Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

jazzy 00:21, 04 cze 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
babka napisał(a)
Kocham wszelkie odcienie zieleni
Boskie ujęcie Pint się chowa
U Ciebie wszystkie odcienie do kochania, nie tylko zieleni
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
yolka 08:56, 04 cze 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Pięknie u Ciebie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
07_Rene 09:35, 04 cze 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Olu, co to za tawula pod murem?
Przyszłam jeszcze raz oczy nacieszyć. Na patrzeć się nie mogę na Twoje metamorfozy
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
gosika67 09:55, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ola jak zwykle pięknie u Ciebie, ja też mam takie irysy, a te kule to kupione czy zdobyczne? Podobają mi się te donice takie typu greckiego. U nas robią takie, mają po 5 dych. POzdrawiam .
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Juzia 10:44, 04 cze 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39468
Ola...coś Ty taka zapracowana???
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
babka 12:28, 04 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
amelia_b napisał(a)
Róże w pąkach, hortensje też, pięknie Olu


Nadal się zbierają ale już coraz bliżej






Ewik napisał(a)
Wow ale cudeńka, sama nie wiem co chwalić, wszystko po prostu. Rośliny w donicy moment zarosną ☺


Mam taką nadzieję Ewuś, że zarosną szybko. Ale coś widzę, że dzielona niedawno kostrzewa słabo dochodzi do siebie. Liczę na żurawki i hortensje.
Za pochwały wielkie dzięki


Juzia napisał(a)
Ola a Ty te czosnki w donicy dosadzałaś???
Jakoś dużo masz w tym roku...

Tak się rozmnożyły same. Z jednej cebuli zrobiło się po cztery, pięć.
Na gladiatory i te na S choruję

malkul napisał(a)
zmiany w twym ogrodzie w porównianiu do poczatków ogromne na plus: ślicznie się urządziąłaś


Cieszę się, że zmiany są zauważalne Wiele do zrobienia jeszcze ale nawet jak nie zdążę to i tak ogród w takiej formie jak teraz wystarczająco satysfakcjonuje

malkul napisał(a)
niezłą ma tę suknie twarzowo dobrała kolorki


Gdyby się nie ruszała to w życiu bym jej nie zauważyła wśród drewienek. A jaka czujna i ostrożna!
Z podziwu wyjść nie mogę nad jej pomysłowością Ciekawe co z niej wyrośnie?

frezja napisał(a)

No, pięknie, a trawa jaka zielona lubię te kosaćce.


Ewa trawa zielona ale cała w chwastnicy. Em nie pozwala wydzierać bo same dziury by były zamiast zieleni. Woli wymieniać całość za rok/dwa.... jego sprawa, ręki nie przyłożę

patrycja napisał(a)
No proszę pani
Pięknie naprawdę, pełen szacun

Ale masz świadomość, że zazwyczaj na fotkach wszystko wygląda lepiej ?
Nie jest źle po porostu dzięki

beata_m napisał(a)
ja też nie wiem nawet co zacytować kurde Olala czasu nie masz, a wszystko pięknie rośnie!!! Ja też chce mieć tak ładnie ... u mnie póki co więcej kory niż roslinek

macham zachwycona Twymi fotkami

Bez przesady Beciu, jeśli u Ciebie nie jest pięknie to ja jestem fryc
U Ciebie elegancja-Francja, mucha nie siada !

07_Rene napisał(a)
Orzesz.... jak wspaniale u Ciebie. Zazdroszczę ładu i porządku.
Ja w tym roku nie ogarniam. I aż mi wstyd na twoje odwiedziny. Ale i tak nie mogę się doczekać


Reniu to wrażenie iluzoryczne, nie jest tak idealnie jak wygląda. Staram się ale efekty powolne mimo ogromu czasu jaki na ogród poświęcam. Dlatego jestem pełna podziwy dla Twojej determinacji. Ja przy tylu obowiązkach nieogrodowych i takim areale już dawno bym wymiękła. Zbyt wygodnicka jestem
I na pewno wbrew Twoim obawom będę zachwycona tym co u siebie stworzyłaś, już sama przestrzeń powali na kolana

____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 12:28, 04 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359



jazzy napisał(a)
Boskie ujęcie Pint się chowa
U Ciebie wszystkie odcienie do kochania, nie tylko zieleni


Wiedziałam, że jeśli tu zajrzysz to na pewno to wyłowisz Dziękuję Martuś
Ale właśnie ta rabata straciła tło widoczne na zdjęciu. Trochę mi szkoda

yolka napisał(a)
Pięknie u Ciebie

Cieszy mnie to, że ten mój malutki skrawek mogę pokazać bez wstydu

07_Rene napisał(a)
Olu, co to za tawula pod murem?
Przyszłam jeszcze raz oczy nacieszyć. Na patrzeć się nie mogę na Twoje metamorfozy

Reniu, przesada Metamorfoz będzie ciąg dalszy ale to już nie ak szybko bo będą dość kosztowne :/
A tę tawułkę kupowałam jako berberysa... tak się znałam haaaa
Z tego co się doszukałam na necie to tawułka "Tor Gold" Pięknie się wybarwia jesienią a w lecie cały czas ładnie jasnozielona.
W poprzednich sezonach nie była tak urodziwa ale dostała trochę cienia od pergoli i chyba wreszcie dobrze się zakorzeniła i teraz naprawdę mi się podoba

gosika67 napisał(a)
Ola jak zwykle pięknie u Ciebie, ja też mam takie irysy, a te kule to kupione czy zdobyczne? Podobają mi się te donice takie typu greckiego. U nas robią takie, mają po 5 dych. POzdrawiam .


Donice rzeczywiście trochę greckie bo taki klimat ogrodu był w założeniu. Wyszedł stylistyczny misz masz ale nie przeszkadza mi to




A irysy takie klasyczne wielkokwiatowe uwielbiam ale u innych. U mnie za bardzo chyba byłyby dominujące dlatego na razie pozostaję przy syberyjskich.

Pozdrówka

Juzia napisał(a)
Ola...coś Ty taka zapracowana???

Haaa dobre pytanie
Trochę zapracowana, trochę się lenię Zielsko zarasta !
Na wczoraj mieliśmy wieeelkie plany ale po sprawdzeniu prognozy na dziś żon wystawił leżaczki i ouzo I tyle z planowania
A potem rozpalił ognicho



Dziś pada, może wreszcie posprzątam trochę w domu


____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
pawel_snopek 12:31, 04 cze 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Te donice są super idealnie pasują do twojego ogrodu
____________________
Paweł - Ogród pod górą
babka 12:56, 04 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Też je lubię Trochę szkoda, że sa niestety nietrwałe
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
beta 13:04, 04 cze 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
babka napisał(a)
Fairy zrobiła się ogromna



Ola...cudnie i Ciebie
Bardzo lubię te Twoje klimaty....
Prusy wyglądają świetnie. ..jak znajdę sensowne miejsce dla nich to też sobie takie sprawie....
Donice moim zdaniem świetnie się wpisały w klimat
Pozdraeiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies