Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Mira104 10:21, 29 maj 2017


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Ola super ta pergola wyszła, dosłownie szczęka opada i ten kolor idealnie pasuje. Gratulacje dla zdolniachy męża
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
ren133 15:24, 30 maj 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
babka napisał(a)


No niekiedy tak mam, że wstaję i wychodzę z domu by nie budzić domowników.
Pergola też mi się podoba i cieszę się, ze Was posłuchałam i nie poszłam w biały

Dziś Twoja protegowana Giardina dostała podporę Ciemno już się robiło kiedy żon przmocował ostatnią klapke Ale co tam, pstrykłam










Ja bym sobie też "puściła" bluszcz na rurę spustową ale mam opaskę z kostki ułożoną ... jak powiem eMowi, że przydałoby się zerwać kawałek kostki pod bluszcz to mnie chyba wzrokiem zabije

A u Ciebie ten bluszcz rośnie w donicy?

I jaki w końcu jest kolor tej pergoli?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Zana 15:30, 30 maj 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Nie będę już cytować zdjęć, ale te powyżej zacytowane z pergolą są tak cudne, że ja po prostu wymiękam. Świetnie się skomponowała z całym otoczeniem. Wielkie gratulacje Ola. Wiem, że już chwaliłam, ale pochwał nigdy za wiele...
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
07_Rene 07:01, 31 maj 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
I co z Gardina? Kwitnie?
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 22:26, 31 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Juzia napisał(a)


Szalenie mi się podoba!
I ta donica z czochami!!!
Aż sobie kupiłam pare sztuk po twoich fotach z zeszłego roku


I kwitną Ci ?
Dawno nie wchodziłam na forum, muszę zobaczyć co u Ciebie się dzieje
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 22:28, 31 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Mira104 napisał(a)
Ola super ta pergola wyszła, dosłownie szczęka opada i ten kolor idealnie pasuje. Gratulacje dla zdolniachy męża

Gratulacje przekazane
Dziękujemy za słowa uznania A kolor idealny rzeczywiście, warto było posłuchać mądrzejszych
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 22:32, 31 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
ren133 napisał(a)


Ja bym sobie też "puściła" bluszcz na rurę spustową ale mam opaskę z kostki ułożoną ... jak powiem eMowi, że przydałoby się zerwać kawałek kostki pod bluszcz to mnie chyba wzrokiem zabije

A u Ciebie ten bluszcz rośnie w donicy?

I jaki w końcu jest kolor tej pergoli?

Kolor to "patynowane drewno", pierwszy typ najlepszy
Bluszcz rośnie w gruncie ale część gałązek już się ukorzeniło w donicy. Częściowo chcę go puścić z różą, mam nadzieję że jej nie zagłuszy ?
W LM są takie specjalne podpory kolumnowe do pnączy, myślę kupić by rura całkowicie została zamaskowana.
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 22:36, 31 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Zana napisał(a)
Nie będę już cytować zdjęć, ale te powyżej zacytowane z pergolą są tak cudne, że ja po prostu wymiękam. Świetnie się skomponowała z całym otoczeniem. Wielkie gratulacje Ola. Wiem, że już chwaliłam, ale pochwał nigdy za wiele...

Dziękuję i naprawdę się cieszę z tych wszystkich słów uznania. Bardzo sobie cenię pochwały Ale przecież to również efekt Waszej pomocy w tworzeniu tej mojej małej przestrzeni !
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 22:38, 31 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
07_Rene napisał(a)
I co z Gardina? Kwitnie?

Jeszcze nie ale pąki coraz bardziej nabrzmiałe, za dzień dwa powinny się otworzyć.
Ładnie się rozkrzewiły, jestem ciekawa ile w tym roku podrosną i czy bluszcz nie okaże się dla niej całkiem zbędnym towarzystwem ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Juzia 05:51, 01 cze 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38856
babka napisał(a)


I kwitną Ci ?
Dawno nie wchodziłam na forum, muszę zobaczyć co u Ciebie się dzieje


Już przekwitają nawet
Tylko jakieś marne cebule mi chyba przysłali, bo wzięłam Gladiatory i jeszcze jakieś mniejsze....a głowy wielkościowo podobne, tylko wysokością się różnią.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies