Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

07_Rene 09:41, 21 maj 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Niwak wyfryzowany że hej.
Orliki niektóre u mnie mają ok 1,5 metra. Ale mam też takie mikrusy co kolan nie sięgają. Nie wiem od czego to zalezy.
Z różą dobre posunięcie. Wydaje mi się że masz ciut za dużo ziemi w donicy. Będzie Ci trudno podlewać.
U mnie hortensje dużo mniejsze. Kicha straszna. Liczę że to nadrobia jak w końcu zrobi się ciepło.
Rybki nowe? Fajne.
Super u Ciebie. Niby bez koloru ale co za faktury zieleni.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
frezja 10:31, 21 maj 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Ładne widoki serwujesz Ola. Ogród na miarę Printeresta mimo, że zielono - szary to nudy tu nie ma. Ten Twój metraż uczy powściągliwości.ale dobrze.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
babka 12:04, 21 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Reniu, róży celowo usypałam lekki kopczyk by nie przysychała bo ciepło ostatnio było i mimo cieniowania listki mdlały. Za kilka dni odkryję nóżkę. Dziś jest dużo chłodniej, jak na złość. Miałam nadzieję na leżakowanie a tu nici z tego.
Serio uważasz, że brak koloru aż tak nie przeszkadza ? U wszystkich jest tyle koloru !
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 12:08, 21 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ewuś rozbroiłaś mnie tym pinterestem
Przestrzeń i czworonożni podopieczni nie pozwalają sie rozpędzić co często bywa uciążliwe bo trzeba mocno się nagłówkować z czego zrezygnować. A chciejstw jest całe mnóstwo
Miejsce nad którym teraz pracuję też wymagać bedzie sporej gimnastyki bo nie mogę posadzić tego co bym chciała. Życie
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
beata_m 12:23, 21 maj 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
babka napisał(a)




Olala ja za Ewką powtórze ... pinteres w mistrzowskim wydaniu piękne kadry! i to Twoje subtelne wyczucie .... zazdroszczę i podziwiam!!!!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
gosika67 12:33, 21 maj 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ola ładny masz taras przed domem, masz swój styl i to mi się bardzo podoba, posiedziałabym u Ciebie na krzesełku.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
inag 12:48, 21 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Czwarta nad ranem... Jeju, ja jeszcze nigdy o tej porze nie wyszłam z aparatem
Wszystko masz bujniejsze niż ja. Pąki piwonii u mnie jeszcze są maleńkie i całkiem zielone. Hortensje też mam dużo mniejsze. Spokojnie, nie martw się zakwitną O tej porze tak zawsze wyglądają
Dziś odpoczywaj!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
alis 14:55, 21 maj 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
babka napisał(a)

[img size=640x480]


Chyba jestem u Ciebie pierwszy raz, niwak cudny, zaznaczam do przejrzenia
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Konieczki 07:20, 22 maj 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Ola tarasowa to mistrzostwo
"Czwarta nad ranem.... moze sen przyjdzie, moze mnie odwiedzisz " tak mi sie skojarzylo
____________________
Zielonym do góry... :)
adewzuol 09:43, 22 maj 2017


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Ola podzielam zdanie moich poprzedniczek. Ogród ślicznie prezentuje się w Twoich ujęciach. Wszystko takie gustowne, estetyczne, zadbane. Nie za dużo, nie za mało. Nazwa wątku do zmiany.
Mamy trochę wspólnego, bo zadaszenie terasu i podkłady kolejowe. Ale u Ciebie wszystko takie bardziej posunięte w rozwoju. Moje orliki nieśmiało zaczynają kwitnąć, piwonie jeszcze bardzo w pączkach, a róże to szkoda słów, chyba nie rok na nie, za dużo deszczu i za zimno.
____________________
Ewelina W piaskownicy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies