze zostały mi dwie karpy tego cholerstwa, ale mniejsze - przynajmniej tak mi się wydaje, bo może jest dobrze zakamuflowane
Nie wiem czy uda mi się do końca wykarczować chmielik, bo u sąsiada już szyszkuje - ja u siebie nie dopuściłam do tego. Tak czy inaczej pewnie na 100% się go nie pozbędę, ale teraz ja mu żywot utrudnię
Dzięki za odwiedziny i zapraszam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
kosolka 13:34, 05 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Koncepcja jakaś się już wyklarowała? Co ma być, mniej więcej, i gdzie? Zrobiłas listę roslin które chciałabys miec?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
AsiaK_Z 13:58, 05 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Tak mało znam roślin, że wstyd się przyznać. Chodzę po Ogrodowisku, patrzę, spisuję, ale jak przychodzi co do czego to w głowie zostaje sama nazwa. Chyba sobie założę swój atlas roślin
Chciałabym: hortensje bukietowe, clematis, ogrodowiskowe żurawki, lawendę, kupiłam już 2 miskanty ML, ale są póki co w miejscu tymczasowym. W "Ogrodzie do odświeżenia" u Julki widziałam różę okrywową "The Fairy", w połączeniu z rozplenicą. I tu technika wzięła górę. Na zdjęciu wyszło jakby ta rozplenica była bordowa, a faktycznie jest zielona Uśmiałam się. No ale może, jak podpowiadała Julka, połączę tę różę z pęcherznicą, chociaż to już nie to samo. Zobaczymy. W każdym razie róża + rozplenica = podobno bezobsługowy zestaw
Chciałabym kulki bukszpanowe, ale na razie nie mogę sobie takich sprawić, więc kupię mniejsze egzemplarze i ... cierpliwie będę czekać aż podrosną.
Cierpliwość... to nie jest moja cnota

Mam już kilka liliowców Stella d`Oro.

I to na razie tyle. Będziemy przesadzać tuje, żeby zasłonić się od ulicy i gapiów.
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
kosolka 14:11, 05 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Na temat mojej cierpliwości (a własciwiej jej braku) to ja sie tu nasłuchałam... The fairy mam - ładna, dość niska róza. Bonica jest bardzo podobna (jeżeli chjodzi o kwiaty) ale wyższa. U mnie własnie bonica czeka z rozplenicami na posadzenie. Jeżeli chodzi o róże, to z mojego ubogiego doswiadczenia polecam pastellę - nie choruje, cudnie kwitnie, listki błyszczące. To również niska róża. Podczytując to tu, to tam, pospisujesz sobie rośliny które Ci się spodobają, ale spisuj przede wszystkim te, o których piszą że zdrowe, warte polecenia.
Hortensje bukietowe są cudne. Wszystkie. Najważniejsze że nie trzeba na nie czekac jak na krzewy tylko co roku duuuże i piękne Ja mam u siebie vanille fraise i polar bear - bo rosna u mnie w pełnym słońcu, a nie wszystkie hort to zniosą.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies