Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

babka 21:51, 16 maj 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Nie jest prawdą tak do końca, że ogród całkowicie popadł u mnie w niełaskę, wciąż coś dłubię tyle że już nie z takim zapałem, polotem i tak intensywnie jak wcześniej. Co chce rosnąć niech rośnie a co nie chce niech wypada. Idealnie nigdy nie będzie bo musiałabym żyć w dwóch rzeczywistościach równoczesnie
Tataraki i ewergoldy niewyskubane raczej straszą niż zdobią ale liczę, że w końcu nowe liście przysłonią te szpetne suchelce
Ostatnio trzcinniki i miskanty zamieniłam miejscami bo niestety trzcinniki są tak smaczne, że wciąż były objadane więc trafiły do przedogródka gdzie psy nie wchodzą. Miskanty poszły pod graby ... nie wiem jak jedne i drugie będą się komponowały z tesztą roślin. Chyba raczej tak se, ale trudno. Wybrałam mniejsze zło.

Z nowości - zakupiłam dziś kolejnego graba Trafi na miejsce kulkowca przy schodach. Jutro wielkie sadzenie

____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Magleska 21:54, 16 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
wielkie sadzenie musi być foteczkami skończone plisss
a co z kulkowcem zrobisz .....bo on też fajny
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
babka 22:01, 16 maj 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Kulkowca chcę dać przed dom między lawendę i kulki buksowe. Musi mu tam przypasć bo innego miejcsa brak !
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Obsesja 08:51, 17 maj 2018

Dołączył: 17 maj 2018
Posty: 1
Hej babka, przed chwilą się zarejestrowałam, by napisać specjalnie do Ciebie. Jestem w trakcie aranżacji mojego 14 arowego ogrodu. Od miesięcy siedzę w internecie i wymyślam co bym chciała. Część ogrodu mam zrobione 1,5 roku temu (to stary ogród po rodzicach) wg szkicu kobiety ze szkółki,ale to nie do końca moje. Jest bo jest już zrobione. Ale to co zrobiłaś u siebie to MISTRZOSTWO ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!
Wielkie brawa dla Ciebie. Chcę Twój ogród przenieść do siebie, tak mi dobrze jest w nim. Mam prośbę, czy pomożesz mi z ogrodem u mnie? Proszę. W jaki sposób możemy się skontaktować? Renia
beata_m 10:32, 17 maj 2018


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
babka napisał(a)
Nie jest prawdą tak do końca, że ogród całkowicie popadł u mnie w niełaskę, wciąż coś dłubię tyle że już nie z takim zapałem, polotem i tak intensywnie jak wcześniej. Co chce rosnąć niech rośnie a co nie chce niech wypada. Idealnie nigdy nie będzie bo musiałabym żyć w dwóch rzeczywistościach równoczesnie
Tataraki i ewergoldy niewyskubane raczej straszą niż zdobią ale liczę, że w końcu nowe liście przysłonią te szpetne suchelce
Ostatnio trzcinniki i miskanty zamieniłam miejscami bo niestety trzcinniki są tak smaczne, że wciąż były objadane więc trafiły do przedogródka gdzie psy nie wchodzą. Miskanty poszły pod graby ... nie wiem jak jedne i drugie będą się komponowały z tesztą roślin. Chyba raczej tak se, ale trudno. Wybrałam mniejsze zło.

Z nowości - zakupiłam dziś kolejnego graba Trafi na miejsce kulkowca przy schodach. Jutro wielkie sadzenie



to ja też chcę zdjęcia ja też
ps. jak to mówią twórca zawsze niezadowolony z własnego działa a ja i tak uważam, że masz piękny klimatyczny ogród .... i chciałabym żeby i mój zyskał kiedyś tak magiczny mój klimacik
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
babka 11:06, 18 maj 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Obsesja jest mi szalenie miło i czuję się zaszczycona taką oceną. Niezasłużona zresztą to pochwała bo na mój ogródeczek pracowało Ogrodowisko, to dzięki radom, poradom, sugestiom i konstrukcyjnej krytyce koleżanek i kolegów z forum powstało to co widzisz. Proponuję, skoro jesteś już zarejestrowana byś założyła wątek i pokazała to co już masz bądź czego nie masz, czego oczekujesz a co Ci nie leży Wspolnymi siłami napewno damy radę i nie tylko ja chętnie pomogę Pozdrawiam serdecznie i czekam na odzew
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 12:12, 18 maj 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Beciu ale przecież Twój ogród ma swoją magię i charakter. Niby dużo ogrodów widzimy podobnych do siebie to właśnie Twój ma to coś co mi się podoba. Nawet trudno to ująć w słowa, panuje tam harmonia i lekkość. Po prostu lubię go

Zdjęć z sadzenia nie ma bo grab dalej w donicy. Chyba dziś się uda akcję przeprowadzić.

Wczoraj zdążyłam jedynie obsadzić zielnik balkonowy, dzieło małża

____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Agania 12:38, 18 maj 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Fajny prosty pomysł...na zielnik...bardzo lubię wykorzystanie palet na zielone akcenty

Ścianka wyszła super...masz odlotowo, a zarazem subtelnie i uroczo

Piesy poczochraj
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Krakus 12:41, 18 maj 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
babka napisał(a)
Beciu ale przecież Twój ogród ma swoją magię i charakter. Niby dużo ogrodów widzimy podobnych do siebie to właśnie Twój ma to coś co mi się podoba. Nawet trudno to ująć w słowa, panuje tam harmonia i lekkość. Po prostu lubię go

Zdjęć z sadzenia nie ma bo grab dalej w donicy. Chyba dziś się uda akcję przeprowadzić.

Wczoraj zdążyłam jedynie obsadzić zielnik balkonowy, dzieło małża



zielnik super..podobny tworzę DIY z palet..
____________________
Zielonym do góry...
pawel_snopek 13:55, 18 maj 2018


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Pięknie to wyszło, pomysł do zgapienia. Widzę tam sporo wolnego miejsca, coś bym tam jeszcze upchał.
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies