Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 18:30, 13 kwi 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)

To znak ... za dużo masz tych tujek Zrób łąkę kwietną, zaproś owady do ogrodu, nie sąsiedzi spoglądają z zazdrością Zostań bohaterem tej rabaty

Za dużo? Weź nie zazdrość Łąka kwietna to też niezły pomysł, ale będą tujki wiatr hula mi po hektarach trza wyciszyć przeciągi
Bohaterem i tak będę
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 18:32, 13 kwi 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ewa777 napisał(a)
A czemu tujek nie możesz posadzić?
Piękne hiacynty U mnie dopiero teraz zaczęły kwitnąć.

Nie mogę, bo teraz ich nie kupię z uwagi na panującą sytuację. Owszem można zamówić przez internety i przywiozą, ale wolę widzieć na żywo co kupuję

____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 18:34, 13 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Taaa... przyjedz do nas do szkolki. Mamy taki ruch jak na Marszalkowskiej
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AsiaK_Z 18:37, 13 kwi 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Anda napisał(a)
Taaa... przyjedz do nas do szkolki. Mamy taki ruch jak na Marszalkowskiej

No właśnie, dlatego nie chcę narażać ani sprzedawców, ani siebie licho nie śpi, a ludzie zachowują się jak....
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 18:38, 13 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
AsiaK_Z napisał(a)

No właśnie, dlatego nie chcę narażać ani sprzedawców, ani siebie licho nie śpi, a ludzie zachowują się jak....


Dokladnie, ludzie zachowuja sie jakby nigdy nic
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AsiaK_Z 18:42, 13 kwi 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Anda napisał(a)


Dokladnie, ludzie zachowuja sie jakby nigdy nic

Na usta cisną się takie epitety, że ho hoo
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 18:48, 13 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Piekny narcyz

Ja w pracy staram sie caly czas miec zajete rece. teraz roboty jest bardzo duzo. Doradzam tylko jak musze. Z drugiej strony ciesze sie, ze szef nie bedzie musial zamknac szkolki.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kokesz 18:54, 13 kwi 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Anda napisał(a)


Dokladnie, ludzie zachowuja sie jakby nigdy nic


Racja, niestety u mnie na ogródku wszystko słychać, jak jest ciepło i ludzie mają balkony pootwierane...gwarno jak w ulu...czyli dzieci przyjechały na Święta w odwiedziny do rodziców...
Ostatnio starsza emerytka, mówi do mnie tak: "ludzie to chyba dla szpanu te maseczki noszą" i te codzienne wędrówki na ryneczek po zakupy
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 18:56, 13 kwi 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Mnie kusiło do Obi i na giełdę...ale nie pojechałam...ciężko mi było się powstrzymać...
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
AsiaK_Z 18:57, 13 kwi 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Anda napisał(a)
Piekny narcyz

Ja w pracy staram sie caly czas miec zajete rece. teraz roboty jest bardzo duzo. Doradzam tylko jak musze. Z drugiej strony ciesze sie, ze szef nie bedzie musial zamknac szkolki.

Ja jutro wracam do pracy... na szczęście jestem sama w pokoju. Pracujemy tylko 6h, szybko przeleci. Jest teraz czas na sprzątanie w szafach z dokumentami... Do pracy będę chodzić pieszo, nie mam daleko. Może uda się "ominąć" wirusa
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies