Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 15:04, 15 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ewa777 napisał(a)
Asiu, w dzień będziesz pracować w ogródku, a wieczorami pisać pracę. Dasz radę



Cześć Ewuniu. Jakoś będzie trzeba pogodzić wszystkie obowiązki. A jak będzie ciężko, to napiszę wniosek o przedłużenie doby do 30 godzin
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Ewa777 16:31, 15 wrz 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Podaj mi adres, na który taki wniosek się składa, bo ja chętnie też bym sobie przedłużyła dobę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AsiaK_Z 16:53, 15 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
doba30@lol.pl
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Ewa777 17:23, 15 wrz 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
No patrz jakie to proste Lecę pisać wniosek
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
JulkAd 20:10, 15 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Jedną karpę już usunęłam, wydaje mi się, że skutecznie. Wielkość korzenia mnie przeraziła - średnica ok. 10 cm. Sukcesywnie porządkuję ogród, by na wiosnę wlecieć "pełną parą". Już powoli jakiś obraz mi się ukazuje. Zobaczymy czy sił starczy, bo trudny rok przede mną. Na "stare lata" do szkoły mi się "zachciało" - w przyszłym roku "magisterka", którą jeszcze muszę napisać Muszę jak najwięcej ogarnąć zimą, by później pracę tylko szlifować. Ale co tam, nie ja pierwsza i nie ostatnia



Brawo Asia....najważniejsze to zrobić pole do popisu...wyczyścić, żeby później móc działać...a jak poszło z tujami?....ruszyliście je?

Pozdrówka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 22:06, 15 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)



Brawo Asia....najważniejsze to zrobić sobie pole do popisu...wyczyścić, żeby później móc działać...a jak poszło z tujami?....ruszyliście je?

Pozdrówka


Jeszcze ich nie ruszyliśmy, muszę jeszcze uporządkować teren no i po prostu zrobić sobie miejsce, jak powiedziałaś, do popisu. Mogę działać tylko w soboty i ew. w niedziele, bo w tygodniu trudno mi na ogród dojechać. Przynajmniej teraz, kiedy rok szkolny się zaczął, a już niebawem rok akademicki rusza.
Powoli mi idzie, ale już jest lepiej. Mam już kilka pomysłów, zobaczymy jakie będą efekty
Wiadomo, że będę prosić jeszcze o rady, bo jestem w temacie zielona, aczkolwiek już niektóre rośliny udaje mi się nazwać
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 22:32, 15 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ewa777 napisał(a)
No patrz jakie to proste Lecę pisać wniosek


Miejmy tylko nadzieję, że nasze wnioski zostaną rozpatrzone pozytywnie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 22:36, 15 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


Jeszcze ich nie ruszyliśmy, muszę jeszcze uporządkować teren no i po prostu zrobić sobie miejsce, jak powiedziałaś, do popisu. Mogę działać tylko w soboty i ew. w niedziele, bo w tygodniu trudno mi na ogród dojechać. Przynajmniej teraz, kiedy rok szkolny się zaczął, a już niebawem rok akademicki rusza.
Powoli mi idzie, ale już jest lepiej. Mam już kilka pomysłów, zobaczymy jakie będą efekty
Wiadomo, że będę prosić jeszcze o rady, bo jestem w temacie zielona, aczkolwiek już niektóre rośliny udaje mi się nazwać


Pytaj się o wszystko co chcesz i wszystkich....na pewno nikt pomocy nie odmówi o ile będzie potrafił pomóc. Teraz nawet poczekaj z tymi tujami dopóki nie spadnie temperatura, bo jak piszesz, że z dojazdem masz problem to z podlewaniem będziesz miała kłopot....

Ściskam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 22:39, 15 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Dziękuję. Wiedziałam, że można na Was wszystkich liczyć. Za to Was baaaaardzo polubiłam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
zbigniew_gazda 08:27, 16 wrz 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Asiu odwzajemniam odwiedziny i kukam co słychać. Pozdrowienia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies