Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

polinka 06:21, 18 maj 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
babka napisał(a)
A tu czosnki jak żołnierzyki



i ogienek







Przepięknie Olu! Bardzo klimatyczne ujęcie.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
07_Rene 12:20, 18 maj 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
babka napisał(a)

To moja druga kępka kokoryczki




"kępka" to chyba niezbyt trafne określenie. Toż to grupa kępa
Na trawkach się nie znam.
Orliki u mnie jeszcze na dniach...
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 22:01, 18 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
adewzuol napisał(a)
Ola, ale zazdroszczę Ci orlików! Nie żebym nie miała, ale słabo się rozrastają i u mnie jeszcze nie kwitną. Sama przycinasz bukszpany w kulki? Masz jakiś patent?


Patentu nie mam, tnę na oko. Czasem wyjdzie jajo ale to nic, następnym razem się poprawi
Orliki kwitną mi po raz pierwszy, cieszę się bo ładne są a nie znałam wcześniej tej rośliny
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 22:06, 18 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
inag napisał(a)
Olu, wg mnie te same ale w temacie seslerii to ja raczkuję więc nie bierz tego za pewnik
Od dziś jesteś dla mnie mistrzynią dzielenia roślin


Fakt, ostatnio fest wszystko dzielę Tych mocno podzielonych trawek wyszło mi 31 sztuk

Dostałam je z dwóch różnych źródeł, trochę się różnią ale jak jest naprawde okaże się jak te maleństwa podrosną


____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Konieczki 22:07, 18 maj 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
No to ognicho przy tym lezaczku na takiej trawie i w takim towarzystwie gospodyni... ech Babko ale sobie pomarzylam
____________________
Zielonym do góry... :)
babka 22:10, 18 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
lindsay80 napisał(a)
Olu, piękne masz te kokoryczki - ja mam odmianę Variegata, też urocza.

Orliki już Ci kwitną? Śliczne.


Aż sobie wygooglowałam tę odmianę variegata, dekoracyjne liście ma i chyba delikatniejsza ta moja to trochę olbrzym

Orliki tak, coraz bardziej mi się podobają
A dziś zauważyłam że kosaćce syberyjskie też zbierają się do kwitnienia




i giardina






____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 22:12, 18 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
07_Rene napisał(a)


"kępka" to chyba niezbyt trafne określenie. Toż to grupa kępa
Na trawkach się nie znam.
Orliki u mnie jeszcze na dniach...


A to orliki od Ciebie są wiesz? Jak ja się cieszę, że mi je podarowałaś

I nie pamiętam czy ja Ci wysłałam tę kokoryczkę ? Jeśli chcesz to ukopię przed wyjazdem
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 22:13, 18 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Konieczki napisał(a)
No to ognicho przy tym lezaczku na takiej trawie i w takim towarzystwie gospodyni... ech Babko ale sobie pomarzylam


Dziś też sobie poleżałam ... z winkiem w łapce Zapraszam
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
mateuszmichn 00:36, 19 maj 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
babka napisał(a)


Nooo dawno tutaj Pana nie było !!
Mam rękę do przesadzania roślin, nie pamiętam by mo coś kiedy się nie przyjęło i padło (tfu tfu tfu... ) Gorzej już z kolejnymi sezonami, czasem coś marnieje jak np. ostatnio jeżówki Jewel green Z siedmiu sztuk tylko dwie ładnie ruszyły, dwie jakieś niemrawe ruchy wykonują a trzy padły Będę musiała dokupić a już sobie obiecałam, że nic do jesieni nie kupuję



Ja byłem tutaj i to nie raz, tylko, że się nie odzywałem

Ciekawe co będzie z moimi jeżówkami. sam je wysiewałem i w tym sezonie powinny zakwitnąć. wszystkie ładnie rosną, tak mi się wydaje przynajmniej, ale zobaczymy jak to będzie
____________________
Mój mały zakątek
malkul 09:01, 19 maj 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Ola przy ogienku na leżaczku bym poleżała z tobą bomba
kokoryczka spora bardzo.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies